Drop The Number Para Hileli MOD APK [v2.0.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Drop The Number Para Hileli MOD APK [v2.0.3] 1 Drop The Number Para Hileli MOD APK [v2.0.3] 2 Drop The Number Para Hileli MOD APK [v2.0.3] 3 Drop The Number Para Hileli MOD APK [v2.0.3] 4 Drop The Number Para Hileli MOD APK [v2.0.3] 5 Drop The Number Para Hileli MOD APK [v2.0.3] 6

Drop The Number Para Hileli MOD APK [2.0.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. 2048 oyunu alternatifi olan insanların beyinlerini eğitmelerine, beyinlerini harekete geçirmelerine ve düşünmelerine yardımcı olan oyundur.


Drop The Number 2.0.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Booster
MPuzzle oyunları, oyuncuların boş zamanlarında vakit geçirmelerine yardımcı olmanın yanı sıra, insanların beyinlerini eğitmelerine, beyinlerini harekete geçirmelerine ve düşünmelerine yardımcı olan oyun türlerinden biridir. Ve bu aynı zamanda oyunun basit kuralları nedeniyle bağımlılık yapan oyunlardan biridir, ancak oyuncuların kazanmaları için kuralları öğrenmelerine neden olur. Günümüzde birçok oyuncu bulmaca oyunu türü, mantık çıkarım oyunu ile ilgilenmektedir. Bu çok zor olmayan ancak mantıklı akıl yürütme ve sıkı çalışma gerektiren bir oyun türüdür. Bu yazıda, bulmaca oyunu pazarını çılgına çeviren oyunlardan bazılarına bakacağız: Drop The Number - indirme açısından en iyi oyunlardan biri.


Drop The Number v2.0.3 MOD APK


Herkesin bildiği gibi 2048, 2048 orijinal gibi oyunlar aracılığıyla… çok garip olmayan, dünyanın pek çok yerinde çok popüler olan oyunlardan biri, çok sayıda kullanıcı tarafından indiriliyor. Bu nedenle, önceki oyunların başarısının ardından, Drop the Number da dahil olmak üzere birçok bulmaca oyunu türü vardı. Drop the Number, piyasaya sürüldüğünden bu yana birçok kullanıcının indirdiği bir mantık bulmaca oyunudur. Bu oldukça basit bir oyundur, oyuncuları büyük bir labirente sığdırmak için bir tuğla bloğu dizmek veya bir çıkış yolu bulmak gibi düşünme ve muhakeme gerektiren durumlara getirir.


Drop The Number 2.0.3 Para Hile Apk


Bu oyunun oynanışı, 2048 tarzı oyunda oldukça tanıdık geliyor. Bununla birlikte, bu oyunda oyuncular, ekranın üstünden altına sayıları düşürecek ve üssel olarak yeni sonuçlar oluşturmak için sağa veya sola hareket edecek. Bu son derece bağımlılık yapan bir bulmaca oyunudur, ancak faydalıdır. Belirli bir oyun türü söz konusu olduğunda, oyuncu şüphesiz oyun kurallarına sahip olmalıdır, özellikle de bunun gibi entelektüel mantık oyunlarında. Mantıksal bir oyun olarak, kullanıcı bir oyun tarzına sahip olduğunda, maksimum puanı almak kolaydır. 


Drop the Number Nasıl Oynanır


Çok oynadığınızda, yüksek puanlar almanın kurallarını öğreneceksiniz. Oyuncu blokları sağa veya sola hareket ettirecek ve sizin için aynı sayıya sahip kareleri üssel olarak çarpacaktır. Her turda rastgele görünen 2, 4, 8,… değerinde bir blok olacaktır. Ekranın sağ tarafında kazandığınız jeton miktarı, ekranın üst merkezi mevcut puanınız ve rekor puanlarınız, sol tarafta ise sıralamadaki sıralamanız yer alıyor. Aynı değere sahip iki bitişik hücre kalmayıncaya kadar oyun sona erecektir.


Drop the Number hile APK


Drop The Number, oyun üreticisi tarafından grafiklere, göz alıcı renklere ve ince bir şekilde tazeliğe muazzam bir yatırımla çok dikkatli bir şekilde oluşturulmuş bir oyundur. Uygulama aynı zamanda popüler inanışın aksine renkli arayüzler, güzel görüntüler, şeffaf, komik sesler sistemine sahiptir. Her seviyede oyunculara heyecan ve heyecan duygusu verir.


Drop The Number hilesi


Yeni bir arayüze, renklere, basit grafik tasarıma sahip ancak daha az modern olmayan bir oyundur. Oyunda bir turnuva modu var, yani tüm oyuncuların tüm sıralamalarını ve skor tablosundaki yüksek skorunuzu gösterecek. Oyun oldukça basittir, hareket ettirin, aynı sayıda kutuyu birleştirin ve bırakın. Puanlarınızı arkadaşlarınızla, çevrenizdeki insanlarla paylaşabilirsiniz. Kontroller kolay ve basittir. Zamanla sınırlı değil. Oyuncuların beyinlerini her gün eğitmelerine yardımcı olur. Oyun sonuçlarını otomatik olarak kaydedin. Dahası, bu uygulama herkes için mükemmel şekilde uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Oyuncular bu uygulamayı tamamen ücretsiz kullanabilir ve çevrimdışı oynayabilir; kablosuz ağa bağlanmaları gerekir.


Drop the Number taktik


Drop The Number, tüm oyuncular için güzel bir eğlence oyunudur. Son derece titiz tasarımı, oyun tasarımı ve geliştirme ekibinin gösterdiği özenle, son derece eğlenceli bulmacalardan, mantıksal akıl yürütme oyunlarından biri haline geldi ve en iyi oyunun zirvesine ulaştı. oyuncunun seçmesi gerekir. Pek çok avantajı olan bir oyun ile bunun gibi özellikler oyuncuları hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Tüm heyecan verici şeyler bu oyunda yeniden bir araya gelecek. Bu herkes için oldukça eğlenceli bir oyundur.


Drop The Number indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi / Booster)


Bir önceki android oyun Bridge Race APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar