Drifty Runaway Elmas Hileli MOD APK [v1.0.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Drifty Runaway Elmas Hileli MOD APK [v1.0.9] 1 Drifty Runaway Elmas Hileli MOD APK [v1.0.9] 2 Drifty Runaway Elmas Hileli MOD APK [v1.0.9] 3 Drifty Runaway Elmas Hileli MOD APK [v1.0.9] 4 Drifty Runaway Elmas Hileli MOD APK [v1.0.9] 5 Drifty Runaway Elmas Hileli MOD APK [v1.0.9] 6

Drifty Runaway Elmas Hileli MOD APK [1.0.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Duyularınızı test edecek ve kimin en iyi olduğunu görmek için kendinize ve arkadaşlarınıza meydan okuyacak bu hızlı tempolu yarış oyununda polisten kaçın!


Drifty Runaway 1.0.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para hilesi
  2. Elmas hilesi
  3. Tüm paralı içeriğin kilitleri açıldı
  4. Reklamsız
Mobil cihazlar için parlak, eğlenceli ve çok bağımlılık yapan bir oyun, size harika bir oyun ve birçok unutulmaz deneyim sunmaya hazır. Drifty Runaway'de - Gaza bas! Tüm zamanların en iyi arabalarının direksiyonuna geçebilecek ve tüm polis ekipleriyle sürüş becerilerinde rekabet edebileceksiniz. Bu oyunda asıl göreviniz polisin dikkatini çekmek, oyun alanında bonus toplamak ve takipçilerden kaçmak olacak. Yakalanmadan en uzun süre dayanabilir misin?


Drifty Runaway v1.0.9 MOD APK


Drifty Runaway benzersiz özelliklere ve görünüme sahip ikonik modeller de dahil olmak üzere çok çeşitli spor arabalardan geniş bir yelpaze sunacak. Oyunda ilerledikçe, araba koleksiyonunuzu artırabilecek ve güçlendiricileri nasıl kullanacağınızı öğrenebileceksiniz, bu da size polis arabalarından kaçarken önemli bir avantaj sağlayacaktır. Renkli grafikler, gerçekçi fizik ve rahat bir dokunuşla harika bir oyun bu oyunun ana özellikleridir.


Drifty Runaway 1.0.9 Para Hile Apk


Duyularınızı test edecek ve kimin en iyi olduğunu görmek için kendinize ve arkadaşlarınıza meydan okuyacak bu hızlı tempolu yarış oyununda polisten kaçın! Kim yakalanmadan en uzun süre kalabilir !? Her biri yarış modunuzu geliştirecek benzersiz özelliklere sahip harika (ve büyümekte olan) harika, efsanevi ve ünlü arabaların koleksiyonundan seçim yapın. Motora, sağlığa, hıza ve hasara bakın, hangisinin size en uygun olduğunu bulun! Araba koleksiyonunuzu artırın ve garajınızı o kadar benzersiz yapın ki tüm arkadaşlarınız eşyalarınıza hayran kalacak.


Drifty Runaway Elmas Hilesi


Kovalamadan kaçmak, daha fazla hasara neden olmak ve yakalanmadan kovalamacada en uzun süre kalmak için güçlendirmeleri kullanın. Durmaksızın sürüklenmek için her biri artan zorluk derecesine sahip farklı ve renkli senaryoların kilidini açın ve pilotluk becerilerinizi test edin!

Güçlendiriciler : 

- Bomba: Sadece patladığında etrafındaki hiçbir şeyin ayakta kalmayacağını söyleyelim.
- Drone Attack: Arkanızdakileri tek tek alarak üstünüzde uçan mekanik bir arkadaş bulun
- Mıknatıs: Paraları çekin, Mücevherler ve yarışırken size güçlendirmeler!
- Nitro: Çok hızlı olun, süper hızlı! Kovalamacanın önünde olacaksınız
- Ağır çekim: Çevrenizdeki dünya çok yavaş hareket ederken yavaş hareketi açın ve kolayca sürüklenin.


Drifty Runaway Araba Hilesi


Araba takibi de ödüllendirici olabilir! Runaway'in tüm harflerini toplayın ve yenilmezlik ve toplayabileceğiniz tüm paralarla kaçak bonus modunun kilidini açın! Ne kadar uzun süre oynarsanız, kovalamada o kadar uzun süre kalırsanız, liderlik tablosunda o kadar yüksek olursunuz. Kimin en iyi olduğu konusunda arkadaşlarınla ​​ve dünyayla rekabet et!


Drifty Runaway indir (Sınırsız Para / Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Helikopter Saldırısı 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar