Citytopia v2.9.10 Hileli MOD APK

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Citytopia v2.9.10 Hileli MOD APK 1 Citytopia v2.9.10 Hileli MOD APK 2 Citytopia v2.9.10 Hileli MOD APK 3 Citytopia v2.9.10 Hileli MOD APK 4 Citytopia v2.9.10 Hileli MOD APK 5 Citytopia v2.9.10 Hileli MOD APK 6

Citytopia v2.9.10 Hileli MOD APK indir, bu Android oyununda yeni şehir kurma oyunu Citytopia®'daki en sıra dışı şehri tasarlayın, inşa edin ve yönetin!


Citytopia AÇIKLAMASI


Ünlü video oyunu yapımcısı Atari, bize kendi Ütopya nüfusumuzu yaratabileceğimiz bu mükemmel şehir yönetimi simülatörünü sunuyor: Citytopia. Tüm bunlar, özel bir kart sistemi ve yüksek derecede ayrıntıya sahip harika 3D grafikler aracılığıyla. En iyi şehir kurucusu olmaya hazır mısınız?


Hayallerinizdeki şehri tasarlayın


Bu oyunu oynamak için, şehrimizi daha da büyütmek için elde ettiğimiz kaynakları kullanmalıyız. Bu amaçla, konut, ticaret ve sanayi gibi çeşitli türlerde binalar yaratmalıyız, böylece şehrimiz büyüyüp daha fazla başarıya ulaşır.

Görevleri yerine getirdikçe para ve kart alacağız. Kartlar, daha fazla bina türü inşa etmemize ve iyileştirmemize olanak tanıyacak, ancak diğer öğelerin yanı sıra mağazalarımıza ve araçlarımıza teslimat ve nakliye yapmak için ürünler de alacağız.

Daha hızlı seviye atlamak için sürekli değişen bir dizi görevi tamamlayın. İlerlemede büyük artışlar elde etmek için nakliye görevlerine gitmek için kamyon ve otobüs filonuzu stoklayın.


Citytopia Para Hileli APK


Yeni binalar, dekorasyonlar, araçlar ve daha fazlasını bulmak için her gün ücretsiz paketler açın. Yeni kreasyonların kilidini açmak için kartlar bulun ve mevcut altyapıyı güçlendirmek için bunları yükseltin. Yükselen gökdelenler ve çarpıcı turistik yerler gibi olağanüstü istatistiklere sahip nadir ve destansı kartları keşfedin.

Yavaş yavaş bölgemizi genişletebileceğiz ve küçük bir kasabadan mükemmel altyapıya sahip büyük bir metropole geçebileceğiz. Ayrıca vatandaşlarınızı mutlu etmek için oyun alanları, dekorasyonlar ve eğlence parkları gibi başka türden binalar ve yapılar yaratmanız gerekecek.


Citytopia MOD APK indirOyun sistemi oldukça karmaşık, ancak öğreticiyi izledikten sonra takip etmesi kolay. Ayrıca hem film müziği hem de grafikler gerçekten harika, hatta şehrimizde gün batımını ve gün doğumunu bile izleyebiliyoruz. Şehir yönetimi oyunlarını sevenler için bir zevk ve oldukça yenilikçi bir alternatif.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar