KUBOOM 3D Mega Hileli MOD APK [v7.31]

Puan: 3.40 (Oylar: 5)
KUBOOM 3D Mega Hileli MOD APK [v7.31] 1 KUBOOM 3D Mega Hileli MOD APK [v7.31] 2 KUBOOM 3D Mega Hileli MOD APK [v7.31] 3 KUBOOM 3D Mega Hileli MOD APK [v7.31] 4 KUBOOM 3D Mega Hileli MOD APK [v7.31] 5 KUBOOM 3D Mega Hileli MOD APK [v7.31] 6

KUBOOM 3D Mega Hileli MOD APK [7.31] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuların son zamanlarda akıllı cihazlarında kullanabilecekleri en heyecan verici deneyimlerden biri olacak


KUBOOM 3D 7.31 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

- [Oyuncu Menüsü] -

 1. - One Shot Kill [Yalnızca Hayatta Kalma]
 2. - Sınırsız mermi
 3. - 3. Kişi [Yeniden Doğma Sağlar]
 4. - Düşüş hasarı yok
 5. - Spam Sohbet
 6. - Aptal Botlar
 7. - Yeniden doğma

- [Hareket Menüsü] -

 1. - Atlama yüksekliği
 2. - Hız

- [Hesap Menüsü] -

 1. - Kostümlerin ve Görünümlerin Kilidini Aç

CrossFire bir zamanlar piyasadaki en sıcak oyundu ve yaklaşık 3 ila 4 yıl boyunca domine etti. Birinci şahıs oynanışının son derece yüksek geçiş hızlarıyla birleştiği oyun, tüm nesil oyuncuları tutkulu hale getirdi. Şu anda, artık altın zamanda değil, ancak oyun yapımcılarının daha sonra ürün yaratması için de harika temellerden biri.


KUBOOM 3D v7.31 MOD APK


" KUBOOM " temelde neredeyse CrossFire gibi çalışan ancak zevklere uygun daha fazla unsurla güncellenen bir atış oyunudur. Oyuncuların hemen görebileceği ilk nokta, özel şakasıdır. Benzersiz olmasına rağmen, Minecraft grafikleri son dört yılda oyunculara gerçekten tanıdık geliyor. Kutu grafiklerle tasarlanmış bir nişancı, oyuncuların son zamanlarda akıllı cihazlarında kullanabilecekleri en heyecan verici deneyimlerden biri olacak. Küçük bir ipek parçası hala Deadpool kıyafeti sunuyor.


KUBOOM 3D 7.31 Karakter Hile Apk


Bu oyun hakkında söylenecek ilk şey, KUBOOM destansı bir çevrimiçi 3D nişancı oyunudur. Tür hakkında oyuncular, günümüzün en popüler oyuncularının oyun topluluğunun zevklerini tatmin edecek şekilde tasarlanacağı bir atış oyunu deneyimleyecek. Sunucusundaki aktif oyuncuların sayısı çok büyük çünkü Google Play'de 10 milyondan fazla kez indirilen indirmeleri görebiliyoruz. Çevrimiçi maçlar genellikle birçok oyuncuya bağlanır. Bu maçlar, rekabet gücü nedeniyle daha çekici, stresli, sert ve şiddetli geçecek.


KUBOOM 3D 7.31 Skin Hile Apk


"Ölüm Maçı", oyuncuların katılacağı resmi maçların adıdır. Bu maça girdiğinizde, 5'e 5 maç oluşturmak için diğer dört oyuncuyla takım olacaksınız. Oyun üretim ekibi, oyuncuları sıralama ve eşleştirme sistemlerine getirerek oldukça rekabetçidir. Ancak otomatik çekim modu ile savaş süreci daha kolay hale gelecektir (ayarlar bölümünden kapatabilirsiniz). Çok çeşitli karakterler ve kostümlerle oyuncular, özenle tasarlanmış ve dengeli 20 haritaya katılabilir.


KUBOOM 3D 7.31 Para Hile Apk


Bu, oyuncuların sıkıcı olmaktan kaçınmak için mümkün olan en farklı maçları deneyimlemelerini mümkün kılar. Buna paralel olarak 50 adet farklı silah türünden oluşan silah sistemi sağlam bir temel oluşturacak. Silah özelleştirme türleri Örneğin nişangahlar, susturucular, lazerler, artırılmış klipler, dengeleyiciler, oyuncular farklı taktikler oluşturmak için çeşitli varyasyonlar kullandığında oyun için birçok etkinlik yaratacaktır. Ayrıca 45 güzel kıyafet (Deadpool kostümleri dahil) oyunun sahnesini çok daha renkli hale getirecek.


KUBOOM 3D APK Son Sürüm indir


 1. Dünya çapında binlerce diğer oyuncuyla çevrimiçi oynayın. Deathmatch modu, diğer 4 oyuncuyla (5v5) birleştirmenize yardımcı olacak
 2. Animasyon tarzı grafikler mükemmel. Cihazınız bile uzun süredir bu oyunu 60 FPS'ye kadar en sorunsuz şekilde deneyimleyebiliyor.
 3. Harita, atış oyunundaki en önemli şeydir. Yayıncı ayrıca dünyanın birçok bölgesinde 20'den fazla farklı harita getiriyor. Ayrıca haritadaki denge de garantilidir.
 4. Hiç CS: GO oynadın mı? Güzel silah görünümlerine hayran mısınız? KUBOOM ayrıca farklı silahlar için 100'den fazla kostüme sahiptir. Bunların kilidini arka arkaya açmanız gerekir.
 5. Kostüm? Problem değil. 50'den fazla farklı takım, karakterinizle asla sıkıcı olmayan bir şekilde savaşacak.
 6. Kumanda kolu düğmeleri uygun şekilde düzenlenmiştir; yeni oyuncular karakteri en doğru şekilde kolayca tanıyabilir ve kontrol edebilir.

KUBOOM İndir (MOD, Skin Kilitler Açık / VIP)


Bir önceki android oyun Otobüs Simulator Ultimate APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 5 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Kuboom"

Yasir

2 yıl önce

Hilesi

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar