MudRunner Mobile Araba Hileli MOD APK [v1.4.3.8692]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
MudRunner Mobile Araba Hileli MOD APK [v1.4.3.8692] 1 MudRunner Mobile Araba Hileli MOD APK [v1.4.3.8692] 2 MudRunner Mobile Araba Hileli MOD APK [v1.4.3.8692] 3 MudRunner Mobile Araba Hileli MOD APK [v1.4.3.8692] 4 MudRunner Mobile Araba Hileli MOD APK [v1.4.3.8692] 5 MudRunner Mobile Araba Hileli MOD APK [v1.4.3.8692] 6

MudRunner Mobile Araba Hileli MOD APK [1.4.3.8692] - Android için son sürümü ücretsiz olarak indirin. Offroad oyunu sevenler için harika bir oyun.


MudRunner Mobile 1.4.3.8692 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretli DLC'den kilidi açılmış içerik (2 konum ve 5 araç modeli);
  2. Oyuna başladıktan sonra, ücretsiz oyundaki tüm konumların ve kamyonların kilidini açabileceğiniz menü modunu açmak için sol üstteki yuvarlak düğmesine tıklayın (oyunda ilerledikçe açılırlar).

Yarış pistinde gösterilen yarış oyunları oldukça eskidir. İnsanlar onu hala sevse de, belli bir sıkıntı var. Mevcut açık dünya trendine bağlı olarak, bu Sürüş oyunlarının da değişmesi gerekiyor. MudRunner Mobile , trendin önde gelen oyunlarından biridir. PlayStation, Nintendo Switch, PC platformlarında daha önce zaten popüler bir oyundur… Oyuncuların akıllı telefon oturumunu kullanmaya devam etmeleri için istikrarlı sayıda hayranı olması sayesinde. 


MudRunner Mobile v1.4.3.8692 MOD APK


İlk başarı faktörü ve bir sürüş oyununun ön koşulu, grafikleridir. Oyunculara "MudRunner Mobile" grafik kalitesinden emin olabilirsiniz. Şu anda en sıcak oyunları sürekli takip ediyorsanız, AAA gişe rekorları kıran standardını karşıladığını görebilirsiniz. Görsel tasarımdaki 3 boyutlu format ve detaylar onu gerçekçi kılar.


MudRunner Mobile 1.4.3.8692 Araba Hile Apk


Birincisi, arabalardan bahsetmek çünkü bu oyun boyunca kontrol ettiğiniz konular bunlar. Bu arabaların tasarımı son derece ayrıntılı ve gerçek bir arabayı simüle ediyor. Diğer yarış oyunlarının aksine, bu bir offroad sürüş oyunudur, bu yüzden bu oyundaki arabalar yarış arabası olmayacaktır. Büyük, hacimli yük vagonları olacaklar. Bu aynı zamanda tasarımcılar için büyük zorluklar yaratır. Çünkü bu araçlar, karmaşık eylemleri ve hareketleri simüle etmek için kullanılan birçok gelişmiş bileşene sahip olacak. Böylece bu arabaları kontrol ettiğinizde, her şeyin son derece pürüzsüz ve gerçekçi olduğunu hissedeceksiniz.


MudRunner Mobile 1.4.3.8692 DLC Hile Apk


Oyuna katılırken arabaları offroad yollarda sürebileceksiniz. Bu, özellikle otomobiller için yapılmış pürüzsüz izlerin olmayacağı anlamına gelir. Aslında, malları belirli yerlere getirmekle görevlendirileceksiniz. Bu görevleri tamamladıktan sonra para kazanacağınızdan emin olabilirsiniz. Günlükleri dağlardan fabrikaya taşımak için araba kullanmak, ülke çapında tonlarca benzin taşımak veya süpermarketlere yiyecek taşımak, vb. Gibi görevleri yerine getireceksiniz. Arazinin kendi karmaşıklık seviyesi olacak her tür görev. Hatta çamurlu su birikintilerinden geçmeniz, bir nehri geçmeniz veya zorlu karlı arazilerde araba kullanmanız gerekebilir. Bu deneyimler, özellikle daha fazla sürüş tekniği öğrenmeniz ve genel olarak sürücünün zorluklarını anlamanız açısından son derece değerlidir.


Mudrunner apk son sürüm


İklimsel doğa koşulları da tam olarak geçtiğiniz coğrafi konuma göre değişecek şekilde tasarlanmıştır. Bu, örneğin çok yağmurlu bir bölgede yürürken, büyük olasılıkla su birikintileriyle karşılaşacağınız anlamına gelir. Veya kar fırtınasından muzdarip bir bölgeyle karşılaşma şansınız yoksa, kesinlikle artık hareket edemezsiniz. Ayrıca oyundaki gece ve gündüz döngüsü de detaylı ve doğru bir şekilde tasarlandı. Bu, tasarımcının büyük vizyonunun yanı sıra çalışmalarındaki titizliği gösterir.


Mudrunner Ücretsiz APK indir


Bu gerçek zamanlı bir sürüş oyunu olmasına rağmen özel olarak tasarlanmış haritaların içine yerleştirilmiştir. Aslında deneyimlemeniz için 15 farklı açık dünya haritası var. Her harita, birçok arazi ve zorluğun olduğu bir dünya yaratacak. Bir göreve başlamadan önce, bu haritanın doğası hakkında hiçbir bilgi olmayacak. Zorluklar birçok farklı şekilde yavaşça ortaya çıkacaktır. Toplanacak yerin güvenli olmasından dolayı malları verebilmek için her şeyi çözmeniz gerekiyor.


Mudrunner Apk Para hilesi


Her araba, en yetenekli tasarımcılar tarafından yaratılmış bir sanat eseridir. Toplamda, ödüllerin kilidini açmak için kullanabilmeniz için tasarlanmış 16 araba olacak. Bu, her görevden sonra kazandığınız paranın bunun için kullanılacağı anlamına gelir. Her araç farklı bir numara ile işaretlenecektir. Ve aynı zamanda yıldız sistemi aracılığıyla da değerlendirilir. 5 yıldızla derecelendirilen arabalar en güçlü olanlardır, daha sonra sıra düşürülecektir. Araç ne kadar güçlüyse, kilidini açmak için o kadar çok paraya ihtiyaç duyacak, böylece oyunla daha uzun zaman geçireceksiniz.


MudRunner Mobile'ı İndirin (MOD, DLC Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun PC Creator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar