Pet World Para Hileli MOD APK [v2.3.4177]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Pet World Para Hileli MOD APK [v2.3.4177] 1 Pet World Para Hileli MOD APK [v2.3.4177] 2 Pet World Para Hileli MOD APK [v2.3.4177] 3 Pet World Para Hileli MOD APK [v2.3.4177] 4 Pet World Para Hileli MOD APK [v2.3.4177] 5 Pet World Para Hileli MOD APK [v2.3.4177] 6

Pet World Para Hileli MOD APK [2.3.4177] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oynak köpekler, sevimli kediler, sevimli tavşanlar, keyifli hamsterler ve sevimli kobaylarla kendi hayvan oyun uygulamanız.


Pet World 2.3.4177 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
Kurulumu : APK dosyasını kurduktan sonra OBB dosyasını android / data içerisine yapıştırın.

Pet World - My Animal Hospital : Doktor olmak her zaman dünyadaki pek çok insanın hayalidir. Ancak veteriner olmak çok daha az önemsemektir. Bununla birlikte, hayvan severler, evcil hayvanları sevmenin bir zamanlar sevdiği sınavı hala seviyorlar. Bu arzu sayesinde oyunculara hizmet etmek için birçok simülasyon oyunu doğdu. Pet World - My Animal Hospital - Care for animals, bir Tivola yayıncısının kalbinin bir ürünüdür. 


Pet World v2.3.4177 MOD APK


Bu stüdyo, tüm aile için en iyi ürünler için en iyi sonucu verir, bu nedenle iki eğilimi birleştirir: çocuk dostu bir oyun ortamı ve akıllı eğlence! Bu yayıncıyla ilgileniyorsanız, onları saygın indirme sitelerimizde arayabilir ve Pet World'ün birçok sürümünü görebilirsiniz. Gizemli hayvan oyunları (Anka kuşu, ejderha ve tek boynuzlu at) veya vahşi yaşam (filler, timsahlar, aslanlar) vb. Vardır. Bu çeşitlilik, yapımcının daha çeşitli oyuncuların ihtiyaçlarına daha uygun ve daha duyarlı olmasını sağlar.


Pet World 2.3.4177 Para Hile Apk


Pet World - My Animal Hospital, oyuncu, yardıma ihtiyacı olan tüm hayvanları kurtarmayı seven bir veteriner olur. Kediler, köpekler ve kuşlar gibi tanıdık hayvanlardan Koala, Tilki, Kurt gibi modern toplumlarda daha az bilinen türlere kadar, sizden tedavi almaya değer. Oyuncular, 10'dan fazla sevimli hayvana maruz kalacak ve bakılacak. İnsan hayvanlarının hayvanları hastalandıklarında sahiplerine getirilecek. Enfekte olmamış hayvanlar otomatik olarak iyileşmeye başlayacak.


Pet World Apk Oyun İndir Club


Veterinerin kalbi ile bir veteriner kliniği inşa edecek ve işleteceksiniz. X-ışınları, Ultrason ve aşılar gibi modern ekipman ve son teknoloji teşhisler, oyuncular tarafından kolayca kullanılabilir. Bu tür kuralların her biri bir mini oyun olarak düzenlenecek. Oyuncuların hayvanları iyileştirmenin en hızlı yolunu tamamlamaları gerekecek. Tedaviden sonra ve hayvanlar hala bakıma muhtaç durumda, oyuncular besleyerek, içerek, atıştırarak, okşayarak ve temizleyerek onlara bakmaya teşvik edilir.


Pet World Premium apk


Bu işlemler tamamlandıktan sonra size faydalı ekipman sağlayacaktır. Alabileceğiniz en değerli eşya, mağazada altın para ile satın alınamayacak şeyleri satın almak için kullanılan mavi elmastır. Ayrıca, oyuncular geleceğe hazırlanmak için yeni hastalıkları çalışmanın yollarını bulmalıdır. Kliniğin de dekore edilmesi ve daha da güzelleştirilmesi ve daha fazla hastayı ağırlamaya açık olması gerekiyor.


Pet World Hile Apk


Sadece bir hayvan sağlığı simülasyon oyunu olmasına rağmen, yayıncılar ürünleri için grafikleri optimize etmeyi unutmazlar. Özellikle, Pet World - My Animal Hospital keskin bir 3D grafiğe sahiptir, tüm hayvanlar gerçek hayatta titizlikle tasarlanmıştır. Yüz ifadeleri bile en doğru şekilde modellenmiştir. Bu, oyuncuya yakınlık duygusu yaratacaktır.


Pet World İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Angry Birds Transformers APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar