Angry Birds Transformers Elmas Hileli MOD APK [v2.20.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Angry Birds Transformers Elmas Hileli MOD APK [v2.20.1] 1 Angry Birds Transformers Elmas Hileli MOD APK [v2.20.1] 2 Angry Birds Transformers Elmas Hileli MOD APK [v2.20.1] 3 Angry Birds Transformers Elmas Hileli MOD APK [v2.20.1] 4 Angry Birds Transformers Elmas Hileli MOD APK [v2.20.1] 5 Angry Birds Transformers Elmas Hileli MOD APK [v2.20.1] 6

Angry Birds Transformers Elmas Hileli MOD APK [2.20.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu cesur kahramanlar grubunda Optimus Prime olarak Red, Bumblebee rolünde Chuck ve geri kalanıyla yakında tanışacaksınız.


Angry Birds Transformers 2.20.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Sınırsız altın hilesi
  3. Sınırsız elmas hilesi
Angry Birds Transformers - Transformer, insanlara unutulmaz birçok duygu veren kült filmlerden biridir. Bu ayet, robotlardan araçlara ve tam tersi robotların Dünya üzerindeki yolculuklarında değiştirilmesiyle ilgilidir. Her oyunda Transformer, Transformer The Last Knight gibi bazı başlıklar yayınlandı ve en son çıkan BumbleBee. Filmin adı film yapımcısına hatırı sayılır bir gelir getirdi. Aşağıda size tanıtmak üzere olduğum oyun Transformer ile ilgili ancak başka bir efsane Angry Bird ile bir karışım var. Ve sonuçta Angry Birds Transformers oyunu ortaya çıktı.


Angry Birds Transformers v2.20.1 MOD APK


Oyun Angry Birds ve Transformer'dan karıştırılmıştır, böylece bu oyunda çok tanıdık karakterlerle tanışacaksınız. Örneğin, KIRMIZI kuş, Optimus Prime gibi uzuvlara ve şekle sahip olacak veya Chuck bir Lamborghini Bumblebee Robotu olacak… Konu, Piggy Island'da çılgın robotlar tarafından işgal ediliyor ve şu anki göreviniz. Şimdi, Autobird'ün Eggbots'u durdurması ve tüm adayı serbest bırakması aynı şekilde olacak. Ancak bu oyunda DECEPTIHOGS ile savaşmak zorunda kalmayacaksınız ve onlarla el sıkışacaksınız, bu yüzden bu oyunda Autobird karakterlerinin yanı sıra DECEPTIHOGS da olacak. Her karakterin kendine özgü bir özelliği ve benzersiz bir dönüşüm şekli vardır.


Angry Birds Transformers Para Hilesi


Eşsiz bir kombinasyonla, oyuncular kendilerinin de inanılmaz olduğu birçok kombinasyonu görebilecek ve oradan tanıdık karakterlerden daha heyecanlı ve daha az sıkılmış hissedecekler. Karakteri kendiniz yükselteceksiniz ve her yükseltmeden sonra, robot çok daha zor aşamaların üstesinden gelmek için yeni bir özelliğe sahip olacak. Ancak bu yükseltmenin iki türü vardır: para kullanmak ve belirli bir yükseltme süresini beklemek veya elmaslarla anında yükseltme. Bu iki kaynağı kullanmadan önce bu dikkatlice düşünülmelidir.


Angry Birds Transformers Altın Hilesi


Angry Birds Tranformers, oyuncunun düşmandan daha fazlasını kolayca gözlemleyebilmesi ve hedefini doğru bir şekilde hedefleyebilmesi için 3. bakış açısına ve 2D stile göre tasarlanmıştır. Karakteriniz otomatik olarak çalışacak ve herhangi bir düğmeyi kontrol etmenize gerek kalmayacak. Tek göreviniz düşmanları önünüze odaklamak ve çok fazla kan kaybetmediğinizden emin olmak olacak. Oyun tasarımı dikkat çekicidir ve daha fazla oyuncuyu çekmek için görülmesi kolaydır. Üretici, oyuncuların herhangi bir teknik hatayla karşılaşmaması için her zaman bu oyunu tamamlamaya odaklanır. Açıkçası, oyun en son 28 Mart 2021'de güncellendi. Oyun çok fazla yapılandırma gerektirmiyor ve internete ihtiyaç duymuyor, bu nedenle herhangi bir oyuncu eğlenmek veya zaman öldürmek için kurabilir ve deneyimleyebilir.


Angry Birds Transformers Elmas Hilesi


Topla : "Autobird" ünüzü güçlü olmaya zorlamak için, tüm kahramanları toplamanız gerekir. Her kahramanın farklı bir yeteneği olduğundan, yeterince kahraman toplamak ekibinizi son derece güçlü hale getirecektir. Yok et : Klasik versiyonda gördüğünüz sapanı unutun. Yenilik yapma zamanı. Kendinizi devasa roket cephaneliğine, lazer silahlarına, makineli tüfeklere alıştırın… bunlar aynı zamanda “Transformers” ın birincil silahlarıdır. Başkalaşım ve dövüş : Kuşlar artık arabalara, kamyonlara, tanklara ve hatta uçaklara dönüşebilir. Oradan, oyuncu beklenmedik bir şekilde düşmana saldırabilir. Telepod : Atış güçlendirildiğinde, düşmanlarınız çok şaşıracak ve teslim olamayacak


Angry birds transformers 2.8.1 apk


Angry Birds Transformers kesinlikle sizin için doğru oyun olacak, Okuma ve basit oynanış kombinasyonu ile oyuncular tanıdık robotlarla eğlenceli deneyimler yaşayacaklar. Lütfen mümkün olduğunca çok robot kurun ve toplayın!


Angry Birds Transformers'ı İndirin (MOD, Para / Altın / Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Top Drift APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar