Top Drift Para Hileli MOD APK [v1.6.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Top Drift Para Hileli MOD APK [v1.6.6] 1 Top Drift Para Hileli MOD APK [v1.6.6] 2 Top Drift Para Hileli MOD APK [v1.6.6] 3 Top Drift Para Hileli MOD APK [v1.6.6] 4 Top Drift Para Hileli MOD APK [v1.6.6] 5 Top Drift Para Hileli MOD APK [v1.6.6] 6

Top Drift Para Hileli MOD APK [1.6.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çevresel faktörler yarışın gidişatını etkiler.


Top Drift 1.6.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Sınırsız altın hilesi
Yarış oyunları, birçok insanın beklediği ve deneyimlemek istediği türlerden biridir. Keyifli bir kontrol deneyimi sağlar ve onların dünyaya ve oyunun getirdiği yoğun yarışa dalarken tamamen eğlenmelerini sağlar. Aynı zamanda bu, yarış becerilerini göstermeleri için bir fırsat ve en büyük keyif kazandıkları zamandır. Bu nedenle, bu tür bir oyundan gözlerinizi ayırmak zor. Bugün tanıtılan oyun size yukarıdaki hissi de getirecek, bu da Top Drift - Online Araba Yarışı Simülatörüdür.


Top Drift v1.6.6 MOD APK


Top Drift - Online Araba Yarışı Simülatörü size tamamen tasarlanmış benzersiz bir ortam sunar. Oyuncuları deneyimlediklerinde bir izlenim bırakmak için tamamen titizlikle tasarlanmıştır. Ayrıca oyuncuları bu oyunun yarışlarına tamamen daldıracak. Aynı zamanda, çevresel faktörde zaman içinde her zaman bir değişiklik olacaktır. Diğer birçok yarış oyununa benzer şekilde, oyuncular bir yarış pistine katılacak ve belirli bir uzunlukta bir yola çıkacaklar. Yukarıda belirtildiği gibi, oyuncuların her zaman görebileceği ve aynı zamanda ne olacağını bilemeyeceği güzel unsurlar olacaktır. Bu nedenle, her şey oyuncunun becerilerine bağlıdır. Oyun ekranına bağlı olarak, gündüz veya gece gibi farklı koşullarda ve zamanlarda araba kullanıyor olabilirsiniz. Bu sonuçta oyuncular için yeni deneyimler getiriyor.


Top Drift 1.6.6 Para Hile Apk


Oyuncuların bu oyunda heyecan verici bir his uyandıracak bir diğer faktör de görüş açısı. Arabanın arkasından aynı türdeki diğer bazı oyunların aksine, bu oyun yukarıdan aşağıya bir bakış açısı sunuyor. Yolun değişmesiyle birlikte bu oyunda neler olduğunu genel bir bakışta görebilirsiniz. Özellikle, bu oyunda, mükemmel bir şekilde üstesinden gelmeniz gereken birçok viraj olacak. Top Drift - Çevrimiçi Araba Yarışı Simülatörü, size sunduklarından herkesin etkileneceği bir oynama yolu sunar. Spesifik olarak, oyun ilk bitirirken kazanan olmaya çalışma hedefini sürdürmeye devam ediyor. Ayrıca, oyunda size birçok yeni zorluk ve erişimi kolay kontroller sunar. Yani zamanla becerileriniz hızla artacaktır.


Top Drift Altın Hilesi


Bu oyunda çok fazla kontrol olmayacak, ancak bu oyunun meydan okumasını azaltmak için bir neden değil. Aracınız başladığınız andan itibaren otomatik olarak hızlanacak ve aracın hızı da aracın vites pedalına bastığınız seviyeden geliyor. Bu yüzden kendinize iyi ve mükemmel bir avantaj sağlamaya çalışın. Ardından, oyunun sunduğu bir öğretici ekran aracılığıyla kontrolleri öğreneceksiniz. Bu oyun tamamen bitiş çizgisine giderken farklı dönüşler yapmaya odaklanmıştır. Bu dönüşü yapabilmek için ekranın iki tarafına da tıklayacaksınız. Aynı zamanda rakibinizi hızlandırmanıza ve sollamanıza yardımcı olan enerjiyi de göz ardı etmeyin. Sadece yalnız değil, diğer rakiplere karşı da oynayacaksınız. Bu nedenle, lütfen sahip olduklarınızı tamamen doğru ve zamanında kullanın.


Top Drift Hile Apk


Top Drift - Çevrimiçi Araba Yarışı Simülatörü size birçok benzersiz öğe sunar, ancak birçok farklı şekle sahip arabalardan bahsetmeyelim. Oyunda değişen popülerlik seviyelerine sahip bir araç koleksiyonuna sahip olması her zaman bu türdeki birçok oyuncunun hayali olmuştur. Ancak bunlara nasıl sahip olunacağı, üzerinde çok zaman harcayacağınızı düşündüğünüz kadar kolay değildir. Özellikle, artan seviyelerde arabaları açacaksınız. Aynı zamanda oyun, araçların taslaklarını toplamanıza yardımcı olacak bir paketleme mekanizması sağlar. Yani güzel arabalara ulaşmanın tek yolu bu paketleri satın almaktır. Şansa bağlı olarak belirli sayıda parçaya ulaşacaksınız. Böylece, zamanla, arabaları değiştirmek için kendinize belirli bir miktar plan tasarrufu yapacaksınız.


Top Drift APK Son Sürüm indir


Bir arabaya ulaştığınızda, tek şey bu değil. Arabanızı yükseltmek gibi birçok şeye dikkat etmeniz gerekecek. Özellikle, aracın bilgilerine tıkladığınızda, arabadaki her bir parçanın seviyesini göreceksiniz. Bunları artırdıkça, aracın performansı da artar ve işinizi bitirmeniz için size kolaylık sağlar. Ama aynı zamanda belli bir miktar paraya mal olur. Top Drift size etkileyici ama aynı derecede zorlu bir oyun deneyimi sunar. Oyuncular, öğretici bölümler aracılığıyla bu oyunun oynanışına kademeli olarak yaklaşabilirler. Aynı zamanda, oyuncuların sahip olmasını bekleyen çok sayıda benzersiz görünümlü araba olacak ve gerçekten de onlara ulaşmak isteyecekler. Yani bu, nihayetinde kendilerini etkili bir şekilde eğlendirmelerine yardımcı olan bir oyundur.


Top Drift indirin (MOD, Sınırsız Para / Altın Hilesi)


Bir önceki android oyun Rocket League Sideswipe APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar