Zombie Derby 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.15]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Zombie Derby 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.15] 1 Zombie Derby 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.15] 2 Zombie Derby 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.15] 3 Zombie Derby 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.15] 4 Zombie Derby 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.15] 5 Zombie Derby 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.15] 6

Zombie Derby 2 Para Hileli MOD APK [1.0.15] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Tipik atıcılardan ve yüzlerce sıkıcı oyundan bıktınız mı?


Zombie Derby 2 1.0.15 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Zombie Derby 2, oyuncuların araçları kullanarak kana susamış zombilerden kaçmaya zorlandığı kıyamet dünyasında geçiyor. Gazla belirli bir mesafe kat edecekler ve parayı yeni bir yere ulaşmak için arabayı yükseltmek için kullanacaklar. Ayrıca oyunda çeşitli seviyeler bulabilirler ve onları tamamladıklarında yeni arabaların kilidi açılır.


Zombie Derby 2 v1.0.15 MOD APK


Zombie Derby 2'de oyuncular bir savaş aracını kontrol edecek ve sahip olduğu gaz miktarı ile en uzak mesafeyi kat etmeye çalışacaklar. Aynı zamanda, oyuncunun geçtiği yol düzensiz ve güvenlidir çünkü yüzleşmek zorunda kaldıkları düşmanlar vardır. Kana susamış zombiler bu oyunda dünyayı tamamen tekellerine alıyorlar ve oyuncunun ilerlemesini durdurmaya çalışacaklar. Ayrıca oyundaki ortam harap olmuş ve birçok engel karşımıza çıkıyor.


Zombie Derby 2 Para Hilesi


Oyuncular, oyunun kontrollerine aşina olmak için bir eğitim seviyesine gidecekler. Aynı zamanda oyuncular önlerindeki engelleri temizlemek için ateş butonunu ve ilerlemek için gaz pedalını kullanabilecekler. Ayrıca oyuncunun, iniş sırasında aracın frenini ayarlayabilmek için cihazı yatırması gerekecek. Bu kontrol mekanizması oyuncular için kolayca erişilebilir olacak ve eğitim seviyesini tamamladıktan sonra resmi seviyelere geçecekler.


Zombie Derby 2 Araba Hilesi


Oyuncular Zombie Derby 2'yi deneyimlediğinde dikkat edilmesi gereken bir nokta, eğitim ekranındaki arabanın genellikle oyunda aldığınız arabadan daha iyi olacağıdır. Daha sonra kilidini açtığınız arabadan daha büyük olacak ve daha fazla benzine sahip olacaktır. Aynı zamanda benzin her oyuncunun doğru kullanması gereken bir elementtir çünkü yarı yolda benzininiz biterse sadece tek bir oyun ekranına gidersiniz. Yani gazdan tasarruf etmenin birçok yolu var.


Zombie Derby 2 Hile Apk


Oyuncunun ortamı, seviyenize devam etmek için bıçaklamanız gereken zombilerle dolu. Ayrıca bazı engeller bu şekilde kullanılabilir ancak saldırdığınızda daha etkili olacaktır; kısa bir an için engellenemeyecek kadar uzak. Gittiğiniz yol asla düz değil, bu yüzden ivme kazanmak ve havada uçmak için dik yokuşlar olacak. Tabii bu durumda gazın boşa gitmemesi için gaz pedalını bırakmalısınız.


Zombie Derby 2 Apk indir


Zamanla, benzin kullanmadan arabalarını hızlandırabilen oyunculara nitro olan yeni bir enerji kaynağı tanıtılıyor. Elbette gaza da benzer bir limiti var ve genellikle havadayken ve hızı artırmaya çalışırken kullanmalısınız. Bu oyundaki her seviye, üstesinden gelmeniz gereken zorluklara sahiptir ve genellikle oyuncuların bir seviyeyi tamamlamak için birçok kez tekrar oynamaları gerekir.


Zombie Derby 2 Apk Son Sürüm


Zombie Derby 2'deki öğreticiyi tamamladıktan sonra, Veteran olan ilk bisikletinizin kilidini açabileceksiniz ve bu daha önce denediğiniz kadar havalı değil. Ayrıca benzin miktarı da oldukça sınırlı ve yükseltme gerektiriyor. Farklı boyut ve tasarımlardaki diğer araçların bir listesini bulmaya devam edeceksiniz. Bu yüzden onlara ilgi duyacaksınız ve farklı seviyeleri geçmeniz gerekecek.


Zombie Derby 2 indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Red Ball Super Run APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar