Tempest: Pirate Action RPG Para Hileli MOD APK [v1.6.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Tempest: Pirate Action RPG Para Hileli MOD APK [v1.6.6] 1 Tempest: Pirate Action RPG Para Hileli MOD APK [v1.6.6] 2 Tempest: Pirate Action RPG Para Hileli MOD APK [v1.6.6] 3 Tempest: Pirate Action RPG Para Hileli MOD APK [v1.6.6] 4 Tempest: Pirate Action RPG Para Hileli MOD APK [v1.6.6] 5 Tempest: Pirate Action RPG Para Hileli MOD APK [v1.6.6] 6

Tempest: Pirate Action RPG Para Hileli MOD APK [1.6.6] - Android için son sürüm ücretsiz indirin! Karayip Korsanları dizisindeki kötü şöhretli korsan Jack Sparrow'un macerası hakkında ne düşünüyorsunuz? Çok heyecan verici ve çekici, değil mi?


Tempest: Pirate Action RPG MOD APK 1.6.6 AÇIKLAMASI


Karayip Korsanları dizisindeki kötü şöhretli korsan Jack Sparrow'un macerası hakkında ne düşünüyorsunuz? Çok heyecan verici ve çekici, değil mi? Film, izleyicilere korsanların yaşam tarzına dair en gerçek duyguyu veriyor, uçsuz bucaksız, gizemli okyanustaki büyülü toprakları keşfetme yolculuğuna çıkıyor ve özellikle de korsanlar arasında dev, anıtsal bir gemide yapılan eşsiz deniz savaşları. Öyleyse hiç bir kez korsan olmak istedin mi? Tempest: Pirate Action RPG Premium apk oyununda size böylesine harika ve dramatik bir deneyim yaşatan cevap bu olacak . Cesur korsanlar, iyi donanımlı gemilerle okyanusta gözetleme ve okyanustaki diğer korsanları ve efsanevi yaratıkları ele geçirmek için soğukkanlı mürettebat koleksiyonu hakkında açık dünya aksiyon rol yapma oyunu. 


Tempest Pirate Action RPG Premium v1.6.6 MOD APK


Oyun, geliştirici tarafından geliştirildi - Dünyadaki birçok oyuncu tarafından, tüm türlerden tam bir yelpazeye sahip 100'e kadar farklı oyun içeren devasa bir oyun mağazası aracılığıyla bilinen HeroCraft. Bu, geleneksel oyunlardan simülasyon oyununa, taktiklere veya rol yapma kompleksine kadar uzanır. Oyun, piyasaya sürüldüğü ilk günden itibaren, oyunculara otantik bir deneyim sunmak için harika grafik tasarım stili, benzersiz, yeni ve çekici bir oyunla birçok oyuncudan sürekli olarak birçok övgü ve coşkulu bir karşılama aldı. Bu oyunun Premium versiyonu olduğu için, onu indirmek için yaklaşık 1 $ harcamanız gerekiyor, ancak geliştirici yine de size bu oyunu bu oyunun normal versiyonu üzerinden ücretsiz olarak deneyimleme fırsatı verecek.


Tempest Pirate Action RPG Premium 1.6.6 Para Hile APK


Bu, açık dünya rol yapma türüne sahip bir oyun olduğundan, ana hikayenin ardından eklenen bir oyun olduğundan, oyuncular oyunda dünyayı özgürce keşfedebilirler. Bu oyunu oynayanlar, oyunun oynanışı, Assasin's Creed: Black Flag'in hit oyunundaki deniz oyununa benzer olduğunda, gemisini hareket ettirmek, hızlandırmak, yakalamak için atış açısını ayarlamaktan bir aşinalık duygusu kazanacaklar. diğer korsan gemileri ve devasa deniz kaleleri. Ancak oyunda oynama operasyonu, oyuncuların bu oyunu kolayca rahatça deneyimlemelerine yardımcı olmak için büyük ölçüde basitleştirilecektir. Oyuncular, mürettebatla birlikte uçsuz bucaksız okyanusu keşfeden gemi Jolly Roger'ın kaptanı olacak. Bu oyunun markasını yapan en özel özellik heyecanlı ve heyecanlı deniz savaşlarıdır.


Tempest Pirate Action 1.6.6 Premium Apk


Assasin's Creed: Black Flag'de olduğu gibi, oyun, oyuncunun hedefi vurmak için top hattını ve mesafeyi bulabilmesi için geminin her iki tarafına da yayılan bir atış modu kullanarak oyuncuyu destekleyecektir. Bu oyunda, düşmanı bir süre menzil içinde tutarken atış modu da yükseltilir, isabet oranı önemli ölçüde artacaktır. Bu nedenle, sadece atış gücünü gösteren çubuğu bekleyen oyuncu doldurup düşmanlarına bırakıyor. Aksine, düşman geri ateş ettiğinde, oyuncu, düşmanın yerini ortaya çıkaran kırmızı kurşun yolu da belirleyebilir. Bu nedenle, düşmanın kurşun yolundan kaçınmak için makul bir şekilde hareket etme stratejisi planlanmalıdır. Geminiz ateşlenirse, oyuncu sahip olduğu tüm cephaneyi ve altını kaybederken çok acı çekecektir.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar