Zombie Hunter Sniper Para Hileli MOD APK [v3.0.58]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Zombie Hunter Sniper Para Hileli MOD APK [v3.0.58] 1 Zombie Hunter Sniper Para Hileli MOD APK [v3.0.58] 2 Zombie Hunter Sniper Para Hileli MOD APK [v3.0.58] 3 Zombie Hunter Sniper Para Hileli MOD APK [v3.0.58] 4 Zombie Hunter Sniper Para Hileli MOD APK [v3.0.58] 5 Zombie Hunter Sniper Para Hileli MOD APK [v3.0.58] 6

Zombie Hunter Sniper Para Hileli MOD APK [3.0.58] - Android için en son sürümü ücretsiz indirin. Zombi ordusu ile savaşmaya hazır mısın?


Zombie Hunter Sniper 3.0.58 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Sınırsız altın hilesi
  3. Para ve altın harcadıkça artar.

Zombi, film ve oyun stüdyoları tarafından korku ve biraz şiddet içeren unsurlar nedeniyle her zaman en büyük yemlerden biri olarak kullanılan konu olmuştur. Genellikle insanların ölmesine ve iğrenç görünüşü ve titrek yürüyüşüyle ​​başka bir canlıya dönüşmesine neden olan bir virüs türü olarak tanımlanırlar. Asıl amaç, insanı (bazen beynini) daha korkutucu, yaşayan canlılardan yemektir, bu virüs o kadar korkutucudur ki, kalp, karaciğer, bağırsak olmasa bile, sadece beyinli kafa ve keskin dişler olsa bile, onlar hala harap edebilir ve hastalığı yaymaya devam edebilir, bu da insanlığa takıntı getirir. Bu nedenle, Zombie'yi öldürmek, son uygarlığı korumak için acil bir seçimdir. Ve bu yazıda sizlere tanıtmak istediğimiz oyun ise Zombie Hunter Sniper. Yayıncı Genera Games tarafından telefon platformunda geliştirilen Zombie Hunter Sniper, Oyunculara tatmin duygusu ve eşit derecede dramatik hissettirmeyi vaat eden pek çok nadir korku unsuruna sahip birkaç hayatta kalma aksiyon FPS oyunundan biridir.


Zombie Hunter Sniper v3.0.58 MOD APK


Zombie Hunter Sniper'da, bir virüs salgını dünyaya yayıldığında, insanlar garip ve tehlikeli bir şekilde ölmeye ve mutasyona uğradığında, bir insan imhası çağına gireceksiniz. Canlıları bulmak ve hayatta kalanlara korku salmak için sürekli hareket halindedirler ve bu zombiler beyin yok edilmedikçe hemen öldürülemezler. İnsanlık tehlikede ve her türden silahın kullanımında geniş deneyime sahip bir avcının acilen yardıma ihtiyacı var. Buradan, Zombie ordusunu farklı yerlerden yok etmek için üstün keskin nişancılık becerilerinizi kullanmanız gerekecek. Sübjektif olmayın, çünkü orada arama yaparken belki de dönüşmeye başlayan yüzbinlerce insan. Dünya çok geniş, karanlık günlerde tek başına hayatta kalabilir misin? Cevap, kendiniz bulmaktan başkası değildir.


Zombie Hunter Sniper 3.0.58 Para Hile Apk


Zombie Hunter Sniper'ın çok basit bir oynanışa sahip olduğu söylenebilir. Diğer FPS oyunlarında olduğu gibi, görünürdeki tüm hedefleri yok etmek için sahip olduğunuz veya oyun ekranından kazandığınız paradan satın aldığınız tüm silahları kullanmanız gerekecek. Oyunun çekiciliği ile birlikte gitmek oldukça çok seçim ve çeşitli silah sistemidir. Oyunun adı sadece keskin nişancı silahı değil, aynı zamanda oyun aynı zamanda her türlü tüfek, makineli tüfek, tabanca ve hatta Bazooka gibi toplarla donatılmıştır ... ve Zombie Hunter Sniper, silahlarınızı yükseltmek için yükseltmenize de izin verir doğruluğun gücü. Yapmanız gereken kalan şey, hızlı ve doğru bir şekilde yaklaşmakta olan tüm Zombi'yi hedeflemektir. Aksi takdirde, kontrol etmeniz daha zor olacaktır.


Zombie Hunter Sniper 3.0.58 Altın Hile Apk


Sayı ne kadar geç artarsa, ne kadar çok gevşerse, hayatta kalanların kısalması şansı o kadar az olur, zombi fırtınasıyla yüzleşmek için atış becerilerinizi geliştirin. Bu noktada belki oyuncunun bir kısmı bunu oldukça basit bulacaktır ama ben topladığım bilgilere göre. Yeterince uzun süre oynarsanız, Zombilerin sayısı kalabalık ve boğulacak ve kafanız karışacak kadar hızlı olacaktır. Çünkü mermiler kurbanı zamanında koruyamadı. Ancak Zombie east, bir çözümünüz olmadığı anlamına gelmez. Ekranın sağ alt köşesinde bulunan “Genera Games” size ayrıca donma süresi, ölümsüzleri öldürememeniz durumunda destek için enerji artırma gibi başka yardım hakları da veriyor. oElbette, bu işlev yalnızca belirli bir süre için geçerlidir. Ek olarak, düzinelerce heyecan verici görevi destekleyen çevrimdışı mod ile, zengin haritalar ve farklı oyun seviyelerinde sıkıcı değil: enfekte şehirlerden, terk edilmiş eğlence parklarından, çöllerden, ölü limanlardan, Arktik'ten ve daha fazlasından geçmek; Bu oyunu deneyimleyebilmek için internete bağlanana kadar beklemenize gerek yok.


Zombie Hunter Sniper Son Sürüm Apk indir


Her ne kadar 3 boyutlu grafikler temelinde tasarlanmış olsa da, bu hala bu oyun şirketinden mükemmel bir nokta değil. Binalar ve ağaçlar gibi nesnelerin detayları iyi inşa edilmiş, ancak detay seviyesinin şu anda telefonda bulunan popüler FPS oyunlarıyla karşılaştırılabilir olduğunu söylemek inandırıcı değil. Ancak uyumlu bir oyuncuysanız, bu noktanın oyunun kalitesini etkilemeyeceğini garanti ederim. Öte yandan, Zombie Hunter Sniper'daki hareketli detaylar, zombinin yürüyüşü oldukça düzgün ve aktif bir şekilde (en azından bir zombi hızına en çok benzeyen) tasvir edildiğinde oldukça iyi gösteriliyor. Ses dizisi farklı ise, silahın ses kalitesi kadar Zombie'nin sesi de çok hoş. Bozuk veya çarpıtılmazlar; tüm detaylar netleştirilerek genel oyun daha gerçek ve karizmatik hale getirildi.


Zombie Hunter Sniper - Para Hilesi Apk indir


Sonuçta, görüntü olarak çok titiz olmayan ve bu canavarca tema altında FPS aksiyon oyunlarına tutkulu bir oyuncuysanız, "Zombie Hunter Sniper" tam size göre. Ve oyun size uygun olsun ya da olmasın, hemen indirmeyi deneyin ve tecrübe edin, kesinlikle cevabı hemen alacaksınız.


Zombie Hunter Sniper indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Head Soccer APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar