University Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.1.8.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
University Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.1.8.1] 1 University Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.1.8.1] 2 University Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.1.8.1] 3 University Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.1.8.1] 4 University Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.1.8.1] 5 University Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.1.8.1] 6

University Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [1.1.8.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bütün bir üniversiteyi yönetebilecek ve en iyi üniversite rektörü olabilecek misiniz?


University Empire Tycoon 1.1.8.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi (Harcadıkça artar)
Üniversite kesinlikle herkesin gelip buradaki eğitiminizi tamamlamak istediği bir yerdir. Üniversiteden mezun olmak için zamanınız ve ekonomik kaynaklarınız varsa, geniş bir gelecek sizi bekliyor. Peki hiç kendiniz bir rektör olmayı düşündünüz mü? University Empire Tycoon - Idle Management Game, bu yeni pozisyonda karşılaşmanız gereken çok çeşitli şeyleri tanıtacak. 


University Empire Tycoon v1.1.8.1 MOD APK


Boşta tıklama oyunlarının nihai amacı zengin olmaktır. Bu oyunla, oyuncular Amerikan vatandaşlığı eğitim ihtiyaçlarına göre iş yapmak için ellerinden gelenin en iyisini yapmalıdır. Bu bir eğitim okulu olmasına rağmen, zaman içinde büyümeyi sürdürmek için hala para gerekiyor. Misyonunuz, seçkin öğrencileri okulun itibarını artırmak için eğitmektir. Ne kadar çok öğrenci çalışmaya gelirse, o kadar çok öğrenim kazanırsınız. Ayrıca, öğrencileri mutlu etmek de öğrenim ücretlerini artırmanın bir yoludur.


University Empire Tycoon Para Hilesi


Diğer tüm boş oyunlarda olduğu gibi, University Empire Tycoon oyunculara oldukça zorlu bir başlangıç ​​sağlar. Aslında, sadece küçük ve fakir bir üniversiteniz var. Toplam gelir minimumdur. Her yıl kaydolan öğrenci sayısı çok etkileyici değil. Çok büyük bir sorumluluk alıyorsun. Her ne pahasına olursa olsun, okulumu giderek daha zengin hale getirmek. İtibarınız da eskisinden daha fazla artırılmalıdır. Okul alanları da genişletilmelidir. Daha fazla eğitim disiplini açmak akıllıca bir yatırımdır. Bu hareket, ihtiyaçlarına uygun olduğu için daha fazla öğrenciyi çekecek. Ayrıca, çok öznel olmayın ve yavaş ilerleyin. Temel olarak, çevrenizdeki birçok insan kendi başına bir üniversite kurmaya çalışıyor. Yani, sadece bir dakika içinde, oyuncular liderlik pozisyonlarını kaybedebilirler. Seçkin bir rektör olun, üniversitenizi başarıyla yönetin ve onu ilk 1 yapın.


University Empire Tycoon elmas hilesi


Oyunda olabildiğince hızlı bir şekilde genişletmeniz gereken iki şey var. İlk olarak, oyuncunun daha geniş bir kampüse sahip olması için farklı kampüsleri geliştirmesi gerekir. Okul çalışmalarına hizmet edecek yerler en çok gereklidir. Yepyeni sınıflar, aynı anda birçok öğrenciyi barındırmanıza, eğitim kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca spor alanları, kurumsal binalar, fakülte salonları gibi diğer destek odalarına da ihtiyaç vardır. Çevrenizdeki herkesin memnuniyet seviyesini artıracaklar. Bu, gelecekte ilerleme için iyi bir temeldir.


University Empire Tycoon Hile Apk


Ayrıca, daha farklı disiplinler açmak için daha fazla eğitmen tutmanız gerekiyor. Her yerden öğrenciler, istedikleri konuları çalışmak için okulunuza gelecekler. Matematik, Hukuk, Edebiyat gibi ana konular, mükemmel öğrencileri çekmek için iyi öğretmenlere ihtiyaç duyar. Ayrıca daha önceden hazırladığınız geniş kampüsten yararlanmak için arkeoloji gibi daha özel disiplinler de açılmalıdır. 


University Empire Tycoon apk indir


Öğrencilerin okumaya gelip yüksek öğrenim ücreti ödemesi için ihtiyaçlarını karşılamanız gerekir. Okulunuz ne kadar yüksekse o kadar çok öğrenci gelecek. Zengin aileler de çocuklarını okumaya gönderecekler. İyi bir okul eğitimi, çok fazla kar elde etmenizi sağlayacaktır. Oyuncuların, kampüste seyahat eden öğrencilerin ihtiyaçlarını düzenli olarak göz önünde bulundurmaları gerekir. Yapmanız için size görevler verecekler. Bu görevi almak için simgeye tıklamanız yeterli. Bunları ödüller için yapabilir ve seviye atlayabilirsiniz. Okul personelinin de kendi ihtiyaçları vardır. Eğlenerek, bu insanlar da gayretle çalıştılar ve üretkenliği çok artırdılar.


University Empire Tycoon nasıl indirilir?


Yine de, University Empire Tycoon tıklama oyunudur. Bu, oyunun parasının, oyuncunun hesabına hızlı bir şekilde yüklenecek otomatik para kaynakları olacağı anlamına gelir. Ancak, bazı şeyleri yükseltmek veya kilidini açmak için yine de kendi başınıza çalışmanız gerekir. Her şeyi yaptığınız süre boyunca, yöneticiler para toplamanıza ve üniversiteyi yönetmenize yardımcı olacaktır. Paradan tasarruf edin ve en iyi yöneticileri işe alın çünkü getirdikleri faydalar uzun vadede daha fazla olacaktır. Bir noktada, paranız o kadar çok olacak ki, yepyeni bir üniversite inşa etmek istediğiniz her araziyi satın alabileceksiniz. Üniversiteler arasında çevrimiçi yarışmalar da düzenli olarak yapılacaktır. Bu yarışmalara katılmaya hak kazanmak için kendinizi zengin etmeye çalışın.


University Empire Tycoon İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Trials Frontier APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar