Dragon Ball Legends Mega Hileli MOD APK [v3.12.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 4)
Dragon Ball Legends Mega Hileli MOD APK [v3.12.0] 1 Dragon Ball Legends Mega Hileli MOD APK [v3.12.0] 2 Dragon Ball Legends Mega Hileli MOD APK [v3.12.0] 3 Dragon Ball Legends Mega Hileli MOD APK [v3.12.0] 4 Dragon Ball Legends Mega Hileli MOD APK [v3.12.0] 5 Dragon Ball Legends Mega Hileli MOD APK [v3.12.0] 6

Dragon Ball Legends MOD Menü Hileli MOD APK [3.12.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Dünyanın en çok oynanan çizgi film oyunlarından birisidir.


Dragon Ball Legends 3.12.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

 1. MENÜ MOD
 2. DMG ÇOKLU
 3. SAVUNMA ÇOKLU
 4. SINIRSIZ KI
 5. Kİ MALİYETİ YOK
 6. DEĞİŞTİRME CD'Sİ YOK
 7. OTOMATİK KOMPLE MÜCADELE
 8. PVP PVE MODU
 9. TÜM KARTLAR EJDERHA TOPLARI VERİYOR
 10. SINIRSIZ VANÇA
 11. SINIRSIZ YÜKSELEN ACELE BECERİ
 12. INSATLL WIN [NOTU OKU]
 13. ONE WAVE WIN
 14. BİR DÜŞMANI KAZANDI


"Dragon Ball" dünyadaki en popüler ve popüler anime / çizgi film dizisidir. Dragon Ball, Son Goku'nun ölümsüz dövüş sanatlarını öğrenme tutkusuyla yolculuğunu anlatıyor. Dövüş sanatları ustasının çalışmasına ve arkadaşlarıyla birlikte ejderha toplarını aramak için dünyayı keşfetmeye gitti. Dünyaya hükmetmek isteyen kötü adamlarla tanıştı ve direndi. 


DB Legends v3.12.0 MOD APK


Bu çizgi roman serisi, onu dünyanın en çok satan çizgi romanlarından biri yapan heyecan verici hikayelerin yanı sıra özel bir çekiciliğe sahiptir. Sadece filmlerde ve çizgi romanlarda ünlü değil, aynı zamanda Dragon Ball da bir oyunda yayınlandı ve NAMCO BANDAI oyun geliştiricisi tarafından DRAGON BALL LEGENDS adıyla özel olarak piyasaya sürüldü. Bu oyun, oyuncuların heyecan verici yolculuklara katılmalarına izin veren orijinal versiyonun planına göre geliştirilmiştir.


Dragon Ball LEGENDS Hile APK


Dragon Ball Legends, Güç Olayı'ndan sonra inşa edilmiş bir arsa ve 12 evrenin canlanmasıdır. Kral Kai-Oh, en güçlüsünü bulamadan Event of Time'ı düzenlemeye karar vererek farklı zaman dilimlerine ait tüm karakterlerin katılmasına izin verdi. Bu turnuvada özel bir karakter olan Shallot var. O, yıllarca uykuda boğulan bir Saiyan'dır, uyanır ve sadece adını hatırlar. Turnuva boyunca, soğancık “Zahha” bir araya geldi ve turnuvanın ilgili bazı bilgiler öğrendim: Kazanan 7 ejderha topları alacak ve ejderha tarafından bir dilek verilecek. Bu bilgiyi aldıktan sonra Shallot, Bulma ve Jaco ile ittifak kurdu ve birlikte en güçlü savaşçıları aradılar. bir savaşta, soğancık Raditz yenik, ama tanrı onun niteliklerini tanımak Beerus tahrip ve daha güçlü olmak için Shallot yetiştirmek Vegeta emredildi. Goku, bu turnuvada bazı alışılmadık şeyler olduğunu fark eder ve Shallot ile ittifak kurarak Kai-Oh'un Time of Time'da sakladığı gizemleri öğrenmeye karar verir. Beerus'un desteğiyle Goku, Shallot ve diğer takım arkadaşları şampiyonluk unvanını kazanabilir mi? Gizemleri aynı anda çözmek mi?


Dragon Ball Legends Para Hilesi


Dragon Ball Legends, savaş sırasında oyuncu, karakterinin düşmana zarar vermesi için dövüş becerilerini seçecektir. Ancak, oyuncunun kullandığı her beceri mana tüketecek ve bu mana kaynağı bittiğinde, oyuncunun mana kurtarma becerilerini kullanması veya diğer destek öğelerini kullanması gerekir. Her savaşta oyuncular 3 karaktere kadar çıkarabilir ve savaşmak için bir karakter seçebilir. Her karakterin sınırlı bir enerji kaynağı vardır ve canlılık tükenirse o karakter ölür. Oyuncular savaşmak için diğer karakterlere geçebilirler. Finali kazanmak için rakibin takımındaki 3 karakteri de yok etmeye çalışın. Genel olarak, bu oyunun oynanışı oldukça basittir, kontrolör tasarım için optimize edilmiştir, yalnızca ekrandaki becerileri içerir ve oyuncu hareket yönünü değiştirmek için ekrana dokunur.


Dragon Ball Legends APK İndir


Hikayeler Modu, Macera Modu ve PvP Modu arasından seçim yapabileceğiniz toplam 3 oyun modu vardır. Hikayeler Modu, "Event of Time" a ve yukarıda tanıttığım olay örgüsündeki ayrıntılara katılmanıza izin verecek. Savaşlar bulmaca şeklinde tasarlandı ve geri dönmen gerekiyor. PvP Modu, Hikayeler Modunda AI ile savaşmak yerine sistemdeki diğer oyunculara karşı yarışacaksınız. Ayrıca Android oyunlarda alışık olduğumuz Macera Modu. Bu favori bir mod çünkü birçok değerli parça getiriyor ve bu modun getirdiği kaynakları karakterinizin daha güçlü hale gelmesi için kullanabilirsiniz.


Dragon Ball Legends MOD APK


Bu oyundaki karakterler sınıflarla karakterize edilir ve bu, tüm avantajları ve dezavantajları yapar. Daire diyagramında toplam 5 renk sınıfı vardır: kırmızı (KIRMIZI), sarı (YEL), mor (PUR), yeşil (GRN), mavi (MAVİ) ve 2 özel sınıf: açık (LGT) ve karanlık (DRK ). Bir oyuncu DRK sınıfına sahip bir karakter kullandığında 5 renkli karakterlerle dövüşmek daha avantajlıdır ancak LGT ile karakterlere göre dezavantajlıdır. Ancak, Shallot (LGT) ve Giblet (DRK) olmak üzere iki özel sınıfa ait yalnızca iki benzersiz karakter vardır. Sınıflara ek olarak, oyuncular karakterlerini ve savaş becerilerini geliştirmek için kaynakları kullanabilir. Karakter yükseltildiğinde, hasar ve savunma açısından daha güçlü ve geliştirilmiş olacaklar.


Dragon Ball Legends indir (MOD, Tek Vuruş / Tanrı MODU)

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar