Dragon Hills Para Hileli MOD APK [v1.4.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Dragon Hills Para Hileli MOD APK [v1.4.4] 1 Dragon Hills Para Hileli MOD APK [v1.4.4] 2 Dragon Hills Para Hileli MOD APK [v1.4.4] 3 Dragon Hills Para Hileli MOD APK [v1.4.4] 4 Dragon Hills Para Hileli MOD APK [v1.4.4] 5 Dragon Hills Para Hileli MOD APK [v1.4.4] 6

Dragon Hills Para Hileli MOD APK [1.4.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Tüm Prensesler gerçekten de Prenslerin gelip onları kurtarmasını mı bekliyor?


Dragon Hills 1.4.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi. Harcadıkça artar
Prensesi mutlu sonla kurtaran şövalyenin hikayesi Dragon Hills oyununda yeniden yazıldı . Oyuncular bir prenses rolünü oynayacak ve olağanüstü bir görünüme sahip bir ejderhaya binerek intikam almaya başlayacaklar. Ayrıca oyun sırasında her zaman size saldırmaya çalışan birçok düşman olacak ve her seviyeden sonra onları atlatmanın ve becerilerinizi artırmanın yollarını bulacaksınız. Aynı zamanda, çok para kazanırsanız korkunç bir ejderha yaratılabilir.


Dragon Hills v1.4.4 MOD APK


Her şey bir şatoda bulunan ve birini bekleyen bir prensesle başladı. Aniden bir kahraman geldi ve doğrudan kaleye girdi. Bu yüzden kesinlikle kimse prensesin kahramanın gelip onu kurtarmasını beklediğini düşünmeyecektir. Ama bu olmayacak çünkü kalenin varlıklarını gasp etmeye çalışan o olacak. Oradan prenses intikam yolculuğuna başladı ve krallıklarına saldırmaya çalıştı. Dragon Hills'de oyuncuların eşlik edeceği güvenilir bir yol arkadaşı ejderhadır ve tamamen farklı bir hareket şekline sahip olacaktır. Bacakları ile ilerlemek yerine, prensesin farklı ortamlarda sürmesine ve sürekli kaymasına izin vermek için doğrulacaktır. Aynı zamanda, insan hedeflerinden kaçınmak veya onlara saldırmak için havada asılı kalabilir veya delikler kazabilir. Böylece oyuncular 2B bir dünyada mümkün olduğunca uzağa gitmeye çalışacaklar ve sınırlarını bulmak zor.


Dragon Hills Para Hilesi


Dragon Hills'in 2B ortamında hareket etmek tamamen otomatiktir ve siz yalnızca ejderhanızın gerçekleştirebileceği becerileri kullanmaya çalışırsınız. Aynı zamanda oyun sırasında, evler ve hatta insanlar gibi karşısına çıkan her türlü unsuru yok edebileceğiniz için kötü adamı oynama hissini yaşayacaksınız. Böylece önünüze çıkan altınları toplamaya çalışacak ve oyundaki ilerlemenizi sürdüreceksiniz. Ancak oyunun başında ejderhanızın tamamen kırılgan olduğunu ve her an yaralanabileceğini kabul etmeniz gerekecek. Sahip olabileceği kalplerin sayısıyla tamamen tanınabilir. Yani bulabileceğiniz ilk tehlikeli düşman, mızrak kullanan askerlerdir. Size saldırabilecekler ve sağlığınızın yarısını oyun boyunca düşebilecekler. Bir sonraki seviyeye geçebilmek için atlatmanız gereken bir şey olduğu söylenebilir.


Dragon Hills apk indir


Yukarıda belirtildiği gibi, sürdüğünüz ejderha, diğer düşmanlardan gelen saldırılardan kaçınmanıza yardımcı olacak etkileyici ve tünelleme becerilerine sahiptir. Özellikle ahşap bir eve gittiğinizde kesinlikle korkmayacaksınız çünkü hiçbir düşman sizi engelleyemez. Ancak bir gözetleme kulesine veya kaleye gelirken saklanmaya ve aşağıdan saldırmaya dikkat edin. Aşağıda sadece bir süre kalacağınız için tüneli ne zaman kazacağınızı seçmeniz gerekecek. Dragon Hills'de her zaman size zarar vermeye ve ilerlemenizi engellemeye çalışan düşmanların her zaman olacağı söylenebilir. Zamanla, ejderhanızın savunmasızlığı nedeniyle dikkatli olmanız gereken bazı yeni araziler olacak. Spesifik olarak, magma içeren bazı çukurlar yeraltında bulunur veya bazen bazı durdurucularda bazı ekstra sivri uçlar bulunur. Bu nedenle oyuncular bunları aşmanın yollarını bulacak ve her seviyede reflekslerini daha iyi geliştirecekler.


Dragon Hills Hile apk


Oyuncunun gözünün önüne gelen engellerin yanı sıra aşmanız gereken bosslar da kovalamaya çalışacağınız bosslar olacak. Ayrıca ulaşımları da var ve bir sağlık barıyla alt edilmeleri daha zor. Bu nedenle, onlara saldırmanın tek yolu sürekli saldırılar oluşturmaktır, yoksa yok ettiğiniz bazı nesne parçaları da onlara zarar verebilir.


Dragon Hills Apk Oyun İndir Club


Ejderhalar, daha önce okuduğunuz birçok hikayede genellikle güçlü bir varlıktır. Dragon Hills için bu, sahip olduğu güçler nedeniyle tamamen benzerdir ve gücünü kullanmanın yollarını bulacaksınız. Özellikle, oyuncular bu oyunda ejderhanın gücünü sağlık, saldırı istasyonu veya bazen bazı destek etkileri açısından yükseltecekler. Her elementin bir etkisi vardır ve ejderhanızın güçlenmesine katkıda bulunur.


Dragon Hills Son sürüm apk


Bazı yükseltmeler kazanmak, oyun boyunca topladığınız altın paralarla tamamen ödenir. Aynı zamanda, bazı yeni unsurlar bulmak istiyorsanız seviye atlama da önemli bir faktördür. Birçok özellik ve şekle sahip ejderhalar, kilidini açmanı bekliyor. Bunu başarmanın tek yolu, birçok farklı seviyeyi aşmak ve deneyiminizi etkilediği için en iyi sonuçları elde etmeye çalışmaktır.


Dragon Hills'i İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Truck World Euro American Tour 2020 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar