Prison Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.5.9.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 3)
Prison Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.5.9.2] 1 Prison Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.5.9.2] 2 Prison Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.5.9.2] 3 Prison Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.5.9.2] 4 Prison Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.5.9.2] 5 Prison Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.5.9.2] 6

Prison Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [2.5.9.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hapishaneden kaçabilecek misin?


Prison Empire Tycoon 2.5.9.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi
  2. Paranız harcadıkça artar. 

Dürüst olmak gerekirse, hapishane çok sayıda suçlu içerdiğini söylediğinde tehlikeli bir yerdir. Hapishanelerde neler olduğu hakkında çok az şey biliniyor. Dış dünya ile teması en aza indirgemek için burası. Hapishanedeki yaşamın yanı sıra her şeyin nasıl çalıştığına dair genel bir bakış istiyorsanız, Prison Empire Tycoon'u deneyin . Bu, bir hapishanenin patronu olmanıza izin veren Boşta tarzında oluşturulmuş heyecan verici bir oyundur. Bu oyundaki deneyim, daha önce bildiklerinize kıyasla tamamen yeni olacak.


Prison Empire Tycoon 2.5.9.2 Para Hileli Apk


Prison Empire Tycoon aslında ilginç, basit ve eğlenceli bir oyundur. Esas işiniz mahkum olma temelinde iş yapmak ve para kazanmaktır. Bu konu oldukça yeni görünüyor, bu yüzden birçok oyuncunun dikkatini çekti. Zengin bir kodaman olabilir, gelişen bir hapishane zincirine sahip olabilir ve en iyi anlaşmayı alabilir misiniz?

Oyuna girdiğinizde, oldukça düşük kalitede bir hapishane sizi karşılayacak. Bu, hapishanenin kötü bir güvenlik seviyesine sahip olduğu ve buraya gönderilen suçluların çok yüksek bir kaçış oranına sahip olduğu anlamına gelir. Ayrıca cezaevi gardiyanları sistemi güçlü ve disiplinli değildir. Oyuncular, yüksek bir itibar kazanabilmek için ellerinden geleni yapmalıdır. Bunu yapmak için, Güvenlik kalitesinin yanı sıra disiplin seviyesinin de açıkça artırılması gerekir. En bariz kanıt, dünyadaki en tehlikeli suçluların buraya gönderildiği ve onları kesinlikle tutmanız gerektiğidir.


Prison Empire Tycoon v2.5.9.2 MOD APK


Birincisi, nispeten küçük bir alana sahip olacak ve içindeki hizmetler minimum düzeyde olacak. Mahkumları barındırmak için sadece birkaç odanız var. Üstelik hiçbir şey diye bir şey yoktur. Maddi zenginlik yaratmak için mahkumların kaynaklarından en iyi şekilde yararlanarak elinizden gelenin en iyisini yapmanız gerekecek. Bu para kesinlikle zaten kendine saklayamaz. Temel olarak, çok fazla para depolarsanız, etkilerini gösteremezler. Parayı akıllıca kullanmazsanız hapishaneniz sonsuza kadar fakir kalır. Hemen geri ödemek için kısa vadeli hizmetlere yatırım yapmanız gereken geliri kullanın. Kârınızdan belirli bir miktar sermaye elde ettiğinizde, daha büyük, daha uzun ömürlü şeylere yatırım yapın. Son olarak, maddi insanlarının ruhani yaşamını iyileştirmek için farklı hizmetlerle birleştirilmiş birçok mahkum odası bulunan büyük bir hapishaneye ihtiyacınız var.


Prison Empire Tycoon Elmas Hilesi


Filmlerde gördüğünüz sahneler gibi hapishaneler sıkıcı. Sadece yarım yamalak bir yatak ve kirli bir tuvalet ile donatılmış bir taş oda. Bu sahne dünyadaki çoğu hapishanede gerçektir. Ancak, "Prison Empire Tycoon" bunun olmasını istemedi. Oyuncular, mahkumların rahatça yaşayabilmesi için hapishanelerini yenilemek zorunda kalacaklar. Birincisi, onlara çok rahat bir yatak vermek. Ardından, sanitasyon sistemini tanıtmaya çalışın ve odayı temizlik için temizleyin. Buraya getirilen çok sayıda mahkumla, son derece katı ve katı bir şekilde idare etmeniz gerekecek. Daha yüksek seviyelere ilerledikçe, yönetilmesi giderek zorlaşır.


Prison Empire Tycoon Hile Apk


Buraya getirilen mahkmlar, bir gün özgürlüklerine kavuşacaklarını her zaman isteyeceklerdir. Aslında, cezalarını azaltmalarına yardımcı olacak bazı politikalar var. Gözaltı sürecinde, topluma olduğu kadar etrafındakilere de yardım etmek için iyi işler yapmak zorunda kalacaklar. "Prison Empire Tycoon" da oyun sistemi, mevcut mahkumların insan kaynaklarından yararlanabilmeniz için görevler belirleyecek. Bunları bu görevlere gönderirseniz kesinlikle ödüller alacaksınız. Bu para doğrudan hesaba aktarılacak ve EXP'yi artırmanıza yardımcı olacak. Ek olarak, çok çalışan ve topluma yardım eden mahkumlar için de taburcu edilecekler.


Hapishaneden Kaçma Oyunu APK 2023


Hizmet kalitesi oldukça iyi olsa da, kaçmayı planlayan mahpus yok değil. Ömür boyu hapis cezasına çarptırılan tehlikeli mahkumlar, yasadışı yollardan özgürlüklerine kavuşmanın bir yolunu bulmaya çalışacaklar. Oyuncular, hareketlerinin her birini izlemek için ellerinden geleni yapmalıdır; insanlara ve topluma zarar vermemek için onları hapiste tutmak için her şeyi yapın.


Prison Empire Tycoon indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki oyun olan Glory of Generals 3 APK ücretsiz indirebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar