Gas Station Inc. Para Hileli MOD APK [v1.5.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Gas Station Inc. Para Hileli MOD APK [v1.5.5] 1 Gas Station Inc. Para Hileli MOD APK [v1.5.5] 2 Gas Station Inc. Para Hileli MOD APK [v1.5.5] 3 Gas Station Inc. Para Hileli MOD APK [v1.5.5] 4 Gas Station Inc. Para Hileli MOD APK [v1.5.5] 5 Gas Station Inc. Para Hileli MOD APK [v1.5.5] 6

Gas Station Inc. Para Hileli MOD APK [1.5.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Arabanızı şehirdeki en iyi benzin istasyonuyla doldurun! Bu eğlenceli ve bağımlılık yapan simülasyon oyunuyla kendi benzin istasyonu işinizi yürütmenin nasıl bir şey olduğunu deneyimleyin!


Gas Station 1.5.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Yüksek Gelir PerSec
  2. Reklamsız

Gas Station Inc, insanlara benzin satarken en olumlu ve eğlenceli deneyimi yaşatmak için sınırsız mizah içeren bir benzin istasyonu yönetimi simülasyonudur. En heyecan verici şey, oyuncuların satışları sırasında müşterilerin rastgele ortaya çıkması ve atmosferi daha canlı hale getirmek için ifadelerinin yaratıcı olmasıdır.


Gas Station v1.5.5 MOD APK


Gas Station Inc. oyununda oyuncunun ana işi, düzenli bir işlem dizisini yerine getirirken veya tamamlarken insanlara gaz işletmek veya satmaktır. Benzin satışı isteğe bağlıdır, ancak müşterilerle alay etmek, mağaza daha zenginleştikçe herkesin sınırsızca yararlanabileceği ana içerik ve potansiyeldir. Gelecekte, birçok yeni benzin istasyonu veya konum otomatikleştirilebilir ve oyunculara bunları çalıştırmaları için daha fazla fikir verebilir.


Gas Station Para Hilesi


Oyuncular yanlış gazı satmak veya eylemleriyle onları kızdırmak istemiyorsa, müşterilerle etkileşim çok önemlidir. Aksine, onlarla alay etmek, yüksek kaliteli benzin satarken genel geliri teşvik etmek de dahil olmak üzere birçok ilginç sonuca sahip olabilir. Müşterilerin ruh hali veya duyguları, süreçte güçlü bir izlenim bırakıyor ve benzin istasyonunun birçok istatistiğini değiştirecek.


Pompacı Simulator android Oyun Club


Müşterilerle iyi vakit geçirdikten sonra oyuncuların benzin doldurması gerekiyor, ancak müşterinin aracı için doğru türü seçmeleri gerekiyor. Doğru benzini seçmek, bonus kazanmaya veya müşterinin ruh halini değiştirmeye ve hatta onları gerekli maliyetlerden tasarruf etmeleri için kandırmaya yardımcı olacaktır. Benzin satışları tamamen duygusaldır ve oyuncular gaz satışlarını geniş ölçekte iyileştirmek için birçok faktörden yararlanabilir.


Gas Station Hile Apk


Oyuncu, işte yeni potansiyeller açmak veya daha fazla yeni şey satmak istiyorsa, benzin istasyonunu yükseltmek de önemlidir. Tabii ki, her müşteriyi en kaotik bir şekilde karşılamak için yeni bir atmosfer yaratmak için benzin istasyonuna daha fazla aksesuar veya yeni eleman ekleyebilirler. Gelecekte birçok yeni yükseltme içeriği ortaya çıkacak ve mükemmel bir benzin istasyonu geliştirmek için zorlayıcı bir öncül olacak.


Gas Station Apk indir


Birçok müşteri ayrıca asi bir kişiliğe sahiptir ve genellikle gaz pompaladıktan sonra para çalmaya çalışır, ancak cezaları uygun ve eğlencelidir. Oyuncular, müşterilerin kaçmasını önlemek için daha özel sistemler kurabilir ve hatta yakalandıklarında ödemelerini sağlamak için güç kullanabilirler. Eğlenceli içeriğin çoğu, müşterilere zorbalık etme etrafında dönüyor, ancak bu, oyuncular için yeni bir deneyim.


Gas Station indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Godus APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar