Fire Truck Simulator Hileli MOD APK [v1.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Fire Truck Simulator Hileli MOD APK [v1.0] 1 Fire Truck Simulator Hileli MOD APK [v1.0] 2 Fire Truck Simulator Hileli MOD APK [v1.0] 3 Fire Truck Simulator Hileli MOD APK [v1.0] 4 Fire Truck Simulator Hileli MOD APK [v1.0] 5 Fire Truck Simulator Hileli MOD APK [v1.0] 6

Fire Truck Simulator Hileli MOD APK [1.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. İtfaiye aracı ile büyük şehirde çeşitli yangın olaylarına en kısa sürede ulaşmalı ve yangını hemen söndürmelisiniz.


Fire Truck Simulator 1.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamsız
Adından da anlaşılacağı gibi Fire Engine Simulator, görevinizin bir İtfaiye Aracı sürmek ve yangını söndürmek için farklı yerlere gitmek olduğu bir simülasyon oyunudur. Bu oyun size bir İtfaiye arabası olmanın canlı ve gerçekçi bir oyun deneyimini sunuyor. Bu, tüm dünyadaki en saygın işlerden biridir ve birçok insan itfaiyeci olmak ve dünyayı kurtarmak ister. Ama göründüğü kadar kolay değil. 


Fire Truck Simulator v1.0 MOD APK


Bu nedenle, bir İtfaiye Aracı sürmeyi ve itfaiyeci olmayı düşünürseniz, bu oyun gerçekçi bir deneyim elde etmenize yardımcı olabilir. Piyasada başka birçok simülasyon oyunu var ama bu sadece gerçek kahramanlar için. Fire Truck Simulator, oyununda gerçek dünyaya çok benzeyen bir çok İtfaiye Aracı göreceksiniz. En sevdiğiniz İtfaiye Aracını seçin ve sahip olduğunuz parayla kilidini açın. Oyun ayrıca, İtfaiye Motorunuza benzersiz bir görünüm kazandırmak için size birçok özelleştirme seçeneği sunar. İtfaiye Aracınızın rengini, ışıklarını ve çok daha fazlasını değiştirebilirsiniz.


Fire Truck Simulator Para Hilesi


Bu seviye tabanlı bir oyundur ve her seviyede, bazı binalarda, arabalarda veya diğerlerinde yangın söndürme görevini alacaksınız. Yangını mümkün olan en kısa sürede söndürün ve daha güçlü ve harika bir İtfaiye Aracının kilidini açmak için kullanabileceğiniz harika ödüller ve para kazanın. Her seviye, bu oyunu daha eğlenceli ve ilginç hale getiren yeni zorluklarla birlikte gelir.


Fire Truck Simulator Hile Apk


Bu oyunda keşfedilecek büyük bir şehir ve ilginç görevler yapmak için birçok farklı yer var. Bu oyunu daha gerçekçi hale getirmek için gündüz ve gece özelliği ve aynı zamanda gerçek dünyada da farklı hava koşulları vardır. Oyundaki her şey, oyunun keyfini çıkarmanıza ve harika bir oyun deneyimi yaşamanıza olanak tanır.


Fire Truck Simulator Apk indir


Oyun size bu oyuna benzersiz ve çekici bir görünüm kazandıran dengeli ve gerçekçi bir 3D grafik kalitesi sunuyor. Bu oyunun rengi çok sakinleştirici ve ateş çok gerçek görünüyor. Ayrıca değişen hava durumu, gündüz ve gece değişimi ve diğer şeyler onu daha büyüleyici kılıyor. Oyun ayrıca size bu tür oyunlarda harika bir özellik olan birden fazla kamera açısı sunuyor.


Fire Truck Simulator indir (MOD, Reklamsız)


Bir önceki android oyun Pool Legends - 8 Ball Mania APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar