Mighty Party Magic Arena Para Hileli MOD APK [v1.91]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Mighty Party Magic Arena Para Hileli MOD APK [v1.91] 1 Mighty Party Magic Arena Para Hileli MOD APK [v1.91] 2 Mighty Party Magic Arena Para Hileli MOD APK [v1.91] 3 Mighty Party Magic Arena Para Hileli MOD APK [v1.91] 4 Mighty Party Magic Arena Para Hileli MOD APK [v1.91] 5 Mighty Party Magic Arena Para Hileli MOD APK [v1.91] 6

Mighty Party Magic Arena Para Hileli MOD APK [1.91] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Aksiyon, strateji, savaş rpg ve sıra tabanlı rol yapma oyunlarını birleştirmenin mükemmel bir örneği olan sıra tabanlı bir strateji RPG'sidir.


Mighty Party Magic Arena 1.91 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız altın hilesi
  2. Sınırsız elmas hilesi
  3. Sınırsız jeton hilesi
  4. Sınırsız tüm tuşlar
  5. Sınırsız tüm noktalar
  6. Sınırsız tüm kaynaklar
  7. Dükkanda sınırsız kahraman çağırma kartı
  8. Atlanan hile karşıtı (yeni hesapla başvurun)
Mighty Party Magic Arena, fantastik bir dünya ve heybetli görünümlere sahip düşmanlarla dolu bir strateji oyunudur . Oyuncular, hayranlık uyandıran bir sihirle düşmanları yenmek için sahip oldukları kartları kullanacaklar. Aynı zamanda, bu kartların sayısı tamamen çeşitlidir ve nadirliklerine göre dağıtılır. Bu nedenle oyuncular bu karakterlerin gücünü artırmak için zaman harcayacaklar.


Mighty Party v1.91 MOD APK


Oyuncular, oyunda tamamen karanlık güçleri arındırma gücüne sahip bir kahramana dönüşecekler. Böylece size güzel ve etkileyici grafikler için kesinlikle seveceğiniz çeşitli zorlukların üstesinden gelmek için zaman harcayacaksınız. Aynı zamanda, yeni güncellenmiş versiyonda oyuncular, oyuncunun deneyimini değiştirmek ve oyun hakkında daha heyecanlı hissetmek için etkinliğin yeni tasarımını veya dekorunu deneyimleyebilecekler.


Mighty Party Para Hilesi


Mighty Party'deki savaşlar, alanın bir tarafında duracağınız 2.5D ortamında ayarlanır. Özellikle oyun alanı 24 kareden oluşur ve kahraman ve düşmanları da dahil olmak üzere iki taraf arasında eşit olarak bölünür. Bu nedenle oyuncular, sahip oldukları kart sayısı ile kahramanları çağırmak için zaman harcayacaklar. Oyuncunun nihayetinde oyunda düşmana saldırmayı ve onu yenmeyi seçeceği satranca benzer.


Mighty Party Altın Hilesi


Yukarıda belirtildiği gibi, gidebileceğiniz bir konumu temsil eden eşit karelere sahip bir alanda görüneceksiniz. Aynı zamanda dikkat etmeniz gereken bir özellik de müttefiklerinizi düşmanlara saldırmak için çağırabilmenizdir. Bunları, sahip olduğunuz alanın herhangi bir yerine yerleştirirseniz yardımcı olur ve bu konumun da herhangi bir engel içermemesi gerekir. Yani, bir engel görürseniz, onu tamamen hızlı bir şekilde yok etmek için karakteri tam tersi konuma getirmeniz yeterlidir.


Mighty Party elmas hilesi


Mighty Party'de oyuncular dört yatay ve üç dikey sıra bulacaklar, böylece toplam 12 karoya sahip olacaksınız. Karakteri bu 12 karo limiti dahilinde yerleştireceksiniz ve her tur ilerledikçe belirli bir pozisyon için gerekli olduğunu düşündüğünüz karakteri yerleştireceksiniz. Önlerinde herhangi bir nesne veya engel yoksa doğrudan düşmana saldırabilirsiniz. Bu nedenle, bu oyun nihayetinde tamamen makul bir şekilde saldırmanız veya savunmanız için özel taktikler gerektirir.


Mighty Party Magic Arena hile APK


Mighty Party'de bulduğunuz her karakter bir kart olarak çağrılır ve onları sahaya sürüklersiniz. Aynı zamanda, her karakterin hasar ve sağlık olmak üzere iki temel özelliği vardır. Bu göstergelerin performansına gelince, bazen ikisini daha önce karıştıracaksınız, ancak zamanla bunlara alışacaksınız. Bu karakterler, sağlıkları sıfıra düştüğünde öldürülecek ve zamanla bu karakterlerin istatistiklerini yükseltebilirsiniz.


Mighty Party apk hile


Bu karakterlerin istatistiklerini yükseltmek, düşmanlarınız etkileyici yardımcı becerilere sahip birçok güçlü karaktere sahip olacaksa gereklidir. Yani bu oyunda sandıklar açacaksınız ve eğer şanslıysanız nadir karakterler elde edeceksiniz. Bundan sonra, karakterin güçlerini yükseltmesi için yeterli ruh toplamak için sandığı yaymaya devam edeceksiniz. Saha dışında duran karakterlerin, sahada duranlar için geniş bir hasar alanı vermek gibi özel destekleri de vardır.


Mighty Party Magic Arena İndir (MOD, Sınırsız Her Şey)


Bir önceki android oyun Asphalt Nitro 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar