Shadow Knight Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v1.22.65]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Shadow Knight Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v1.22.65] 1 Shadow Knight Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v1.22.65] 2 Shadow Knight Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v1.22.65] 3 Shadow Knight Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v1.22.65] 4 Shadow Knight Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v1.22.65] 5 Shadow Knight Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v1.22.65] 6

Oyun, insanların, orkların, ruhların, ölümsüzlerin, cücelerin, canavarların, elflerin ve daha fazlasının fantastik dünyası olan Harmonia topraklarına dayanmaktadır.

Shadow Knight AÇIKLAMASI


Karanlık fantezi dünyası, son derece sonsuzdur. Shadow Knight Premium savaşçılarının yolculuğunu takip eden savaşlar, macera kasabalarından, ormanlardan, zindanlardan ve daha fazlasından farklı arazilerde gerçekleşecek. Bu araziler zombiler, canavarlar, orklar, iskeletler ve ölümsüzler gibi korkunç yaratıklarla doludur.

Bu canavarları yenmek, Harmonia Krallığı'nı dönüştürmeye yardımcı olacaktır. Oyuncuların mevcut yüzlerce eşya arasından en iyi silah setini, ekipmanı, rünleri ve daha fazlasını toplamaları gerekir. Bu, oyuncuların diğer Shadow Knight Premium: Era of Legends savaşçılarından sıyrılmasına yardımcı olur.

Shadow Knight v1.22.65 MOD APKOyunun teması "Şövalyeniz, Tarzınız" olduğundan oyuncular, Gölge Şövalye karakterlerini özelleştirme özgürlüğüne sahiptir. Oyuncuların mümkün olduğunca çok ödül kazanmak için rekabet etmesi gereken sayısız görev vardır. 100'den fazla başarı ile, oyuncular bu bağımlılık yaratan oyuna dahil olacaklar. Oyuncuların bir sonraki seviyeye ilerlemek için toplamaları, mücevherleri, anahtarları ve daha fazlasını toplamaları gerekir.

Oyuncular uzakta olsa ve oyunu oynamıyorken bile, şövalyeleri eğitiliyor ve statülerini daha iyi yükseltmek için sürekli olarak kaynak topluyor. Böylece oyuncular oyuna geri döndüklerinde, yeni seviyeler kazandıkça ve yeni beceriler topladıkça şövalyelerinin eskisinden daha güçlü olduğunu görecekler. Güçlü bir şövalye takımı kurma seçeneğiniz var.

Oyun, insanların, orkların, ruhların, ölümsüzlerin, cücelerin, canavarların, elflerin ve daha fazlasının fantastik dünyası olan Harmonia topraklarına dayanmaktadır. Harmonia'daki tüm varlıklar gerçekten neşe ve uyum içinde yaşadılar. Ama krallıkta hüküm süren boşluğa ve karanlığa yol açan bir trajedi patlak verdiğinde çok uzun sürmedi. 

Bir zamanlar ahenkli olan Harmonia krallığını karanlık diyara dönüşmekten kurtarmak için, oyuncuların duruma ayak uydurması ve bir Shadow Knight Premium rolünü üstlenmesi gerekir. Shadow Knight Premium: Era of Legends savaşçıları, korkunç canavarlarla savaşarak, karanlığın ölümsüz varlıklarını yenerek ve sonunda Harmonia krallığında barışı ve sevgiyi geri getirmeyi başararak bunu yapabilir.
Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar