Just Survive FPS Raft Survival Island Simulator Para Hileli MOD APK [v2.6.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Just Survive FPS Raft Survival Island Simulator Para Hileli MOD APK [v2.6.1] 1 Just Survive FPS Raft Survival Island Simulator Para Hileli MOD APK [v2.6.1] 2 Just Survive FPS Raft Survival Island Simulator Para Hileli MOD APK [v2.6.1] 3 Just Survive FPS Raft Survival Island Simulator Para Hileli MOD APK [v2.6.1] 4 Just Survive FPS Raft Survival Island Simulator Para Hileli MOD APK [v2.6.1] 5 Just Survive FPS Raft Survival Island Simulator Para Hileli MOD APK [v2.6.1] 6

Just Survive FPS Raft Survival Island Simulator Para Hileli MOD APK [2.6.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Aksiyon ve adrenalinle dolu ücretsiz bir fps gerçekçi hayatta kalma sanal alan mobil oyunudur.


Just Survive FPS Raft Survival Island Simulator 2.6.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Just Survive Ark Raft Survival Island Simulator, oyunun içine tamamen girebileceğiniz ve yalnızlığın tüm zevklerinin yanı sıra vahşi doğayla savaşabileceğiniz bir hayatta kalma oyunudur. Oyuncuların dikkatsiz hareketlerinden hayvan saldırılarına ve diğer tehlikeli sakinlere kadar her köşede tehlikeler sizi bekliyor. Büyük bir yükseklikten atlarsanız, sağlığınızın bir kısmını kolayca kaybedebilir ve hatta istatistiklerinizi düşürebilirsiniz. Vahşi bir hayvanla karşılaşabilir ve ondan hasar alabilirsiniz. Ben gerçek bir simülatörüm, çünkü somut düşmanlara ek olarak açlık ve susuzlukla da uğraşmanız gerekiyor. Sürekli kaynak, yiyecek ve su arayışına ek olarak, çevrenizdeki alanı basit bir şekilde keşfedebilirsiniz.


Just Survive FPS Raft Survival Island Simulator v2.6.1 MOD APK


Just Survive FPS Raft Survival Island Simulator'ın konusu kıyamet sonrası bir dünyada geçiyor, bu yüzden düşmanlarınız sadece vahşi hayvanlar değil, aynı zamanda mutantlar ve zombiler. Bu nedenle, taş bir baltadan daha ciddi bir şey alın ve güvenli bir yer aramaya başlayın. Neyse ki içinde silah, cephane ve yiyecek olan bir kabı kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca, tüm bu öğeleri bağımsız olarak oluşturmak mümkündür. Savaşın, faydalı damlaları toplayın, yolda her binayı ve kutuyu arayın ve ihtiyacınız olan her şeyi yapın. Sadece açlık ve susuzlukla sınırlı olduğunuzu unutmayın, bu nedenle doyurucu bir öğle yemeği yiyerek en tehlikeli yolculukta bile ilerleyebilirsiniz.


Just Survive FPS Raft Survival Island Simulator Para Hilesi


Just Survive Ark, yalnızca adanın büyüklüğü ile sınırlı, tamamen açık bir oyun dünyasına sahiptir. Ancak, uçtan uca tüm mesafeyi aşmak için bir düzineden fazla oyun günü gerekir. Bu nedenle, anakaradaki her bölgede kelimenin tam anlamıyla ilginç noktaları ziyaret edebilirsiniz. Buna göre, nerede kalmaya karar verirseniz verin, aksiyon, savaşlar, avlanma, işçilik ve inşa etme sizi Survival'ın en iyi türlerinde bekliyor.


Online hayatta kalma oyunları mobil


En ilginç şey hayatta kalma sistemleri çünkü yiyecek ve su için avlanmanız gerekiyor. Ayrıca, sırt çantanızda silah ve ilaç olması gerektiğinden, bir seferde bir ay, hatta bir haftalık yiyecek tedarik edemezsiniz. Diğer benzer projelerden farklı olarak, bir kutu fasulye yemek, sağlığınızı ve susuzluğunuzu yerine getirmez, sadece bir şeyler atıştırır. Bu gerçekçilik katıyor. Buna göre, yarayı iyileştirmek için uygun kaynakları bulmalısınız - en azından alkol ve bandaj veya bez.


Just Survive FPS Raft Survival Island Simulator Eşya Hilesi


Just Survive Ark, oldukça gelişmiş bir işçilik sistemine sahiptir. Kelimenin tam anlamıyla, bulduğunuz her şey işe yarayabilir. Metal çöplerden mermi bile atabilir ve ardından kartuşlar oluşturabilirsiniz – sadece baruta ihtiyacınız var. En havalı yanı, uçaklardan düzenli olarak atılan kaplarda çeşitli harika şeyler bulabilmenizdir. Toplamda, uygulama 50'den fazla öğe içerir - silahlar, araçlar, nadir kaynaklar ve daha fazlası. Yeni bir şey aramak için tüm dünyayı keşfedin. Cevheri bile eritebilirsin, sadece özel bir fırın inşa et. Silah veya zırh yapın ve düşmanlara karşı savunma yapın.


Just Survive FPS Raft Survival Island Simulator Craft Hilesi


Uygulama üç boyutlu grafiklere, hoş oyun mekaniklerine ve gerçekçi fiziğe sahiptir. Genel olarak Just Survive Ark, hem görüntü hem de film müziği sayesinde oldukça baskıcı bir atmosfere sahip. Bütün bunlar, herkese karşı bir olduğunuz kıyamet sonrası bir dünyada olduğunuzu hissettiriyor. Sınırsız miktarda para için dikkatinize bir mod getiriyoruz. El işi, yiyecek, su ve hayatta kalmak için gerekli diğer şeyler için yeni eşyalar almanıza yardımcı olabilir.


Just Survive FPS Raft Survival Island Simulator Hile Apk


Sadece AI ile savaştığınız için Just Survive Ark'ta çok oyunculu yoktur. Kendi evinizi inşa ederek, kapsamı sınırlı olan yiyecek ve mühimmat dahil tüm malzemeleriniz için bir saklama kutusu oluşturabilirsiniz. Örneğin, tek bir ok yığını, 10 günlük yığınları dahil olmak üzere yalnızca 20 şarj, 30 av tüfeği kartuşu vb. içerebilir. Sırt çantanız ne kadar yüklüyse, kahraman o kadar yavaş hareket eder ve adayı keşfetmeniz o kadar zor olur.


Just Survive FPS Raft Survival Island Simulator Apk indir


Ayrıca, kahramanın uyuması gerekiyor. Uyurken, özellikle geceleri hoş olmayan yaratıklara rastlayabileceğiniz için sağlığınızı yenileyebilir ve dinlenebilirsiniz. Bu arada hemen barınak yapmaya vaktiniz yoksa ilk etaplarda gözetleme kulelerini kullanın. Her birinin bir yatağı ve hatta başlangıç ​​öğeleri, araçları ve malzemeleri hazırlamak için bir masası vardır. Uygulama, karakterinizin performansını kolayca izlemenizi ve hayatta kalmak için ihtiyacınız olan her şeyi yapmanızı sağlayan çok kullanışlı ve duyarlı bir arayüze sahiptir. En önemli özellikler - sağlık, açlık ve susuzluk - sol üst köşede bulunur. Sağ köşe, kuleler, kamplar, şenlik ateşleri ve düşmanlar gibi önemli unsurları gösteren bir mini harita bulucu içerir. Ayrıca eşyalarınızı öldükten sonra da bulabiliyorsunuz ki boşa gitmesinler.


Just Survive FPS Raft Survival Island Simulator indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun OctoHits APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar