Wingspan The Board Game Hileli MOD APK [v1.3.358]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Wingspan The Board Game Hileli MOD APK [v1.3.358] 1 Wingspan The Board Game Hileli MOD APK [v1.3.358] 2 Wingspan The Board Game Hileli MOD APK [v1.3.358] 3 Wingspan The Board Game Hileli MOD APK [v1.3.358] 4 Wingspan The Board Game Hileli MOD APK [v1.3.358] 5 Wingspan The Board Game Hileli MOD APK [v1.3.358] 6

Wingspan The Board Game Hileli MOD APK [1.3.358] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. İlginç başarılar elde edin, çeşitli kuşları toplayın, etraftaki doğanın hoş seslerini dinleyin, tamamlanan özel görevler için bonus kartlar ve ekstra puanlar kazanın.


Wingspan The Board Game 1.3.358 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tüm ücretli eklentilerin kilidi açıldı. Unlocked

Wingspan APK resim çok zarif, insanların taze ve zarif doğada ve kuşların dünyasında dolaşmasına, fiziksel ve zihinsel olarak rahatlamasına izin veriyor. Temel olarak, rahat ve sıradan bir oyun atmosferini seven insanlar için uygun, kendi kendine inşa etme ve geliştirme türüdür. Rahatlayın ve oyunun eğlencesinin tadını çıkarın.


Wingspan The Board Game v1.3.358 MOD APK


Wingspan oyununda sürecin temelinin kart sisteminde alındığı, strateji türünde geliştirilmiş bir oyun projesi. Maceranın ana avantajı, oyuncunun arkadaşlarıyla birlikte harika zaman geçirmesini sağlayacak beş kişiye kadar hem tekli hem de kooperatif modunun bulunmasıdır.


Wingspan The Board Game Para Hilesi


Alışılmadık bir rol üstleneceksiniz tüm dünyanın doğasını incelemek için mümkün olan her şeyi yapacak bir ornitolog rolü. Çeşitli yararlı bilgiler çıkaracak, çok sayıda yeri keşfedecek, sırları açığa çıkaracak, tüylü dünyanın temsilcilerinin yaşamını gözlemleyecek ve mümkün olduğunca çok sayıda yeni doğa rezervi keşfedeceksiniz.


Wingspan The Board Game Altın Hilesi


Mesleki faaliyetler geliştirilirken dikkate alınması gereken belirli kuş türleri, belirli bir habitatta rahatça bulunabilir. Her zaman becerilerinizi geliştirmeye çalışın, görev giderek daha karmaşık hale gelme eğiliminde olduğundan. Arkadaşlarınızı davet edin ve çeşitli yarışmalara katılarak ve en iyinin en iyisinin görevini üstlenerek heyecan verici etkinliklere doğru ilerleyin. Grafikler mükemmel tasarlanmış, gerçekçi ve genel atmosfere dalmanıza izin verecek parlak renklerle dolu.


Wingspan nasıl oynanır


Dünyamızda sürekli olarak güzel kuşlarla çevriliyiz, bu nedenle doğada ne tür kuşların var olduğunu bilmek önemlidir. Prestijli bir statü için diğer oyuncularla savaşabilmeniz için mümkün olduğunca çok kuşu kendi rezervinize çekin. Türlerin her birini inceleyin, çünkü oyundaki yeteneklerin çoğu gerçektir.


Wingspan Apk Hile


İlginç başarılar elde edin, çeşitli kuşları toplayın, etraftaki doğanın hoş seslerini dinleyin, tamamlanan özel görevler için bonus kartlar ve ekstra puanlar kazanın. Strateji ve masa oyunu unsurlarını birleştiren aynı adlı popüler oyunun harika dijital uyarlaması. Android için Wingspan'da (Wings), rezerv için en ilginç ve sıra dışı kuşları bulmak isteyen bir oithologist, koleksiyoncu ve gözlemci rolünü oynayacaksınız. Ayrıca onları bulmak ve rezervinizi geliştirmek için kartlarda hangi kuş habitatının gösterileceğini de takip etmeniz gerekiyor.


Wingspan Apk indir


Aynı anda bir partide en fazla 5 oyuncu yer alabileceğinden, burada gerçek rakiplerle rekabet edebilirsiniz. Hareket sayısının sınırlı olacağını ve toplamda oyunda rezervinize yerleştirebileceğiniz 170'den fazla benzersiz kuş türü olduğunu unutmamak önemlidir. Tekli ve çok oyunculu modların, yüzlerce benzersiz animasyonlu kuşun, vahşi yaşam seslerinin, puan biriktirmenin birçok yolunun, bonus kartların ve çeşitli yuvarlak hedeflerin keyfini çıkarın.


Wingspan indir (MOD, Unlocked)


Bir önceki android oyun Pocket Land APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar