Legendary Game of Heroes Hasar Hileli MOD APK [v3.10.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Legendary Game of Heroes Hasar Hileli MOD APK [v3.10.1] 1 Legendary Game of Heroes Hasar Hileli MOD APK [v3.10.1] 2 Legendary Game of Heroes Hasar Hileli MOD APK [v3.10.1] 3 Legendary Game of Heroes Hasar Hileli MOD APK [v3.10.1] 4 Legendary Game of Heroes Hasar Hileli MOD APK [v3.10.1] 5

Legendary Game of Heroes Hasar Hileli MOD APK [3.10.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu oyuna katılın ve tahtadaki diğer oyunculara karşı yarışın.


Legendary Game of Heroes 3.10.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Hasar çarpanı [x1 – x1000]
  3. Tanrı modu
  4. Hızlı Kazanma hilesi
NOT : Android 6.0 ve üzeri sürümlerde Ayarlar > Uygulamalar > Oyun Adı > İzinler | Diğer uygulamalar üzerinde göster.

Tanrılar ve vahşi canavarlar arasındaki savaşla ilgili hikayeler, uzun zamandır insanlar tarafından sevilen ve araştırılan büyük bir konu olmuştur. Kitaplarda yayınlanan tüm eserler, gazeteler, çizgi romanlar ve filmler sürekli doğar, ancak insanlar daha otantik bir duygu yaşamak ister. Ve yeni oyun bu duyguları kullanıcıya getirebilir. Bu temadan yola çıkarak geliştirilmiş pek çok oyun var ve Legendary: Game of Heroes kaçırmamanız gereken en öne çıkan oyunlardan biri. Legendary Game of Heroes basit bir bulmacadır, ancak taktiksel rol oynamanın bir karışımı vardır. Bu oyunda ne yapabilirsiniz? Keşfetmek için gel!


Legendary Game of Heroes v3.10.1 MOD APK


Legendary Game of Heroes, karanlık güçler tarafından işgal edilmeden önce gelişen bir yer olan Korelis dünyasında geçiyor. Binlerce yıl önce, güneş tanrısı – Korelis'in hükümdarı hala hayattayken – karanlık lordu volkanik lavlardan oluşan bir lav zinciriyle zindana hapsetti. Gardiyan, küçük yaşta anahtarı anahtarına bırakmış ve uzun süredir dayandığı esaretten kurtulmuştur. Şimdi, güneş tanrısının soyundan gelen masum insanları öldürerek intikam almak için Korelis'e geri dönüyor, Korelis'i güvende tutmak için tüm güçlerini toplamanız gerekiyor.


Legendary Game of Heroes Hasar Hilesi


Bir oyuncunun yapması gereken ilk şey, macerasına başlamak için bir kahraman ordusu kurmaktır. Başlangıçta, oyunculara oyunlarını başlatmak için bazı varsayılan karakterler sunulur. Patronları yenerek ve görevi tamamlayarak oyuncular, her biri kendine özgü yeteneklere sahip daha fazla karakter alma fırsatına sahip olur. Bu karakterler kartlar şeklinde sağlanır; hepsinin oyuncuların geliştirmesi ve yükseltmesi için bir sıralama sistemi, istatistikler ve beceriler vardır.


Legendary Game of Heroes Kazanma Hilesi


Oynanışla ilgili olarak, oyun mekanizması yeni değil; ekran birçok farklı taşa sahip bir paneldir. Oyuncular, karakterin çok sayıda taş istiflendiğinde saldırıyı gerçekleştirmesi için aynı renkli taşları bir araya getirmelidir; saldırılar daha güçlüdür. Pembe taşlar, artırılmış HP, kırmızı saldırı, mavi savunma özellikleri vb. gibi farklı işlevlere sahip birçok taş türü vardır. İlk başta, oyun canavarlar tarafından oldukça kolay görünüyor. Oyun seyrek ve gücü zayıf, ancak daha sonra zorluk seviyesi yükseltilecek. Bu nedenle, oyuncuların taktiklerini göstermeleri ve kazanabilecekleri her turda suyu hesaplamaları gerekir!


Legendary Game of Heroes Hile apk


Legendary: Game of Heroes'un aradığı kadar uzun süredir efsanevi misiniz? Bu oyuna katılın ve tahtadaki diğer oyunculara karşı yarışın. Zorluklar geçmeni bekliyor, kendini en güçlü savaşçı Korelis olarak kanıtla!


Legendary Game of Heroes indirin (MOD, Hızlı Kazanma Hilesi)


Bir önceki android oyun Auto Defense APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar