Tap Tap Studios Para Hileli MOD APK [v0.26]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Tap Tap Studios Para Hileli MOD APK [v0.26] 1 Tap Tap Studios Para Hileli MOD APK [v0.26] 2 Tap Tap Studios Para Hileli MOD APK [v0.26] 3 Tap Tap Studios Para Hileli MOD APK [v0.26] 4 Tap Tap Studios Para Hileli MOD APK [v0.26] 5 Tap Tap Studios Para Hileli MOD APK [v0.26] 6

Tap Tap Studios Para Hileli MOD APK [0.26] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuların birçok yerde alışveriş yapması ve dekore etmesi için fiyatları ve seviye nadirliği de dahil olmak üzere çeşitli ilgi çekici ve esprili içeriklere sahip olacak.


Tap Tap Studios 0.26 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para hilesi. Harcadıkça artar.
Bir stüdyo her zaman tüm büyük oyuncuların toplandığı veya harika filmler yapmak için tüm önemli ekipman ve teknolojinin depolandığı bir yerdir. Ama ya biri kendi başına yeni bir stüdyo kurup harika filmlerle adından söz ettirmeye başlarsa? Efsanevi stüdyoların ustası olma hissini yaşamak istiyorsanız Tap Tap Studios bu duygulara uygun bir oyun olacaktır. Bu oyun, bir stüdyo kurmak için gereken tüm süreçleri simüle eder ve her şeyi daha eğlenceli hale getirmek için heyecan verici aktiviteler ve mini oyunlar ekler. Oyunda ayrıca ünlü oyuncular yer alacak ve oyuncular onları filmlere alma şansına sahip olacak.


Tap Tap Studios v0.26 MOD APK


Tap Tap Studios'nun amacı, oyunculara birkaç farklı stüdyoya sahip olmanın heyecanını yaşatmak ve onları büyük başarılar için sürekli geliştirip genişletmektir. Oyun, oyunculara bir stüdyo başlatmanın temellerini, onları korumak için yapılması gerekenleri ve daha büyük stüdyolara katılma fırsatı verecek. Ayrıca, oyuncuların kalitesi veya üretilen filmlerin belirgin bir başarı oranı olacaktır, ancak bu tamamen oyuncunun stüdyosunun kalitesine bağlıdır. Bu oyunun başında, oyuncunun sabırlı olması, sürekli yatırım yapması ve tüm ekipmanı kademeli olarak değiştirmesi gerekecek, böylece daha fazla yönetmen stüdyolarıyla ilgilenecek.


Tap Tap Studios Para Hilesi


Oyuncuların cesareti kırılırsa, yönetmenlerle sözleşme imzalayabilir ve etkileyici filmler yapmaya başlayabilirler. Çekim süreci gerçeğe kıyasla basitleştirilecek, ancak oyuncuların kendilerini dışlanmış hissetmemeleri için hala birçok eğlenceli aktivite var. Bir film oluşturmak, oyuncular için gelir sağlayacak ve daha fazla yeni yönetmeni kolayca çekecek ve stüdyonun yelpazesini genişletecektir. Sürekli olarak farklı stüdyolarda filmler oluşturmak, oyunculara muazzam faydalar sağlarken aynı zamanda daha ileri gitmelerine yardımcı olacak ve film endüstrisinde yankı uyandıran bir itibar sağlayacaktır.


Tap Tap Studios Elmas Hilesi


Stüdyoların sahibi olarak, oyuncunun sürekli olarak her şeyi inşa etmesi, yükseltmesi ve değiştirmesi gerekecek. Oyuncu, genel stüdyo gelirini artırdığı için her zaman ekipmanın kalitesine öncelik vermelidir. Sırada yükseltme sistemi var ve oyuncuların her zaman baş döndürücü bir kâr elde etmesi sonsuz. Oyuncular ayrıca gereksinimleri her karşıladıklarında yeni birimlerin kilidini açabilir ve çok sayıda bonusa yatırım yapmak ve almak için her zaman mükemmel bir fırsattır. Her stüdyo biriminin ayrı bir yükseltme sistemi vardır ve birçok şubesi vardır ve oyuncular bunları etkili bir şekilde araştırıp geliştirebilir.


Tap Tap Studios Hile apk


Bu oyundaki son unsur, stüdyo için dekoratif unsurdur ve aynı zamanda tüm stüdyo geliri üzerinde küçük bir etki yapar. Oyun, oyuncuların birçok yerde alışveriş yapması ve dekore etmesi için fiyatları ve seviye nadirliği de dahil olmak üzere çeşitli ilgi çekici ve esprili içeriklere sahip olacak. Ayrıca, oyuncu bunları günlük görevleri tamamlayarak alabilir ve oyuncunun her şeyi yükseltmesi için birçok özel eşya ile birlikte gelirler. Dekorasyonun karmaşıklığı, geliri artırdığı ve oyuncuyu memnun edecek her şeyin görselleştirilmesini geliştirdiği için stüdyo için bir zorunluluktur.


Tap Tap Studios Altın Hilesi


Çoğu izleyicinin dikkati üzerlerinde olduğundan, yüksek profilli oyuncuların görünümü, görüşleri çekmek için her zaman önemlidir. Oyun, birçok farklı seviyede düzenlenmiş olsalar bile, tüm tanıdık oyuncuların toplandığı basit bir işe alım sistemi sunacak. Bir oyuncunun popülaritesi uzun bir yol kat etmeli ve sürekli olarak birçok filmde yer almalıdır. Oyuncular yeni oyuncular kiralamak istemezlerse, kendileri için bir A-listesi oyuncu yetiştirebilir ve oluşturabilirler. Gelecekte, oyuncuların altında çalışan aktörlerin hepsinin promosyon sistemleri olacak, böylece bir filmdeki satışları ve diğer birçok faktörü iyileştirecek.


Tap Tap Studios apk indir


Oyuncunun stüdyosu sadece film yapmak için değil, aynı zamanda popüler şovlar oluşturmak için de kullanılıyor ve oyun onları ekstra aktiviteler olarak görüyor. Bu, oyunu daha canlı ve zengin hale getirir. Oyuncular, her gün stüdyoyla ilgilenmenin ve dinlenmek için mükemmel zamanı yaratmanın ve 7/24 cebe giren para hissinin tadını çıkarmanın yanı sıra çok fazla eğlenceye sahip olacaklar.


Tap Tap Studios son sürüm apk


Tap Tap Studio, bir stüdyo ustası olmak için gereken tüm süreçleri simüle eden kurgusal bir oyundur. Oyunla ilgili en etkileyici şey, dünyanın ikonik aktörlerini tanıtmak ve oyuncuların stüdyoyu her zamankinden daha güçlü inşa etmelerini sağlamak için onları koleksiyon olarak öne çıkarmak. Ayrıca oyun, oyuncu uzaktayken veya çevrimdışıyken stüdyonun otomatik olarak çalışmasına ve geri döndüklerinde büyük miktarda para almasına yardımcı olan tanıdık boşta kalma mekanizmasını uygulayacaktır.


Tap Tap Studios'u İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Cool Goal APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar