Galaxy Genome Full Hileli MOD APK [v11.4.24]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Galaxy Genome Full Hileli MOD APK [v11.4.24] 1 Galaxy Genome Full Hileli MOD APK [v11.4.24] 2 Galaxy Genome Full Hileli MOD APK [v11.4.24] 3 Galaxy Genome Full Hileli MOD APK [v11.4.24] 4 Galaxy Genome Full Hileli MOD APK [v11.4.24] 5 Galaxy Genome Full Hileli MOD APK [v11.4.24] 6

Galaxy Genome Full Hileli MOD APK [11.4.24] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuların, büyük uçan gemileri yükselterek Galaxy Genome'daki zorlukları aşmaları gerekiyor.


Galaxy Genome 11.4.24 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm

Galaxy Genome, kendine has özellikleriyle elde etmeye çalıştığınız süper üründür. Bu benzersiz bir macera oyunudur ve oyuncular özel uçan gemileri kontrol etme fırsatına sahip olacaklar. Her macera belirli bir dönemde gerçekleşecek ve oyuncular eşsiz uzaylı dünyasını fethetme şansına sahip olacaklar. Burada oyuncular diğer gezegenleri, yıldızları, yanan güneşi ve diğer binlerce uçan gemiyi görebilirler. Oradan büyük sınav yapılacak ve binlerce entrikanın ortaya çıkmasına izin verilecek.


Galaxy Genome v11.4.24 MOD APK


Galaxy Genome, bir uzay macerası için bitmeyen bir tutkusu olanlar için bir oyundur. Bu macera, oyunun uçsuz bucaksız evrene sahip olma arzusu olan herkes için tam olarak tatmin ettiği şeydir. Oyuncular bir hava gemisini kendi başlarına kontrol edebilecek ve keşif yapabilecekler. Bu keşif sizi gideceğiniz yere götürecek ve aynı zamanda büyük hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır.


Galaxy Genome Para Hilesi


Bu macera, bir asteroidi fethetmenize yardımcı olabilir, böylece ona ayak basabilirsiniz. Bunun da ötesinde, Galaxy Genome gittiğiniz yerlere gitmenize ve birçok heyecan verici şey öğrenmenize yardımcı olacak. Bu maceranın da bir çok zorluğu olacak ve bu da önemli bir dönüm noktası. Dikkatli olursanız yardımcı olur çünkü asteroid için rekabet etme hakkını çalmak için sizi sonuna kadar yok etmek için saldıran başka uçaklar olacaktır.


Galaxy Genome Full Apk indir


Oyuncular, maceranın süresini kısaltabilmek için temel talimatları net bir şekilde tanımlamalıdır. Galaxy Genome'daki her macera için, oyuncuya maceraya hizmet etmesi için bir dizi konum sağlanacaktır. Kendi hedefinizi seçin ve bu heyecan verici maceraya katılın. Sonucun başlangıçta istediğiniz kadar eksiksiz olmasına yardımcı olabilmek için tüm zorlukları fethedin.


Galaxy Genome Tam Sürüm Apk


Muhtemelen sizinle savaşmak isteyen birkaç uçak daha olacaktır. Onlarla savaşabilmek için silahlarınızı hazırlayın. Bu adamlar bizi yutmak ve maceranın dışına itmek istiyor gibi görünüyor. Ama sen iyi bir pilotsun ve tüm zorluklarla savaşabilirsin. Galaksinin ortasında daha fazla meteor, cansız gezegen olacak; hedefe ulaşmak için denemek için geçmek gerekir.


Galaxy Genome Hile Apk


Oyuncuların, büyük uçan gemileri yükselterek Galaxy Genome'daki zorlukları aşmaları gerekiyor. Her oyuncunun, belirlenen hedefi hızla yenmeye katkıda bulunmak için belirli stratejiler bulması gerekecektir. Sıradan bir hava gemisinden hepsini süpürebilecek bir uçan daireye yükseltin. Uçan daireniz bu galaksideki tüm engelleri bilmeden her an kıracak.


Galaxy Genome Apk indir


Yeni bir dünyayı keşfetmek, o dünyayı kendinize ait kılmak için size daha fazla güven verecektir. Bu yeni dünyanın yaşamı olup olmadığını görmek için test edin? Ayrıca, gezegenleri ziyaret etmeyi ve o gezegenin hangi olağanüstü özelliklere sahip olduğunu görmeye çalışmayı bırakmanız da yardımcı olacaktır. Oyun ayrıca size her zaman değerli dersler veriyor ve oradan büyük miktarda bilgi ekleyeceksiniz.


Galaxy Genome indir (MOD, Full - Tam Sürüm)


Bir önceki android oyun High Heels APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar