Brawl Masters Para Hileli MOD APK [v1.3.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Brawl Masters Para Hileli MOD APK [v1.3.4] 1 Brawl Masters Para Hileli MOD APK [v1.3.4] 2 Brawl Masters Para Hileli MOD APK [v1.3.4] 3 Brawl Masters Para Hileli MOD APK [v1.3.4] 4 Brawl Masters Para Hileli MOD APK [v1.3.4] 5 Brawl Masters Para Hileli MOD APK [v1.3.4] 6

Brawl Masters Para Hileli MOD APK [1.3.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Tüm düşmanları bitirmek için destansı silahlar kullanın.


Brawl Masters 1.3.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Brawl Masters, oyuncuların sürekli havada olan ve oyunu kazanmak için düşmanlarına sürekli saldıran bir karakteri kontrol ettiği bir oyundur. Aynı zamanda, her seviye yeni güçlerin kilidini açmak ve onları donatmak için belirli avantajlar sunar.  Brawl Masters'da deneyimlediğiniz oyun, silahlı düşmanlarla yaptığınız savaşların etrafında döner. 


Brawl Masters v1.3.4 MOD APK


Amaç basittir: önünüze çıkan düşmanları yenmek ve o seviyedeki en güçlü olanla yüzleşmek. Aynı zamanda göz ardı etmeyeceğiniz ilginç bir nokta da karakterlerin yerde hareket etmeyecek, havada süzülerek düşmana doğru uçarak onlara saldıracak olmasıdır. Böylece onlara zarar vermek için doğru saldırı açısını seçeceksiniz.


Brawl Masters Para Hilesi


Kontrol yöntemi, oyuncunun karakterde kolayca gezinmek için joystick'i sürüklemesi çok zor değil. Aynı zamanda, her karakter yüzer olacak, bu yüzden tam bir doğrulukla saldırmak ve savunmak için nasıl hareket ettiğinize dikkat etmeniz gerekecek. Yukarıda bahsedildiği gibi, oyuncuların Brawl Masters'ta hamle yapma şekli tamamen erişilebilirdir, ancak ustalaşmak için birkaç maç gerekir. Kılıçlarını her zaman rakibe çevirmeye veya hasar almamak için geri çekilmeye alışacaklar. Ayrıca silahlar tekrar tekrar çarpıştığında, iki karakter silahlarını bırakacak ve saldırmaya devam etmek için onları tekrar almanız gerekecek. Bir oyun ekranında, genellikle birçok farklı rakip olacaktır.


Brawl Masters Silah Hilesi


Oyundaki bölümler tamamen çeşitlidir ve bunları tamamlamanız zaman alacaktır ve her bölümde yeni düşmanlarla karşılaşacaksınız. Genellikle orta güçte düşmanlar olacaktır ve son düşmana ulaşmak için hepsini yenmeniz gerekecektir. Ayrıca, ortamın içinde hareket ederken, düşmanları yavaşlatma, saldırı gücünü artırma ve diğer birçok değerli efekt gibi efektler elde etmenize yardımcı olan sembollere sahip daireler göreceksiniz.


Brawl Master apk oyun indir club


Brawl Masters'da kontrol ettiğiniz her karakterin kendine özgü özellikleri, istatistikleri ve silahları vardır. Orijinal silahlarını değiştiremezsiniz, yalnızca yeni silahlar ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda, her karakter, eşlik eden efektlerle birlikte heyecan verici ve benzersiz bir silah kullanır. Örneğin, Marsbot silahını fırlatabilir ve boss silahı düşerse onu alabilir. Her karakterin dönen çark, altın paralar ve elmaslar gibi farklı kilit açma yöntemleri vardır.


Brawl Master Hile Apk


Karakterin orijinal gücünün yanı sıra, onlar için yükseltme ve silah güçlendirmesine de dikkat etmeniz gerekiyor. Özellikle, yükseltme mekanizması gücünüzü, HP'nizi ve diğer birçok özelliğinizi artırmanıza yardımcı olacaktır. Bu mekanik, sahip olduğunuz ve kilidini açmak üzere olduğunuz tüm karakterler için geçerli olduğundan, onları sıfırdan yükseltmeniz gerekmeyecek. Her silahın, onları oluşturmak için tamamladığınız belirli miktarda kaynak ve seviye gerektiren ek istatistikler ve saldırı gücü vardır.


Brawl Master Apk indir


Sürekli olarak düşmanlara doğru uçacağınız ve yenilene kadar onlara saldıracağınız orijinal oyun. Her seviyedeki düşman sayısı tamamen farklıdır ve seviyenin sonunda her zaman üstesinden gelmeniz gereken son düşman vardır. Karakterinizin istatistiklerini yükselttikçe gücünüz artacaktır. İstatistikler, yetenekler ve şekiller içeren karakter sistemi çeşitlidir ve onları açmak istemenizi sağlayacaktır. Farklı türlerde bir dizi silaha, hatta efsanevi silahlara dokunabilirsiniz.


Brawl Master indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Brawl Master APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar