This Is the President Full MOD APK [v1.0.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
This Is the President Full MOD APK [v1.0.0] 1 This Is the President Full MOD APK [v1.0.0] 2 This Is the President Full MOD APK [v1.0.0] 3 This Is the President Full MOD APK [v1.0.0] 4 This Is the President Full MOD APK [v1.0.0] 5 This Is the President Full MOD APK [v1.0.0] 6

This Is the President Full MOD APK [1.0.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Rakiplerinizle, kuruluşla, medyayla ve hatta yabancı liderlerle mücadele edeceksiniz.


This Is the President 1.0.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm. 41.99 TL değerinde olan bu oyun bedava.
This Is the President, hikaye odaklı bir yönetim oyunudur. 2020 yılında Amerika Birleşik Devletleri Başkanı olarak seçildiniz. Alçak bir multi-milyoner işadamı olarak önceki eylemlerinizin sorumluluğundan kaçınmak için, herhangi bir Başkana kalıcı dokunulmazlık sağlayacak olan Değişiklik 28'i kabul etmeniz gerekir.


This Is the President v1.0.0 MOD APK


This Is the President oyununda geçmişte yaşadığınız tüm eski zorluklarla ve ofisle birlikte gelen gösterişli yeni zorluklarla başa çıkmak için resmi ve gayri resmi personelinizi gerçek bir mafya gibi yönetin. Rakiplerinizle, kuruluşla, medyayla ve hatta yabancı liderlerle mücadele edeceksiniz.


Başkan simulator apk dayı


Bu politik gerilim-hiciv kombinasyonunda, oyuncunun kararları kaçınılmaz olarak gülünç, korkunç, üzücü ve hatta komik durumlara dönüşen olaylara yol açacaktır.


Android oyun Club Ekonomi Bakanı Simulator


Ancak kalıcı bağışıklığa giden yol tuzaklarla doludur ve ortaya çıkan günlük pislikleri temizlemeyi hatırlamanız gerekir. Hatta bazıları bu sapmaları “başkanlık görevleri” olarak adlandırır. Sadece bir çıkış yolu var. Siyasi sistemin önemli bir bölümünü size sonsuz dokunulmazlık sağlamak için ikna ederek, şantaj yaparak, rüşvet vererek ve korkutarak Birleşik Devletler Anayasasının yapısını değiştirin.


Ülke yönetme Oyunu Başkan Simülatörü apk


Onay derecenize, mali durumunuza ve personelinize başka hiçbir ABD Başkanının yapmadığı şekilde özen gösterin; yönetiminizin üstünde kalmak için ne gerekiyorsa yapın. Genel konuşmalar yapın, yönetici emirleri yazın, günlük sorunları ele alın, haber konferanslarına başkanlık edin ve diğer Başkanlardan daha etkili bir şekilde tweet atın.


Devlet başkanı Oyunu Apk indir


Suikastçılar, bilgisayar korsanları, lobiciler ve bulabileceğiniz diğer profesyonellerden oluşan bir grubun hizmetlerini kullanın. Onları meşru yöntemlerle çözülebilecek potansiyel olarak yaşamı tehdit eden durumlara koyun. Bu işe yaramazsa, onları etik olmayan yöntemlerle çözülebilecek riskli görevlere gönderebilirsiniz.


This Is the President Hile Apk


Çok çeşitli seçenekler ve hikayenin gidebileceği çeşitli yollar sunan ilgi çekici bir etkileşimli hikayeye katılın. Zamanınızı kendi şartlarınıza göre sonuçlandırabilecek misiniz, yoksa daha büyük bir oyunda sadece bir piyon musunuz? Gerçek bir gangsterin yapacağı şekilde, dünya çapında korkulan ve saygı duyulan bir gölge kabine ile ülkeyi yönetin.


This Is the President indir (MOD, Full - Tam Sürüm)


Bir önceki android oyun Pixel Worlds APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar