Sniper Arena PvP Ordu Nişancı Oyunu Para Hileli MOD APK [v1.5.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Sniper Arena PvP Ordu Nişancı Oyunu Para Hileli MOD APK [v1.5.2] 1 Sniper Arena PvP Ordu Nişancı Oyunu Para Hileli MOD APK [v1.5.2] 2 Sniper Arena PvP Ordu Nişancı Oyunu Para Hileli MOD APK [v1.5.2] 3 Sniper Arena PvP Ordu Nişancı Oyunu Para Hileli MOD APK [v1.5.2] 4 Sniper Arena PvP Ordu Nişancı Oyunu Para Hileli MOD APK [v1.5.2] 5 Sniper Arena PvP Ordu Nişancı Oyunu Para Hileli MOD APK [v1.5.2] 6

Sniper Arena PvP Ordu Nişancı Oyunu Para Hileli MOD APK [1.5.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Arkadaşlarınızla ittifak kurun ve bir durdurulamaz Kadro oluşturun


Sniper Arena PvP Ordu Nişancı Oyunu 1.5.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Silah Hilesi
NOT : Root Gereklidir.

Sniper Arena Pvp Army Shooter Apk, Google Play'de ücretsiz olarak yayınlanan harika HD resimler ve Android destekli fantastik bir aksiyon arcade tarzı ile harika bir yeni eğlencedir. Poly satın alındı ​​ve aksiyon sınıfının en popüler oyunlarından biri. Bu çevrimiçi eğlence sizi dünyanın dört bir yanından 1 milyondan fazla uzman keskin nişancıya karşı yarışmaya davet edecek! Dünyanın dört bir yanındaki çevrimiçi müşterilerle özel mekanlardaki gerçek mücadeleler o kadar heyecan verici ki artık hiçbir çevrimdışı oyunda bunun için gidemiyorsunuz, Etkili silahlarınız ve zombilerinizle düşmanlarınızı bulun ve bir pompalı tüfekle havalanıp saatlerce izleyin!

Sniper Arena PvP Ordu Nişancı Oyunu v1.5.2 MOD APK


Çeşitli günlük görevler ve ayrıntılı bir sıralama sistemi ile işe alımdan Phantom rütbesine kadar. Keskin nişancı tüfekleri, mühimmat, kamuflaj ve özel ekipman olan modern Profesyonel Ekipmanın kilidini açın ve yükseltin. Ölüm Maçı, Takım Ölüm Maçı ve Haritada 8'e kadar gerçek rakiple Hakimiyet, en çok düşmanı vuran raundu kazanır.


Sniper Arena APK PARA hilesi İndir


Sniper Arena PVP Ordu Nişancı Oyunu ile dünya çapında 500.000'den fazla keskin nişancıya karşı yarışın, liderlik tablosuna tırmanın ve bu yoğun mobil deneyimde her Savaşın tadını çıkarın! Mobil ekranınızda, savaş alanının sıcağında saf adrenalini ve gerçeğe yakın dövüş duygularını ellerinizde hissedin. Aksiyona atlayın ve hemen savaşa katılın!


Sniper arena ANDROID OYUN CLUB


kendinizi gerçek bir nişancının yerinde hissetmenize yardımcı olan keskin nişancı simülatörü. Diğer benzer projelerden farklı olarak burada gerçek kullanıcılar arasında çatışmalar oluyor. Tüfek dürbünü aracılığıyla kamufle edilmiş düşmanları aramanız ve isabetli atışlarla onları ortadan kaldırmanız gerekir. Çalışan oyun öncesinde, yalnızca oyunlar için değil, aynı zamanda farklı öğeleri ve öğeleri indirmek için de gerekli olan İnternet bağlantısının kararlılığının doğrulanması yapılmıştır. İlk dövüşe girmek için bir takma ad bulmanız ve birkaç karttan birini seçmeniz gerekir.


Sniper Arena Silah HilesiMuhalif keskin nişancılar iki dakika sürer. Bu kadar kısa bir süre içinde birçok kez öldürülebilirsin - hepsi beceri ve tepki hızına bağlıdır. Oyun iki buton ve kamera döndürme imkanı ile oynanmaktadır. Burada siper arkasına saklanmak işe yaramaz, bu yüzden rakipleri ortadan kaldırmak için keskin gözünüze ve zamanınıza güvenmeniz gerekecek.


Sniper Arena Apk HileOyuncunun başarısı için nakit ödül ve deneyim puanı verilecektir. Para birimi satın alınan yeni tüfekler ve teçhizatlar için mevcut silahı modernize edebiliriz. Deneyim puanları ayrıca mevcut mühimmatın yeni türlerinin kilidini açar. Sniper Arena PvP Army Shooter - kaliteli atıcıların hayranlarına hitap edecek güzel grafiklerle iyi çok oyunculu çekim.


Sniper Arena Apk indir


Nefes kesen 3D Grafiklerin keyfini çıkarın: Her küçük ayrıntıda olağanüstü gerçekçi ve otantik olağanüstü Keskin Nişancı Tüfekleri ve oyun mantığı ve denge açısından güzel bir şekilde tasarlanmış, özgün keskin nişancı atış pozisyonlarına sahip 4 muhteşem savaş yeri. Çeşitli günlük görevler ve ayrıntılı bir sıralama sistemi ile, işe alımdan Phantom rütbesine kadar Sniper Kariyerinizi geliştirin. Modern Profesyonel Ekipmanın kilidini açın ve yükseltin: keskin nişancı tüfekleri, mühimmat, kamuflaj ve özel ekipman.


Sniper Arena Apk Son Sürüm


Arkadaşlarınızla ittifak kurun ve bir Durdurulamaz Kadro oluşturun! Hakimiyet modunda onları lider tablosunun zirvesine taşıyın, diğer takımları alt edin ve bölgeleri kazanın. Bu oyun oynamak için kararlı bir İnternet Bağlantısı gerektirir. Oyun, dünya çapındaki oyuncularla gerçek zamanlı çevrimiçi eşleşmeleri, herhangi bir mobil cihaz için paylaşılan bir sunucuyu ve Canlı Sohbeti içerir.


Sniper Arena indir (Sınırsız Para / Silah Hilesi)


Bir önceki android oyun Otobüs Simulator Ultimate APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar