Omega Legends Mega Hileli MOD APK [v1.0.77]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Omega Legends Mega Hileli MOD APK [v1.0.77] 1 Omega Legends Mega Hileli MOD APK [v1.0.77] 2 Omega Legends Mega Hileli MOD APK [v1.0.77] 3 Omega Legends Mega Hileli MOD APK [v1.0.77] 4 Omega Legends Mega Hileli MOD APK [v1.0.77] 5 Omega Legends Mega Hileli MOD APK [v1.0.77] 6

Omega Legends Mega Hileli MOD APK [1.0.77] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu oyunda başarılı olmak için savunma ve zafere ulaşmak için bir strateji oluşturmanız gerekiyor


Omega Legends 1.0.77 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

MENÜ MOD:

  1. Yürüyüş Hızı 
  2. Zıplama Yüksekliği 
  3. Geri Tepme Yok 
  4. Siyah Gökyüzü 
  5. Geniş Ekran
  6. Drone Görünümü
  7. Duvar Kesmesi 
  8. Tel Kafes Moru 
  9. Tel Kafes Sarı
  10. Chams Yeşil

Kurulumu: APK dosyasını kurun ardından zipten çıkardığınız OBB dosyasını sdcard/android/data içerisine yapıştırın.

Shooter oyunlarının modası asla geçmez, battle royale ile birleştiği, başka bir boyutun geleceğinde olduğu gibi bir bilim kurgu teması altında% 100 ayarlandığı durumlar dışında, oyunun bu sunumu veya teması dünya çapında değer kazanmıştır, iyi incelemeleri nedeniyle teknik nitelikleri dahilinde sahip olduğu her şey. Bir kahramanın seçilmesiyle, tüm tarih gelişmeye başlar, işlevler her savaşın en iyisi gibi göründüğü için hüküm sürdüğü bu dünyanın içinde savaşmak için beklemek istemeyeceksiniz. Bu Omega Legends oyununun gelişimi büyük bir eğlence.


Omega Legends v1.0.77 MOD APK


Omega Legends'ın içindeki savaş, bireysel bir maceranın yanı sıra arkadaşlarla yapılan bir haçlı seferi ile gerçekleştirilir, bu özgürlük size daha fazla çekicilik verir, bu da tüm düşmanları yenmeniz gereken yüksek seviyeli savaşlara hayat verir. Bu oyunda başarılı olmak için savunma ve zafere ulaşmak için bir strateji oluşturmanız gerekiyor, tüm bu adımlar ve daha fazlası daha fazla beceriye ulaşmak için gerekli ve kahramanınızın en iyilerden biri olması çünkü bu beceriler her şeyi kolaylaştıracak.


Omega Legends Play store


Oyun stilleri çeşitlidir, her zaman kahramanın becerilerine uyarlanır, savaş alanının efendisi olur, bu tür bir duygu benzersizdir, çünkü hassas saldırılar yapmaya ve en iyi yolu savunmaya çok fazla odaklanırsınız.


Omega Legends APK İndir


Kahramanlar, Omega Legends'daki her oyunun ana kahramanlarıdır ve gerçekten kabul edilebilir grafiklerle geliştirilirler, her zevke uygun birçok oyun modu vardır, kaçırılmaması gereken bir eğlence önerisidir. Dövüş, klasik bir hayatta kalma modu olarak ayakta kalan son oyuncu olmaktan ibarettir veya tüm bu rakipleri yenmek için gizli görev de yapabilirsiniz, mesele şu ki, çok oyunculu veya kendi başınıza her zaman bir savaş vardır, kendinizi hissedersiniz. oyunun içinde.


Omega Legends Mobile


Bu oyunda, her zaman sizi daha fazla maceraya götürecek dinamik haritalar bulacaksınız, bunlar büyük ölçekli bir savaş biçimi olarak keyif alacak ve her arazi, düşmanınızla sağlam bir strateji ile savaşmak için otantik bir deneyim sağlayacak. 


Omega Legends Hile Apk


Manipüle edilen aksesuarlar, özellikle silah teması olmak üzere yüksek bir gerçekçilik dokunuşuna sahip, her atış benzersiz bir beceri olma niyetiyle, her türden el bombası gibi öğeleri uygulamak için geliyor, savaşa daha fazla heyecan katıyor, bu yüzden bir atıcıya büyük katkı. Omega Legends'da kalan eğlence, onu harika bir öneri olarak yerleştiriyor, her tür cihazda mevcut, ayrıca bu adil savaşları oyunun heyecanını kaybetmeden canlı tutmanın kuralları var.


Omega Legends İndir (MOD, Mega Mod)


Bir önceki android oyun Puzzle Heist APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar