The Walking Zombie 2 Mega Hileli MOD APK [v3.6.33]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
The Walking Zombie 2 Mega Hileli MOD APK [v3.6.33] 1 The Walking Zombie 2 Mega Hileli MOD APK [v3.6.33] 2 The Walking Zombie 2 Mega Hileli MOD APK [v3.6.33] 3 The Walking Zombie 2 Mega Hileli MOD APK [v3.6.33] 4 The Walking Zombie 2 Mega Hileli MOD APK [v3.6.33] 5 The Walking Zombie 2 Mega Hileli MOD APK [v3.6.33] 6

Walking Zombie 2 Mega Hileli MOD APK [3.6.33] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hayatta kalma oyunlarından başka biri daha. Zombilere karşı savaşacaksınız.


Walking Zombie 2 3.6.33 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

- Sonsuz beceri ve yetenek noktaları;
- Altının yanı sıra sırt çantası ve sandık uzantılarının ücretsiz satın alınması (yalnızca 360 ve 800, yasaklanmamak için çok fazla satın almayın);
- Oyuna başladıktan sonra, aşağıdaki özelliklere sahip menü modunu açmak için sol üstteki yuvarlak düğmeye tıklayın:

  1. Ölümsüzlük hilesi
  2. Yüksek hasar hilesi;
  3. Sonsuz mermi hilesi
Walking Zombie 2 - uygulama mağazasında kolayca bulabileceğiniz en heyecan verici ve heyecan verici hayatta kalma oyunlarından biri. Göz alıcı grafikleri ve dramatik olay örgüsü içeriği ile kıyamet dünyasında hayatta kalma oyununun takipçisi iseniz, kesinlikle aradığınız oyun bu.


Walking Zombie 2 v3.6.33 MOD APK


Walking Zombie 2, oyuncuları korkunç bir virüsün şiddetlenmesinden sonra kıyamet durumlarına sokar. Bu virüs, insanların ve hatta tüm canlıların ölmesine ve çok tanıdık bir isimle - Zombie olarak bilinen korkunç bir yaratığa dönüşmesine neden oldu. Tabii ki, hayatın belirtileri azalıyor ve bu felaketten kurtulan ve savaşabilecek birkaç kişiden biri gibi görünüyorsunuz. Dolayısıyla daha iyi bir yaşam sürmek için, yani zombilerin ortaya çıkmadığı huzurlu bir yaşam için, zombiler arasında savaşmak ve başarılı bir şekilde hayatta kalmak için elinizden gelenin en iyisini yapmanız gerekecek. İşler kolay olmayacak, bu yüzden mümkünse, daha iyi bir hayatta kalma şansı için arkadaşlarınızla birlikte çalışmalısınız. Ayrıca hayatta kalma sürecinde eminim ki birçok şeyi, hatta bu virüs hakkındaki gerçeği ve bir çare bulacağınızı keşfedeceksiniz.


Walking Zombie 2 3.6.33 Para Hile Apk


Bu oyunun birçok seviyede artan zorluklarla FPS oynanış ve kampanya sisteminin mükemmel bir kombinasyonu olduğu söylenebilir. Bu oyunu her deneyimlediğinizde heyecan ve gergin hissedeceğinizi düşündüğüm oyun bu. Bu oyunda belirlenen birçok görev var ve oyun, bir sonraki mücadelenin kilidini açmak için her seviyeyi geçmenizi gerektirecek. Görev sırasında, savaşmak için birçok ihtiyacın yanı sıra çeşitli silahlar bulabilirsiniz. Ve geçmeniz gereken görevlerin çoğu zombi görünümündedir, çok sayıda ve çeşitli türlerde kalabalıktır. Pek çok zombi türünü öldürmek kolaydır, ancak diğer birçok zombi türü öldürmeniz için size birçok zorluk çıkarır. Sadece bu değil, birçok zorlukta, birçok türden korkunç patronlarla da karşılaşıyorsunuz, onlar en güçlü zombiler ve yok edilmesi en zor olanlardır.


Walking Zombie 2 Ölümsüzlük Hile Apk


Ne kadar çok zorluğun üstesinden gelirseniz o kadar çok ekipman kazanırsınız. Bu oyunun bir başka özelliği de karakterinizin birçok farklı beceri türünü yükseltebilmenizdir. Bu beceriler size çok yardımcı olacak ve zombilerle savaşırken size avantaj sağlayabilir. Ek olarak, bu oyunda kendinizi iyileştirmek için kullanabileceğiniz tıbbi kitler ve yiyecekler gibi birçok başka ihtiyaç türü vardır. Bu oyunda karakteri kontrol etmenin yolu çok karmaşık değil, bu yüzden bu oyunda nasıl hayatta kalacağınızı hızlı bir şekilde öğreneceğinizden eminim.


Walking Zombie 2 Mermi Hile Apk


Bu oyunun grafik arka planı da dikkat çeken noktalardan biridir. Bu oyunun getireceği görüntü kalitesi, kullandığınız cihazın performansına bağlı olacaktır. Dolayısıyla konfigürasyonu yüksek bir cihazınız varsa bu oyun sizi kesinlikle heyecanlandıracaktır. The Walking Zombie 2 ile ilgileniyor musunuz? Öyleyse, deneyimlemek için şimdi telefonunuza indirin.


Walking Zombie 2 indir (MOD, Ölümsüzlük Hilesi)


Bir önceki android oyun Planet Bomber APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar