Axis and Allies 1942 Online Full Hilesiz MOD APK [v1.0.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Axis and Allies 1942 Online Full Hilesiz MOD APK [v1.0.4] 1 Axis and Allies 1942 Online Full Hilesiz MOD APK [v1.0.4] 2 Axis and Allies 1942 Online Full Hilesiz MOD APK [v1.0.4] 3 Axis and Allies 1942 Online Full Hilesiz MOD APK [v1.0.4] 4 Axis and Allies 1942 Online Full Hilesiz MOD APK [v1.0.4] 5 Axis and Allies 1942 Online Full Hilesiz MOD APK [v1.0.4] 6

Axis and Allies 1942 Online Full Hilesiz MOD APK [1.0.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Nasıl ki oyunun ana teması bir askeri strateji oyunuysa, oyunun içeriği de 2. dünya savaşının temelleri üzerine kurulacak.


Axis and Allies 1942 Online 1.0.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm. 69.99 TL değerinde olan bu oyun bedava
Axis and Allies 1942 Online, eğer bir tarih tutkunuysanız ve onu deneyimlemek istiyorsanız, 2. dünya savaşının şiddetli olaylarını son derece gerçekçi bir şekilde canlandırabilecek bir oyun olacak. Agresif savaşların taktikleri açısından kaçırılmaması gereken bir oyun olacak. Bu oyun ile oyuncu, savaş alanını kontrol edebilmek, ordusunu kazanabilmek için bir general olarak katılacak.


Axis and Allies 1942 Online v1.0.4 MOD APK


Nasıl ki oyunun ana teması bir askeri strateji oyunuysa, oyunun içeriği de 2. dünya savaşının temelleri üzerine kurulacak. Axis and Allies 1942 oyununa başlayan oyunculara, o sırada dünya durumundaki bazı kritik gelişmeler anlatılacak. Ve gerçek dünyadaki durum, oyuncuları oyundaki taktiksel oyunlarına yönlendiren ana olay örgüsü olacak.


Axis and Allies 1942 Online Full Apk


1942 baharında, tüm dünya, Müttefikler ve Mihver olmak üzere iki karşıt blokun oluşmasıyla II. Dünya Savaşı'nın patlak vermek üzere olduğunu hissediyordu. Askeri hazırlık ve taktikler döneminde bu iki bloğun hedefleri tamamen farklı olacaktır. Bir taraf her zaman dünyayı kendi iradesine göre bölebilmek için savaşa neden olmak, diğer taraf ise bu çılgın fikri durdurmak ister. Almanya'nın Fransa ve Sovyetler Birliği'ne saldırısından Japonya'nın Pasifik'i işgal etmesiyle ABD'nin yükselişine kadar askeri olaylar seriler halinde patlamaya başladı.


Axis and Allies 1942 Online Apk indir


Oyunculara harika bir tarihi ve askeri deneyim yaşatabilmek için üreticiler birçok farklı oyun modunu araştırdı ve getirdi. Ancak, oyun tarzınızın gerçekten uygun olması için hangi fraksiyona katılmak istediğinize bakın. Müttefik blok seçimi ile Amerika Birleşik Devletleri, Sovyetler Birliği, Birleşik Krallık gibi ülkelerin ordularını dünyayı korumak için kontrol etmeye katılabileceksiniz. Aksine, Axis ile katıldığınız özel savaşlar aracılığıyla saldırganlığınızı gösterebileceksiniz.


Axis and Allies 1942 Online Hile Apk


Aralarından seçim yapabileceğiniz farklı oyun stilleri için farklı oyun modları vardır. Bunlardan ilki Single Player olacak; Bu oyun modu ile oyuncular, oyunda yerleşik olarak bulunan AI sistemi ile savaşabilecekler. O zaman taktik yeteneğin tamamen gelişecek. Ayrıca çevrimiçi mod, sizinle savaşa katılabilecek diğer birçok oyuncuyla size ilginç bir deneyim yaşatacak.


Axis and Allies 1942 Online Son Sürüm indir


İkinci Dünya Savaşı, güçlü ülkeler arasında idealleri için zafer için rekabet edebilmek için son derece hararetli bir savaş olarak belirtilmektedir. Özel tarihi anları yeniden deneyimleyebilmek için mükemmel bir simülasyon oyununa ihtiyacınız olacak ve Axis & Allies 1942 Online buna uygun bir isim. Bu, size heyecan verici bir heyecan getirecek, hikayeden oyun moduna kadar özel bir askeri strateji oyunudur.


Axis and Allies 1942 Online indir (MOD, Full - Tam Sürüm. Paid Version)


Bir önceki android oyun Tofu Drifter APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar