Box Office Tycoon Reklamsız Hileli MOD APK [v2.0.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Box Office Tycoon Reklamsız Hileli MOD APK [v2.0.3] 1 Box Office Tycoon Reklamsız Hileli MOD APK [v2.0.3] 2 Box Office Tycoon Reklamsız Hileli MOD APK [v2.0.3] 3 Box Office Tycoon Reklamsız Hileli MOD APK [v2.0.3] 4 Box Office Tycoon Reklamsız Hileli MOD APK [v2.0.3] 5 Box Office Tycoon Reklamsız Hileli MOD APK [v2.0.3] 6

Box Office Tycoon Reklamsız Hileli MOD APK [2.0.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sizin için bir mağaza başlatmanın gerçek sürecini simüle edecek ve onu kapsamlı bir tedarik zincirine dönüştürecektir.


Box Office Tycoon 2.0.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamsız. Reklam izlemeden ücretsiz hediyeler alabilirsiniz.
İşletmeler her zaman belirli bir miktarda sermaye ve uygun liderlik gerektirir. Ürünün onlara ulaşmasını istiyorsanız, müşteri ihtiyaçlarına cevap vermek çok önemlidir. Mağazanız bir dereceye kadar büyüdükçe, gelirinizi artırmak için ölçeklendirirsiniz. Bir yöneticiyi işe almak bir zorunluluktur. İş deneyimini bir oyunda yaşamak istiyorsanız Box Office Tycoon'u deneyebilirsiniz.


Box Office Tycoon v2.0.3 MOD APK


Box Office Tycoon'da dünyayı ve mağazanızı 3. bir perspektiften göreceksiniz. Bu bakış açısı mantıklı çünkü işinizi yönetmeniz ve sorunsuz çalışmasını sağlamanız gerekiyor. Aynı zamanda mağazanıza gelen kişi sayısını göreceksiniz ve bu, işinizin yavaş yavaş büyüdüğünün bir işaretidir. Oyundaki dünya güzel tasarlanmış ve karakterler küçük boyda. 


Box Office Tycoon Apk indir


Güzel grafiklerle, oyuncular kendilerini cezbedecek ve oynarken harika zaman geçirecekler. Bu oyundaki tüm aktivitelerin yöneticisi siz olacaksınız gibi görünüyor. Boş boş para kazanmanız ve bir yerden bir yere gitmeniz için burası minyatür bir dünya denilebilir.


Box Office Tycoon Para Hilesi


Box Office Tycoon, sizi bir iş insanı ve kendine ait bir temeli olan bir role sokar. İşiniz, yerin ilerlemesini ve etkinliğini izlemek. Aynı zamanda, daha sonra başka planlara sahip olmak için kar elde edebilirsiniz. Sinemanıza gelen müşterilerin ruh hallerini de görebilirsiniz. İlk işiniz bir sinema salonuna sahip olmaktı. Bildiğiniz gibi odaklamanız gereken bir çok faktör var, gösterim odası, kasiyer tezgahı, yemek tezgahı vs. Bu nedenle bu, belirli sayıda çalışanla doğru bir şekilde yönetmenizi gerektiriyor. Oyunun oynanışının basit olduğu ancak üssünüzü sürekli kontrol etmenizi gerektirdiği söylenebilir.


Box Office Tycoon Elmas Hilesi


İş bir ölçekle sınırlandırılamaz. Çoğu zaman sinema salonunuzu büyütmek ve daha fazla insanı çekmek zorunda kalacaksınız. Bunu yapmak için, belirli miktarda kaynak elde etmek için çok zaman harcayacaksınız. Yeni bir pozisyonun kilidini açabildiğiniz zaman, bu sizi bu oyunu oynamaya devam etmek için motive edecektir.


Box Office Tycoon Hile Apk


Bir ölçeğe ulaştığınızda, daha fazla gelir elde etmek için birçok farklı istasyon inşa etmeniz gerekiyor. Bu, onu etkili bir şekilde yönetmenin yollarını bulmanızı gerektirir. Bunu kullanmanın yollarından biri, daha fazla yönetici işe almaktır. Kaynaklarınıza bağlı olarak bu karakterleri seçme ve yükseltme hakkına sahipsiniz. Bu nedenle, bir yöneticiyi işe almadan önce dikkatlice düşünün.


Box Office Tycoon VIP Hilesi


Box Office Tycoon, göz alıcı grafiklere sahip heyecan verici bir oynanışa sahip bir iş oyunudur. Tüm faaliyetlerini kontrol edeceğiniz minyatür bir dünya gibi görünüyor. Her karakterin nispeten küçük bir boyu vardır, bu nedenle sinema salonunuza geldiklerini görebilirsiniz. Aynı zamanda oyun sırasında üssünüzün boyutunu daha da genişletmenin ve daha fazla kar elde etmenin bir yolunu bulacaksınız. Ancak bu, sistemin doğru çalışması için ek yöneticilere sahip olmanızı gerektirir. Box Office Tycoon'da kendinize bir sinema imparatorluğu kurun.


Box Office Tycoon İndir (MOD, Reklamsız)


Bir önceki android oyun Idle Mafia - Zengin Müdür APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar