Survival Craft Online Mega Hileli MOD APK [v1.5.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Survival Craft Online Mega Hileli MOD APK [v1.5.3] 1 Survival Craft Online Mega Hileli MOD APK [v1.5.3] 2 Survival Craft Online Mega Hileli MOD APK [v1.5.3] 3 Survival Craft Online Mega Hileli MOD APK [v1.5.3] 4 Survival Craft Online Mega Hileli MOD APK [v1.5.3] 5 Survival Craft Online Mega Hileli MOD APK [v1.5.3] 6

Survival Craft Online Mega Hileli MOD APK [1.5.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu oyunda oyuncuların karşılaşacağı ilginç bir nokta, diğer oyuncuların onlara saldırmasıdır.


Survival Craft Online 1.5.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Oyundaki tüm ekipmanları kolayca üretebilirsiniz, hiçbir şekilde ahşap, taş veya demir gerektirmez.
  2. Seviye Hilesi. Silah Hilesi. Oyunda ancak arenada yapacağınız savaşlardan sonra seviye atlayabilir ve daha güçlü silahlar kullanabilirsiniz.
Survival Craft Online, oyuncuların gerekli şeyleri toplayıp istediklerini yaratacakları ıssız bir adada bir hayatta kalma oyunudur. Gerekli araçlara sahip olacak ve temel unsurları yöneteceksiniz. Aynı zamanda oyun, birçok oyuncunun deneyimleyebileceği geniş bir ortama sahip ve elbette bu, oyuncuların arkadaşlarıyla oynaması için uygun bir fırsat. Bu yüzden kaçırmamaları gereken heyecan verici bir oyun.


Survival Craft Online v1.5.3 MOD APK


Survival Craft Online'da oyuncular, yararlanabilecekleri birçok unsurun bulunduğu devasa bir ada deneyimi yaşayacaklar. Oyundaki grafikler komik piksel görüntülerle tasarlandı ve size iki araç verilecek: temel öğeleri toplamak için bir ağaç kesme baltası ve bir maden baltası. Özellikle, hepsi çevredeki hayvanlara veya oyunculara ciddi hasar verme yeteneğine sahiptir. Tabii ki, diğer oyuncular tarafından saldırıya uğrama konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.


Survival Craft Online Seviye Hilesi


Bu oyunda oyuncuların karşılaşacağı ilginç bir nokta, diğer oyuncuların onlara saldırmasıdır. Bu durumda bazı çözümler uygulanabilir. Spesifik olarak, ilk yol, diğer oyuncuları sömürmek ve görüş alanından çıkmak için daha uzaktaki başka bir alana gidebilmektir. Aynı zamanda ikinci yol da madenciliğe odaklanmaktır çünkü eğer yenilirseniz hemen ardından yeniden dirileceksiniz ve yavaş yavaş diğer oyuncuların sıkılmasına neden olacaksınız.


Survival Craft Online Silah Hilesi


Survival Craft Online'ı bu iki madencilik aracıyla başlatırken, oyuncular tahta, taş ve domuz eti gibi şeyler toplayacaklar. Daha sonra değerli eşyaların yapımında ahşap ve taş kullanılacaktır. Aynı zamanda, karakterinizin sağlığının azaldığını düşünüyorsanız, madencilik işleminize hızlı bir şekilde devam etmek için enerjiyi yenilemek için domuz eti kullanabilirsiniz. Çantanızı eşyaları kolayca alacak şekilde genişletebilirsiniz ve sık kullandığınız şeyleri koyabileceğiniz birkaç yuva vardır.


Survival Craft Online Hile Apk


Karakterin çantasında keşfedilecek birçok farklı sekme göreceksiniz ve bunlardan biri de yapabileceğiniz eşyalar olacak. Kendinizi korumak için evlerden silahlara kadar oluşturabileceğiniz birçok farklı tür göreceksiniz. Oradan adada istikrarlı bir hayatınız olacak ve ortaya çıkmaya hazır unsurlarla hızlı bir şekilde yüzleşeceksiniz. Ayrıca, arkadaşlarınızla kendinize bir üs kurabilmekten daha iyi bir şey yoktur.


Survival Craft Online indir (MOD, Kolay Craft / Güçlü Silahlar)


Bir önceki android oyun Tanks vs Bugs APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar