Scary Stranger 3D Para Hileli MOD APK [v5.19.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Scary Stranger 3D Para Hileli MOD APK [v5.19.0] 1 Scary Stranger 3D Para Hileli MOD APK [v5.19.0] 2 Scary Stranger 3D Para Hileli MOD APK [v5.19.0] 3 Scary Stranger 3D Para Hileli MOD APK [v5.19.0] 4 Scary Stranger 3D Para Hileli MOD APK [v5.19.0] 5 Scary Stranger 3D Para Hileli MOD APK [v5.19.0] 6

Scary Stranger 3D Para Hileli MOD APK [5.19.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bob, yabancılarla karşılaştığında her zaman yaramazlık yapar.


Scary Stranger 3D 5.19.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Uygulama İçi Satın Alımlarda Ücretsiz
Oyun geliştiricisine göre, Scary Stranger 3D her oyuncu için heyecan verici bir oyundur. Bu oyundan başlayarak, bir yaramaz olan ve onlarla tanıştığı zaman her zaman yabancılarla dalga geçmek isteyen Bob ile tanışacaksınız. Ve her şey burada başlıyor çünkü yaşlı bir adamın evi Bob'un kaldığı bölgeye taşıyacağı bilgisi var. Bu yaşlı adamın gençken öğretmen olduğuna dair bazı söylentiler var. Tesadüfen, daha önce Bob tarafından alay edilen birçok insandan hiç kimse öğretmen değildir. Yani Bob'un hayali de bir öğretmenle bir kez dalga geçmektir. Ama ne yazık ki, o yaşlı adam oldukça şüpheli ve korkutucu görünüyordu. Bob'un yaşadığı mahallenin tamamında kimse adını ve nereden geldiğini bilemez, sadece onun eski bir öğretmen olduğunu bilir. Evinde ayrı bir hayatı var ve mahalledeki kimseyle etkileşime girmiyor.


Scary Stranger 3D v5.19.0 MOD APK


Ve bu yaşlı adam taşındığından beri, Bob inanılmaz derecede mutlu oldu. Şimdi, Bob'un yabancılarla dalga geçebilmesi için mükemmel bir fırsat - bu Bob'un garip bir hobisi. Yabancılarla alay etme hobisi çıkmaza girdiğinde Bob'un hayatı yavaş yavaş iç karartıcı ve üzücü bir hal alır. Çünkü basitçe yaptığı tüm şakalar artık bu mahallede yaşayanlar için bir sır değil. Ama neyse ki, yabancılarla dalga geçememekten bıktığında, yaşlı adam içeri girdi. Bob tüm dikkatini yaşlı adama yöneltiyor ve yaşlı adamın tuhaf olduğu söylendiğinde onunla daha da ilgilenecek. insanlar tarafından kişi. Bob yaşlı adama yaklaştığında muhtemelen "Scary Stranger 3D" de pek çok eğlenceli ve korkutucu hikaye olacak.


Scary Stranger 3D Para Hilesi


Scary Stranger 3D, oyunculara gerçekten yeni ve heyecan verici bir deneyim sunuyor. Öncelikle bu oyunun grafiklerine gelince, oyun karikatür grafik fikirleri ile piyasaya sürüldü. Oyun animasyonlu görüntülere yönelik olsa da, Scary Stranger 3D'nin öne çıkan özelliği oyunun son derece yüksek 3D grafiklerinden geliyor. Bu nedenle oyun, kullanıcılara 3 boyutlu geniş bir alan ve oyuncuların çok hoş gözlerini verecektir. Görsel odaklamanın yanı sıra, oyun aynı zamanda sese de oldukça odaklanmış durumda. Oyun ayrıca, oyuncunun oyundaki her gerçek deneyimine uygun önemli ses efektleri de ekleyecektir. Ve bir oyun oynarken, "Scary Stranger 3D" nin size en iyi ses kalitesi deneyimini sunabilmesi için mobil cihazınıza bağlı bir kulaklık eklemeyi deneyin.


Scary Stranger 3D APK Dayı


Kendinizden sıkıldınız ve ayrı zevkler mi aramak istiyorsunuz? Bu yüzden Bob'a hobisini yapması için yardım edebilirseniz harika olur. Esprili görevler yapın ve eski komşunuz için sorun yaratmak için onu tamamlamaya çalışın. Scary Stranger 3D'ye gelince bize yaramaz yeteneğinizin ne olduğunu gösterin.


Scary Stranger 3D İndir (MOD, Tüm Seviyeler Açık)


Bir önceki android oyun Mini Football APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar