Stickman Dragon Fight Para Hileli MOD APK [v1.3.33]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Stickman Dragon Fight Para Hileli MOD APK [v1.3.33] 1 Stickman Dragon Fight Para Hileli MOD APK [v1.3.33] 2 Stickman Dragon Fight Para Hileli MOD APK [v1.3.33] 3 Stickman Dragon Fight Para Hileli MOD APK [v1.3.33] 4 Stickman Dragon Fight Para Hileli MOD APK [v1.3.33] 5 Stickman Dragon Fight Para Hileli MOD APK [v1.3.33] 6

Stickman Dragon Fight Para Hileli MOD APK [1.3.33] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Komik ve çılgın bir Çöp Adam dövüşü mobil oyunudur.


Stickman Dragon Fight 1.3.33 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Spin Hilesi
  3. Reklamsız
Çöp Adamların eğlenceli dövüşünün hayranıysanız, Stickman Dragon Fight – Supreme Stickman Warriors'ı görmezden gelemezsiniz . Yayıncı Zego Global PTE LTD'nin yapımı, oyunculara en iyi deneyimi sunar. Oyunun sağladığı silahları kullanarak katılımcılar gerçek savaşçılar olacaklar. Bir çöp adam ejderhası olarak, oyuncuların kibritlerin getirdiği çekiciliğe hayran kalması gerekecek. Haydi oyunun detaylarını öğrenelim!


Stickman Dragon Fight v1.3.33 MOD APK


Stickman Dragon Fight, olağanüstü canlı ve etkileyici bir oyun dünyasının kapılarını açıyor. Oynanış eğlenceli, ancak grafiklerin başarısı da bu oyunu izleyicilerin favorisi haline getiriyor. Komik ve komik olma eğiliminde olan görüntüler oluşturma yöntemiyle, karakter sistemli oyun, özellikli ve olağanüstü bir çöp adamdır. Belki de çöp adamlar oyuncular için çok tuhaf değildi, ama burada öne çıkan şey onların etkileri. Oyuna dahil edilen renkler çoğunlukla parlak renklerdir ve oyun hissi uyandırır. Ses sistemi de canlı, görsel kısımla mükemmel bir kombinasyon.


Stickman Dragon Fight Para Hilesi


Rol yapma oyunlarını sevenlerden misiniz? Stickman Dragon Fight oyuncuları hayal kırıklığına uğratmayacak. Katıldıklarında oyuncular gerçek çöp adam ejderhalarına dönüştürülecekler. Sistemin sunduğu maçları ve zorlukları gözden geçirin. Bir çöp adam savaşçısının yapması gereken görevi bilmenin yanı sıra, yüzlerce zorlu rakiple karşı karşıya kalan bir çöp adam olacaksınız. Sadece bu değil, oyuncuların kazanabilmek için doğru tekniği nasıl kullanacaklarını bilmeleri gerekiyor. Bir savaş süreci ve savaşlar yoluyla sürekli artan seviyeler. Oyuncular yeni silahların kilidini açabilecek ve diğer kahramanlara erişebilecekler.


Stickman Dragon Fight apk hile


Stickman Dragon Fight, katılımcılara birçok özellik sunar. Ve oyuncuları sevdiren özelliklerden biri de çeşitli silah sistemi. Katılmaya başlarken, oyunculara oyunun kurallarının yanı sıra nasıl oynanacağına dair kısa bir rehber verilecektir. İlk olarak, katılımcılar dört çöp adam karakterinden birini seçebilecekler. Yani: gölge çöp adam, kötü çöp adam, demir çöp adam ve ejderha çöp adam. Her kahramanın benzersiz işlevleri ve özellikleri olacaktır. Deneyimlemek çok çeşitli, değil mi? Silah sistemi, maçlar için son derece çeşitlidir. Kılıçlar, baltalar, testereler olabilir, ciddi hasar veren kıvılcım çıkaran silahlar olabilir.


Stickman Dragon Fight Apk Oyun İndir Club


Sadece tek başına heyecan verici bir şekilde savaşan bir çöp adam ejderhası olmayın. Oyuncular ikili modunu arkadaşlarıyla da deneyimleyebilirler. Stresli çalışma anlarından sonra mükemmel bir kombinasyon olacaktır. Savaşları kazanmak için yumruk veya silah kullanın. Burada önemli olan doğru teknik ve taktikleri kullanmaktır. Rakip tarafından vurulmak istemiyorlarsa, oyuncuların rakibi hızlı bir şekilde yenmeleri gerekir. Oyuncular denemek istedikleri herhangi bir haritayı seçebilirler. Her haritanın kendine has özellikleri olacak, böylece oyuncular deneme yapmakta özgür olacaklar.


Stickman Dragon Fight Elmas Hilesi


Türün hayranlarının kesinlikle seveceği RPG unsurlarına sahip aksiyon dolu bir dövüş oyunudur. İçinde, oyuncu, kazanmak için üç tekniğin kombinasyonunun kullanılması gereken hikaye kampanyası modunda yüzlerce rakiple sayısız savaşla karşılaşacak. Ayrıca, geçiş sırasında, kullanıcı bir dövüşçünün becerilerini geliştirebilecek ve diğer kahramanlara açık erişim sağlayabilecektir. Konuya ek olarak, tek başına veya bir takımın parçası olarak diğer katılımcılarla gücünüzü ölçebileceğiniz bire bir savaş modları ve bir turnuva da var.


Stickman Dragon Fight Karakter Hilesi


Üstün bir çöp adam ejderhası olmak için güç ve taktikleri kullanın. Heyecanlı ve eğlenceli savaşlar oyuncuları bekliyor. Kendinizi süper çekici ve eşit derecede güzel savaşlara kaptırabilmek için Stickman Dragon Fight'a katılın.


Stickman Dragon Fight'ı İndirin (MOD, Sınırsız Para / Spin Hilesi)


Bir önceki android oyun Bhop Pro APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar