Dice Hunter Elmas Hileli MOD APK [v5.1.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Dice Hunter Elmas Hileli MOD APK [v5.1.3] 1 Dice Hunter Elmas Hileli MOD APK [v5.1.3] 2 Dice Hunter Elmas Hileli MOD APK [v5.1.3] 3 Dice Hunter Elmas Hileli MOD APK [v5.1.3] 4 Dice Hunter Elmas Hileli MOD APK [v5.1.3] 5 Dice Hunter Elmas Hileli MOD APK [v5.1.3] 6

Dice Hunter Elmas Hileli MOD APK [5.1.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Zar Avcısı, beceri ve şansın akıllı kombinasyonunda ustalaşın. Şimdi taktik savaşların tadını çıkarın!


Dice Hunter 5.1.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Elmas Hilesi

Not : Başlangıç ​​kılavuzunu tamamladıktan sonra (en azından seviye seçim haritasına kadar), oyundan tamamen çıkın ve ek elmaslar almak için yeniden açın.

Dice Hunter, şansınızı test edecek sıra tabanlı bir zar oyunudur. Zar Avcısı sadece şans faktörüyle birleşmekle kalmaz, aynı zamanda oyuncuların herhangi bir tehlikeyle yüzleşecek kadar iyi becerilere sahip olması gerekir.


Dice Hunter v5.1.3 MOD APK


Bu oyun çok çeşitli ve geniş bir oynanışa sahip, birçok farklı unsur içeriyor ve oyunculara tüm özünü yaşatacak. Ayrıca oyun, taktik strateji ve sıra tabanlı birleştirilmiş bir tahta oyunu gibi çok karmaşıktır. Oyuncular sadece şansa değil, aynı zamanda komuta ettikleri ordunun gücüne de güvenirler. Dahası, oyun sürekli olarak oyunculara ek bonus puanlar toplamak ve canavar kadrolarına eklemek için birçok fırsat yaratacaktır.


Dice Hunter 5.1.3 Para Hile Apk


Bu oyunda, oyuncu canavarları sihirli zarlara dönüştürebilen ve onları savaş alanında vücudunun bir parçası olarak kullanabilen bir Dicemancer olur. Bir zarın en fazla 6 yüzü vardır, bu da zarın oyunculara altı yeteneğinden birini verebileceği anlamına gelir. Ve savaş alanında, oyuncular altı farklı zar türü kullanabilir ve bu, oyuncular için 36 beceri yaratır. Oyuncular bir seferde yalnızca altı beceriyi etkinleştirebilir, ancak sıra tabanlı bir strateji oyunu için altı beceri, harekete geçmeleri için çok fazladır.


Dice Hunter 5.1.3 Elmas Hile Apk


Zar saldırgan bir yetenek olarak görünüyorsa, oyuncu etkinleştirmek için rakibinden herhangi bir hedefi seçebilir. Ancak, oyuncu savunma becerileri gibi görünüyorsa, bir veya daha fazla sırayla oyuncuyu otomatik olarak etkinleştirecek ve koruyacaktır. Canavarlar zara dönüştürüldükten sonra, efendilerine yardım etmek için bazı özel beceriler kullanabilirler. Becerileri o kadar çeşitlidir ki, oyuncular onları doğru şekilde kullanmanın birçok yolunu keşfedecekler. Oyuncular bile, düşmanı büyük ölçüde etkileyebilecek bir etki yaratmak için birçok farklı zarın kombo becerilerini kullanabilirler.


Dice Hunter Hile Apk


"Dice Hunter" dünyasında, oyuncu yeni bir maceraya başlayacak ve sayısız farklı türde canavarla savaşacak. Yol boyunca oyuncular istedikleri canavarları toplayıp onları zarın bir parçası haline getirebilirler. Canavarlar zara dönüştüğünde, oyuncunun ilerlemesine göre geliştirilebilir. Bir zafer savaşından sonra, oyuncunun canavarı deneyimlerin bir kısmını alacak ve yeterli deneyim toplandığında, oyuncu onlar için seviye atlayabilir. Seviye atladıktan sonra şekilleri ve güçleri geliştirilecek ve oyuncuya daha fazla destek sağlayacaktır.


Dice Hunter APK Son Sürüm indir


Bu oyun, oyuncular için sürekli olarak birçok çekici etkinlik yaratacaktır. Bu etkinlikler her zaman oyuncular için birçok farklı türde ödül içerir. Oyuncular etkinlik sırasında mükemmel beceriler gösterdiği sürece ödül, ilerlemelerine bağlı olacaktır. Zindanlar, becerilerinizi geliştirmek ve Dice'ın gücünü güçlendirmek için kendiniz için ideal bir yerdir. Ayrıca, zindanlarda, bazı nadir canavarların ortaya çıkma olasılığı vardır ve oyuncu onları yenerse toplanabilir. Ayrıca Zindanlar, oyuncuların gelecekte daha güçlü olmalarına yardımcı olmak için birçok deneyim puanı ve altın da getirecek.


Dice Hunter İndir (MOD, Sınırsız Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Scythe Digital Edition APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar