Grandpa And Granny House Escape Mega Hileli MOD APK [v1.6.14]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Grandpa And Granny House Escape Mega Hileli MOD APK [v1.6.14] 1 Grandpa And Granny House Escape Mega Hileli MOD APK [v1.6.14] 2 Grandpa And Granny House Escape Mega Hileli MOD APK [v1.6.14] 3 Grandpa And Granny House Escape Mega Hileli MOD APK [v1.6.14] 4 Grandpa And Granny House Escape Mega Hileli MOD APK [v1.6.14] 5 Grandpa And Granny House Escape Mega Hileli MOD APK [v1.6.14] 6

Grandpa And Granny House Escape Mega Hileli MOD APK [1.6.14] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Evin içinde dikkatli bir şekilde hareket edecek ve bunaltıcı, zor anlar yaşayacaksınız.


Grandpa And Granny House Escape 1.6.14 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Oyuna başladıktan sonra sol üstteki yuvarlak butona tıklayarak herhangi bir karakteri pasif hale getirebilen menü modunu açın.
  2. Reklamsız

Grandpa And Granny House Escape, oyuncuların Büyükbaba ve Büyükanne'den son derece korkunç bir kaçış deneyimi yaşayacakları bir oyundur. Bu iki karakter tarafından esir alınacak ve evlerinden kaçmak için eşyaları bulacaksınız. Aynı zamanda çevredeki unsurlarla da kolayca etkileşim kuruyorlar ve iki korkunç karakteri silahlarla alt ediyorlar. Pek çok bölüm oyuncuların gözleri önünde deneyimlemesini bekliyor.


Grandpa And Granny House Escape v1.6.14 MOD APK


Grandpa And Granny House Escape'in yeni versiyonunda oyuncular kesinlikle kaçırmayacakları iki yeni oyun modu bulacaklar. Spesifik olarak, bu ilk mod Squid Game'dir ve oyunun önceki bölümleriyle hiçbir ilgisi yoktur. Kalamar Oyunu'nda iki tanıdık karakterin bir eve girdiğini ve kostümlerinin iki karaktere dönüştüğünü göreceksiniz. Birçok mini oyunu geçecek ve onlara yenilmemek için labirentten kaçacaksınız.


Grandpa And Granny House Escape Para Hilesi


İkinci mod Cadılar Bayramı'dır ve karşılaştığınız ana kötü adam artık iki karakter olan Granpa ve Granny değildir çünkü onlar kafeslere hapsedilmiştir. Böylece, kendinizi korumak için gerekli eşyaları ve silahları arayarak çevrede hareket edeceksiniz. Sürekli size doğru hareket etmeye çalışan balkabağı maskeli iskeletlere saldıracaksınız. Nihai hedef, Büyükbaba'yı anahtarı almaktan kurtarmak ve o korkunç bölgeden kaçmak.


Grandpa And Granny House Escape Apk Hile


Grandpa And Granny House Escape'ta bulduğunuz hikaye, karakterin iki karakter tarafından evine geri götürülmesiyle başlar. Yani bu oyunda yapmanız gereken iş bu tuhaf evden kaçmanın bir yolunu bulmak. Bunu yapmanıza yardımcı olacak araç, tamir edilmesi gereken arızalı bir arabadır. Ayrıca bu iki tehlikeli karakterden saklanırken karşılaşabileceğiniz pek çok zorluk ve korkutucu şey olacak.


Grandpa And Granny House Escape Apk indir


Korku oyunu türlerine uygun bir bakış açısı olan birinci şahıs bakış açısıyla karakteri basit işlemlerle kontrol edeceksiniz. Pek çok farklı yerde seyahat edeceksiniz ve kesinlikle gerekli öğeleri ve araçları bulmak için çevredeki unsurlarla etkileşime girebileceksiniz. Aynı zamanda saklanma işleminize hizmet edecek nesneler olacak ve dolaba saklanıp sessizce Büyükanne'nin sizi içinde bulmaması için dua ettiğinizde o korkunç duyguyu hissedeceksiniz.


Grandpa And Granny House Escape Altın Hilesi


Grandpa And Granny House Escape'in 1. bölümündeki göreviniz, kilidi kırmak ve hemen ardından kaçmak için bir kıskaç bulmaya çalışmaktır. Aynı zamanda tabii ki iki tehlikeli insan tarafından durdurulacaksınız ve onları yenmek için silah kullanabileceksiniz. Yolculuğunuza başka bir yere devam ederken işler burada bitmiyor. Yani bu oyunda tamamlamanız gereken farklı bölümler olacak.


Grandpa And Granny House Escape eski sürüm


Her bölüm size farklı zorluklar getirecek ve etrafınızdaki unsurları keşfetmeye devam edeceksiniz. Elbette yeni tehlikeli düşmanlar da gözlerinizin önünde beliriyor ve kısa süre sonra onlarla başa çıkmanın yollarını bulacaksınız.


Grandpa And Granny House Escape indir (MOD, Karakter Hilesi)


Bir önceki android oyun Score Hero 2023 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar