Town Rush Para Hileli MOD APK [v63]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Town Rush Para Hileli MOD APK [v63] 1 Town Rush Para Hileli MOD APK [v63] 2 Town Rush Para Hileli MOD APK [v63] 3 Town Rush Para Hileli MOD APK [v63] 4 Town Rush Para Hileli MOD APK [v63] 5 Town Rush Para Hileli MOD APK [v63] 6

Town Rush Para Hileli MOD APK [63] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Ordunuzu oluşturarak düşman kasabanızı fethedin.


Town Rush 63 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi.
  2. Ücretsiz alışveriş.
Town Rush, yakın zamanda Android ve iOS platformları için çıkmış bir atari oyunudur. Düşman ve tarafsız bölgeleri fethetmek ve ele geçirmekle ilgili bir oyundur. Çok basit ve anlaşılır bir oyun, gerçekten hızlı bir şekilde asılmanızı sağlar. Bu oyunda, oyuncu, düşman bölgelerini ele geçirmek için öfkelenen 'Altın Paralar' biçiminde kaynaklara mal olan savaşçı çöp adamlarını görevlendirir. 


Town Rush v63 MOD APK


Bu bölgeleri ele geçirmek ve fethetmek için oyuncunun düşmanın kulelerine saldırması gerekecek. Kule tamamen yok edildiğinde bölge sizindir. Ancak, tüm düşman kuleleri yok edilmediği sürece, düşman bekleme birimleri, kulelerinizi yok ederek kaybettikleri bölgeleri her zaman geri alabilirler.


Town Rush APK -- PARA hilesi


Town Rush oyunu biraz düşünmeyi gerektirir ve sonraki her seviyede zorluk artar. Bu, oyunu zaman ayırmayı ilginç kılan şeydir. Bugün, bu yazıda bu oyunda kazanmak için bazı ipuçlarını ve püf noktalarını tartışacağız. O halde lafı daha fazla uzatmadan hemen konuya geçelim! Tur başlar başlamaz, düşman kulelerini yok etmek için çöp adam birimlerinin konuşlandırılması, açıkçası birinci derecede önemli olmalıdır. Ancak, bunu etkili bir şekilde yapmak için birkaç şeye dikkat etmeniz gerekir:


Town Rush Apk Oyun İndir Club


Birimleri düşman kulelerine en yakın konumdan konuşlandırın, bu açıkça düşmanı, taşıyacağınız tehdidi engellemek için birimlerini o yöne göndermeye zorlayacaktır. İşte o zaman, düşman kulesini yok etmek için farklı bir yoldan karşı koyacaksınız ve onların birimleri önceki birimlerinizle uğraşmakla meşgul olacak. Yine de, bu planın çalışması için, belirli bir zamanda düşmanınızdan daha fazla birim konuşlandırmak için kulelerinizi yükseltmeye devam etmeniz gerekecek.


Town Rush Android OYUN CLUB


Savaş rotasına asla tek satırlık bir çöp adam göndermeyin, bu genellikle kaynaklarınızı ve zamanınızı boşa harcar. Bunun yerine, ilk hareketi yapmaya hazırlanırken en az 3 birim konuşlandırın. Bu şekilde, düşman birimlerinin oyuncunun kendi kulesine önemli bir hasar vermeden etkisiz hale getirilmesi için yüksek şans sunar. İki veya daha fazla farklı düşman biriminin birbiriyle çarpışması, her takımın tüm birimlerinin öldürülmesine neden olur.


Town Rush APK indir


Bazen, aynı kuleyi yok etmek için iki veya daha fazla tarafın meşgul olması mümkündür. Böyle bir senaryoda, kulenin alt diskini yok eden çöp adam, tüm kuleyi ve dolayısıyla o bölgeyi talep ediyor. Bu nedenle, bir kez daha, çöp adamınızın düşman kulesinin son diskini vurmasını garanti edecek şekilde asker göndermek çok önemli hale geliyor. 


Town Rush Altın Hilesi


Her şey zamanlama ile ilgili; Oyuncular sadece iki farklı takımın bir kuleyi yok etmesini izleyebilir ve ardından son diski almak için doğru zamanda kendi birliklerini gönderebilir. Bu şekilde, oyuncular minimum çaba ve kaynak kullanımıyla bölgeleri ele geçirirler.


Town Rush Hile Apk


Siz ilerlemeye devam ettikçe, haritalar karmaşık rotalarla giderek daha karmaşık hale gelecektir. Bu nedenle, oyuncular haritanın her yerinde aynı anda gerçekleşen birden fazla savaşa dikkat etmek zorunda kalacaklar. Böyle zamanlarda insan kendini hücuma o kadar kaptırır ki kendi kulelerine bakmayı unutur.


Town Rush APK Dayı


Harita aynı anda devam eden birkaç savaşa bölündüğünde, birinin kendi kulesini gelen saldırılara karşı savunması zorunlu hale gelir. Oyuncu yaklaşan kıyametin kokusunu alamazsa veya yanıt vermekte geç kalırsa, o zaman gelgitleri değiştirmek çok dağınık ve zor olabilir. Seviyelerin zorluğu arttıkça, düşman birimleri ezici sayılarda oyuncunun kulesine gelecek.


Town Rush Apk Son Sürüm


Savunmak için oyuncu, sınırların yakınındaki düşman birimlerini etkisiz hale getirmeyi akılda tutmalıdır. Önce bölgenize girmelerine izin vermek ve sonra savunmayı başlatmak iyi bir karar değil. Ayrıca, kuleleri yükseltmek, oyuncunun hücumunu ve aynı kuralda neredeyse her yöne çok sayıda birlik gönderme açısından savunma yeteneklerini destekleyecektir!


Town Rush indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun American Speedway Manager APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Town Rush"

Mehmet Can özarı

1 yıl önce

Para hilesi istiyorum

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar