Survival and Craft Mega Hileli MOD APK [v339]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Survival and Craft Mega Hileli MOD APK [v339] 1 Survival and Craft Mega Hileli MOD APK [v339] 2 Survival and Craft Mega Hileli MOD APK [v339] 3 Survival and Craft Mega Hileli MOD APK [v339] 4 Survival and Craft Mega Hileli MOD APK [v339] 5 Survival and Craft Mega Hileli MOD APK [v339] 6

Survival and Craft Mega Hileli MOD APK [339] - Android için en son sürümü ücretsiz indirin. Doğada hayatta kalmayı öğreneceksiniz ama bu o kadar kolay olmayacak.


Survival on Craft 339 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Geliştiriciler menüsü (ekranın sol üst köşesinde Hilelere tıklayın. Oyuna başladıktan sonra açabilirsiniz)

Zor bir oyun durumunda hayatta kalma hayatına başladığınızda ne yapacağınızı düşündünüz? Yolculuğa devam etmek için sağlığınıza dikkat etmeniz gerekecek. Aynı zamanda, kendi ihtiyaçlarınızı karşılayacak gerekli malzemeleri de bulmalısınız. Mümkün olduğu kadar uzun süre hayatta kalmak için kendi deneyiminizi kullanmanız gerektiğinde çok önemlidir. Yukarıdaki faktörler ayrıca simülasyon oyunlarında yavaş yavaş ortaya çıkar ve daha fazla oyuncuyu çeker. Zorlukları seven biriyseniz Survival and Craft Crafting In The Ocean'ı denemelisiniz.


Survival on Craft v339 MOD APK


Survival and Craft: Crafting In The Ocean, ana karakteri oynayacağınız ve doğadan önce hayatta kalmaya çalışacağınız simülasyon oyunudur. Oyun siz uçaktayken açılıyor ve çevredeki diğer ziyaretçileri tam olarak gözlemleyebiliyorsunuz. Yanınızda oturan bir çocuk uyuyor ve bu huzurlu sahne uzun sürmeyecek. Yakınınızdaki şeylerle etkileşim kurabilirsiniz, ancak bu tamamen oyunun içeriğini tanıtan bir ara sahne değildir. Bazı aktiviteler yapacaksın ve kaza gerçekleşmeye başlayacak. Uçak sallanmaya başlar ve alışılmadık şeyler fark edersiniz. Pencereyi açtığınızda uçağın motorunun yanmaya başladığını görüyorsunuz ve yanınızdaki çocuğu uyandırmaya çalışıyorsunuz.


Survival on Craft 339 Para Hile Apk


Çevrenizdekilerin çığlıklarını gördükçe panik artmaya başlar. Sonra yardım teçhizatı düştü; ekran kararmaya başlar ve ardından sahneleri değiştirir. Uyandığınızda kendinizi bir salda yatarken buldunuz. Suyla çevriliydi ve başka insanların varlığı yoktu. Kazadan sizden başka kimsenin kurtulamadığı söylenebilir. Denizde yalnız olmak da sizin için büyük bir zorluk ve mümkün olduğunca uzun süre kalmaya çalışmanız gerekecek.


Survival on Craft: Crafting in The Ocean indir


Survival and Craft: Crafting In The Ocean, oyunculara güzel ve gerçekçi bir ortam görüntüsü veriyor. Detaylar, oyunculara yepyeni bir dünyaya giriyormuş hissi veren çok detaylı ve benzersiz bir şekilde tasarlandı. Bu oyunu deneyimlemek isteyen oyuncuları cezbeden bir faktör olacak. Oyuncular yavaş yavaş kendilerini bu oyunun dünyasına kaptıracaklar.


Survival on Craft APK


Oyuncu, oyuncuyu ilk bakış açısına göre kontrol edecektir. Oyuncunun tamamen sahip olduğu karaktere dönüştüğü söylenebilir. Bu bakış açısı aynı zamanda size o durumda olma ve bu oyunun getirdiklerini kendiniz için deneyimleme hissi veriyor. Bu nedenle, bu görüş seçimi, özellikle birçok heyecan verici unsuru olan bir oyun için tamamen makul olabilir.


Survival on Craft Crafting in the Ocean apk hile


Yalnız hissedeceğiniz faktörlerden biri de etrafınız suyla çevrili ve kimsenin olmadığıdır. Böylece vücudunuza ne olacağını bilemeyeceksiniz. Özellikle deniz her zaman kendi içinde, özellikle de sık sık karşılaşacağınız köpek balıklarına sahiptir. Ayrıca, etrafınızda her zaman gerekli eşyalar olacak ve işiniz bu oyunda gerekli olanı bulmak ve hayatta kalmak için onları kendiniz toplamak olacak. Survival and Craft: Crafting In The Ocean size basit bir kontrol mekanizması sunar. Sol, kontroller olacak ve sol, gerekli işlem düğmeleri olacaktır. Başlangıçta, oyuncunun bir kancası olacaktır. İçinde eşyalar bulunan tahta sandıklar için balık tutmak için kullanacaksınız. Her kutu farklı bir şey içerecektir. Ayrıca, birçok gerekli öğeyi almak deneyim puanlarınızı artıracaktır.


Survival on Craft APK DAYI


Yani soru şu, seviye atlamanın faydası nedir? Bir seviye yükseldikçe, salınızı inşa etmek için gereken yeni becerileri kazanacaksınız. Tamamen onunla yaşayacağınız zaman çok önemlidir. Örneğin, 2. seviyeye ulaştığınızda, geliştirilecek becerileri edineceksiniz. Ham malzemeleri aldığınızda, bunları yapınız için diğer formatlarda işleyebilirsiniz. Oyun sırasında birçok farklı şey inşa edebilir ve kendinize yemek yapma fırsatı yaratabilirsiniz. Yiyecek üretmek gereklidir, çünkü sahip olduğunuz şey, belirli sayıda gün için yiyecek miktarıdır. Yapabileceğiniz şeylerden bazıları balık yakalamak, salda sebze yetiştirmek veya su almaktır. Bu zorlu durumda hayatta kalmanız için her şey garantilidir.


Oceanborn Survival on Craft apk


Sorulardan biri, bu bir oyun iken yemek yapmak gerekli midir? Oyun size sol tarafta bir sağlık sistemi vermelidir. Sağlık durumunuzu, açlık seviyenizi ve susuzluğunuzu gözlemleyeceksiniz. Aynı zamanda, ihtiyaçlarınıza cevap vermek ve mümkün olduğu kadar uzun süre hayatta kalmak için daha fazla yiyecek ve su yaratmanız gerekecek.


Survival on Craft indir (MOD, Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun Anger of Stick 5 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar