Rumble Arena Para Hileli MOD APK [v3.1.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Rumble Arena Para Hileli MOD APK [v3.1.0] 1 Rumble Arena Para Hileli MOD APK [v3.1.0] 2 Rumble Arena Para Hileli MOD APK [v3.1.0] 3 Rumble Arena Para Hileli MOD APK [v3.1.0] 4 Rumble Arena Para Hileli MOD APK [v3.1.0] 5

Rumble Arena Para Hileli MOD APK [3.1.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Super Smash Bros ile aynı ilgi çekici oyun ve KO bölgesine düşman göndermek için katılabileceğiniz farklı kurallara sahip bir savaş sistemi sunuyor.


Rumble Arena 3.1.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Altın hilesi (öğreticiyi bitirdikten sonra alın)
  3. Sınırsız elmas (bir reklamı bir kez izlemek gibi daha fazlasını elde etmek için biraz olsun)

Not: Oyun reklamları izledikten sonra kapanmaya zorlayabilir (mücevher almak için), sorun değil. oyuna tekrar girin.

Rumble Arena, düşmanları güvenli bir alandan atmak için savaşlara girecekleri için oyuncuları cezbeder. Bunu yapmanın, karakterin hasar oranını artırmak veya düşmanın geri sıçramasını imkansız kılmak gibi birçok yolu vardır. Ek olarak, oyuncuların becerilerine meydan okumak için eğitimden seçebilecekleri çeşitli bir savaş sistemi. Karakter sistemi, farklı oyun stilleriyle çeşitlilik gösterir.


Rumble Arena v3.1.0 MOD APK


Hit oyunu Super Smash Bros hayranıysanız, Rumble Arena'yı kaçırmamalısınız. Oyuncular, düşmana saldırmak ve onu güvenli alandan atmak gibi basit bir amacı olan bir savaşçı olarak oynayacaklar. Oyuncunun haklı olabileceği alanın etrafındaki boşluklara KO bölgesi denir ve elbette kimse oraya düşmek istemez. Ayrıca, bu oyunun kontrol mekanizmasına aşina olacaksınız.


Rumble Arena Para Hilesi


Oyuncular için ilk seviye bir öğreticidir ve oyun sırasında hatırlamanız gereken hareketlere ve mekaniklere alışmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda, dikkat edilmesi gereken nokta, oyuncunun KO bölgesine gönderilmekten kaçınmak için nasıl hareket ettiğidir. Ayrıca saldırılar, bazı durumlarda düşmanları bitirebilen birincil ve özel olmak üzere iki ana türe ayrılır. Yararlanabileceğiniz birçok heyecan verici saldırı taktiği var.


Rumble Arena Hile Apk


Oyuncu, Rumble Arena'da bir karaktere saldırdığında, hasar alma yüzdesi sürekli olarak artacaktır ve bu, bu oyunda önemli bir stattır. İstatistik ne kadar yüksek olursa, hasarın ciddiyetini belirtmek için rengi o kadar fazla değişir ve başka bir deyişle, alınan hasar ne kadar yüksek olursa, nakavt edilmesi o kadar kolay olur. Bu nedenle, bazı oyuncular genellikle ne zaman hızlı bir şekilde öldürüleceklerini veya atlama sürelerini önleyeceklerini seçmek için düşmanlara hasar vermeye odaklanır.


Rumble Arena Apk indir


Oyuncular, rütbe, takım, antrenman ve daha birçok mod gibi farklı oyun modlarının savaşlarından gözlerini alamazlar. Ek olarak, farklı sayıdaki karakter, farklı saldırılara ve benzersiz oyun tarzlarına sahip karakterlerle karşılaşacakları için nihayetinde oyuncuların dikkatini çekecektir. Oyun ekranının başında Wukong, Djinn ve Cupid arasından seçebileceğiniz üç başlangıç ​​karakteri vardır.


Rumble Arena indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun City Connect APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar