SimplePlanes - Flight Simulator Full MOD APK [v1.12.118]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
SimplePlanes - Flight Simulator Full MOD APK [v1.12.118] 1 SimplePlanes - Flight Simulator Full MOD APK [v1.12.118] 2 SimplePlanes - Flight Simulator Full MOD APK [v1.12.118] 3 SimplePlanes - Flight Simulator Full MOD APK [v1.12.118] 4 SimplePlanes - Flight Simulator Full MOD APK [v1.12.118] 5 SimplePlanes - Flight Simulator Full MOD APK [v1.12.118] 6

SimplePlanes - Flight Simulator Full MOD APK [1.12.118] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yaptığınız uçağın uçabileceğinden emin misiniz?


SimplePlanes - Flight Simulator 1.12.118 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm. 63 TL değerinde olan bu oyun bedava.
SimplePlanes – Flight Simulator, kendi uçaklarınızla havacılık mühendisi olma hissini yaşamanızı sağlayan bir mühendislik oyunudur. İstediğiniz motoru bekleyen bölmeyi inşa edin ve körfez oluşturma sonuçlarınızı havada teslim etmek için gergin bir şekilde bekleyin. Bir zanaat aşığısınız ve bir uçak yapan süreçleri öğrenmek istiyorsunuz, şimdi oyuna katılın, böylece en ilginç anlara sahip olursunuz.


SimplePlanes - Flight Simulator v1.12.118 MOD APK


Diğer oyunlar size, bazen memnun olmadığınız ayrıntılara sahip uygun arabalar veya uçaklar verir. Oyunda SimplePlanes- Flight Simulator size rastgele uçaklar yaratma fırsatı sunuyor. Modu yapmanın takılıp kaldığını düşünmekten korkmayın. Anlaşılması kolay öğreticilerden daha fazlasını öğreneceksiniz ve parçaların yerleştirilmesi için ana gövdeleri açıklarken önemlidir. Bu görüntü, herhangi bir hücre gibi kapasitesinin körfezinde. Oyuncuların körfez ve uçak iniş mekaniğini bilmelerine yardımcı olun, yeni başlayanlar bile yapabilir.


SimplePlanes - Flight Simulator Full Apk


En sevdiğiniz kıyafete birkaç tıklamayla ve nihayet emniyet kemerinizi takarak pilot olabilir ve uçsuz bucaksız gökyüzünde uçabilirsiniz. Ancak oyun, uçağınızı en uygun şekilde dengelemek ve geliştirmek için tasarlamanızı gerektirir. Beyni mantıklı düşünmek ve sıfırdan bir uçak inşa etmek için teknik düşünmek için eğitin. Oyuncular, uygulamanın seçeneklerinde uçağı özelleştirmek için yaratıcı düşüncelerini kullanabilirler.


SimplePlanes - Flight Simulator Para Hilesi


Uçak parçalarının tasarımı, uçağı olabildiğince benzersiz hale getirmenize yardımcı olmak için uçak kanatları, gaz, frenler, dümenler vb. gibi çeşitli tasarım ve renklerdedir. Boyut ve stili, seçtiğiniz rengi değiştirmekte tamamen özgürsünüz, oyun buna göre fiziksel parametrelerini değiştirecektir. Ayrıca tekerlekler, amortisörler ve çeşitli motorlar gibi seçim yapabileceğiniz çeşitli fonksiyonel parçalar da vardır. Oyun, parçaların boyutu, kütlesi, çekişi ve etkisi hakkında binlerce veri depolar. Uçağınızı daha estetik seviyorsanız renklendirebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Gerçek dünyadaki zorluklarda çalışıp çalışmadıklarını görmek için yarış moduna girersiniz veya yarattığınız uçaklarla savaşırsınız.


SimplePlanes - Flight Simulator Uçak Hilesi


Yaptığınız uçağın uçabileceğinden emin misiniz? Bu, oyunun, uçağı dengelemek için fiziksel mekanizmaları özelleştirme, tasarlama ve hesaplama ile oyunculara getirdiği büyük ve çekici bir meydan okumadır. Kullanıcılar ayrıca uçuş özelliklerini değiştirmek için parçaları manipüle eder. Eğer uçağınız tasarım sürecindeki bir arızadan dolayı havalanamıyorsa, sebebini analiz etmeniz ve modifiye ederek iyileştirmeniz gerekir. Fiziksel mekanizmaya göre uygun parçalar.


SimplePlanes - Flight Simulator Apk Hile


Oyun size parçaların işlevsel parametrelerini ve bu parçaların uçuş performansını nasıl etkilediğini vererek, kullanıcının en yüksek uçuş sonuçlarını elde etmek için uçaklarını buna göre ayarlamasına yardımcı olur. Kalkış tekniklerini tamamladıktan sonra aracınızı dikkatlice inceleyin, ardından kokpite tırmanmanız, kemerlerinizi bağlamanız ve açık havada kendi uçağınızla seyahat etmeniz gerekiyor.


SimplePlanes - Flight Simulator Apk indir


Sadece uçak yapmakla sıkıcı değil, araba yapmak, yarışmak, dövüşmek gibi başka yan aktiviteleriniz de var. Çeşitli ekipman son teknoloji testlerine erişmenizi sağlayan çeşitli edinilmiş parçalar sayesinde helikopterler, arabalar, tekneler, denizaltılar, roketler, UFO'lar vb. gibi başka ulaşım araçları da vardır. Sonuç olarak, kendinizi araç yapımında veya uçağınızı uçuran yanlış tekniklerde sorun yaşıyorsanız, SimplePlanes'ten ücretsiz olarak indirebileceğiniz ve test edebileceğiniz 50.000'den fazla uçağınız var. B52 avcı uçağının gerçekçi modellerinden memnun kalacaksınız ya da halihazırda yerinde olan kendi uçağınızı indirerek 3D baskısını alabilirsiniz.


SimplePlanes - Flight Simulator Apk Son Sürüm


SimplePlanes, özgürce araç inşa ettikleri ve mühendislik ve fizik hakkında çok şey öğrendikleri için birçok oyuncu arasında popülerdir. Sizi yeni cennetlere uçuran gerçekçi grafik grafiklerle fikirlerinizi hayata geçiren, güçlü uçakların tasarımını keşfetmenize yardımcı olan harika bir araç simülasyon oyunudur.


SimplePlanes - Flight Simulator indir (Full - Tam Sürüm. Paid)


Bir önceki android oyun Dünya Süper Lig - World Soccer League APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar