Toca Lab Plants Full MOD APK [v2.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Toca Lab Plants Full MOD APK [v2.2] 1 Toca Lab Plants Full MOD APK [v2.2] 2 Toca Lab Plants Full MOD APK [v2.2] 3 Toca Lab Plants Full MOD APK [v2.2] 4 Toca Lab Plants Full MOD APK [v2.2] 5

Toca Lab Plants Full MOD APK [2.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Beğendiğiniz bir bitki bulursanız, bitkilerin özelliklerini korurken bitki sayısını artırmak için bir ayna da kullanabilirsiniz.


Toca Lab Plants 2.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm.

Toca Lab Plants ile en sıra dışı bitki çeşitlerini yaratabilmeniz için durmadan yaratıcı olun. Oyunda eğlenceli deneylere katıldığınızda en yetenekli deneyci olacaksınız. Özellikle oyun, oyuncuların benzersiz çeşitleri özgürce araştırmasına ve keşfetmesine yardımcı olur. Güzel bitkilerle yaratıcı düşünebilmeleri için çocuklarınızın laboratuvarda kaybolmasına izin verebilirsiniz - çocukların daha faydalı şeyler öğrenmeleri için deneyimlemeleri için uygun bir oyun. Güvenli kimya ile istediğiniz şekilde deney yapın, böylece rahatlayıp eğlenebilirsiniz.


Toca Lab Plants v2.2 MOD APK


Bitkilerinizde Duyguları, Gözleri ve Ağızları Olan Bir Bitki mi? Çılgınca, değil mi, ama bu Toca Lab Plants'te görünüyor. Bitkilerle ilgilenir ve duygusal tepkilerini gözlemlersiniz. Oyun, oyunculara denemeleri ve ilgilenmeleri için 35 farklı bitki çeşidi sunar. 5 bitki grubuna ayrılmıştır: yeşil algler, yosunlar, eğrelti otları, ağaçlar ve çiçekli bitkiler, oyuncular istedikleri bitki grubunu seçmekte özgürdür. Her bitki çeşidinin farklı özellikleri ve şekilleri olacaktır. İyi büyüyüp büyümemeleri size bağlı.


Toca Lab Plants Para Hilesi


Bu bitkiler, ışık, sulama kutuları, besin istasyonları, yetiştirme ekipmanları ve klonlama makineleri dahil olmak üzere laboratuvardaki laboratuvar araçlarından etkilendiğinde tepki verecektir. Deney sırasında bu bitkilerin olağandışı özelliklerini keşfetmeyi ilginç bulacaksınız. Yapmanız gereken ilk şey, bir bitki çeşidi seçmek ve ardından büyümesi için yeterince ışık vermektir. Ancak, tüm bitkiler ışığı sevmez. Onlara ışık tuttuğunuzda, nasıl tepki verdiklerini gözlemlemeniz gerekir.


Toca Lab Plants Apk dayı


Bitkilerinizin ışığı sevmediğini fark ederseniz, nedenini öğrenin ve yeni ortamla özelliklerini değiştirmek için onları laboratuvara getirin. Bitkilerin tüm ışık ortamlarına uyum sağlayabilmeleri için onları değişmeye zorlamanız gerekir, bitkilerinizde yavaş yavaş ölen lekeler oluşmasına izin vermeyin. Bitkilerinizi tedavi etmek için gerekli olan taşları veya elektrik şoklarını eklemek veya besinleri eklemek kötü fikirler değildir.


Toca lab plants apk uptodown


Açıkçası, onları sulamazsanız bitkiler yaşayamaz. Bitkilerinizi sulamayı deneyin ve komik tepkilerini görün. Buna öfkeyle tepki verirse bitki fazla suyu sevmiyor demektir ve ağaç verilen sudan memnunsa kesinlikle su isteyen bir bitkidir. Hangi bitkilerin suda yüzebileceğini görmek için su dolu yuvarlak bir tank da kullanabilirsiniz.


Toca Lab: Plants APK son Sürüm


Laboratuardaki bitkileriniz yeşile döndüğünde, onları yeni melezler oluşturmak için birleştirebilirsiniz. Eşsiz bir melez oluşturmak için sevdiğiniz 2 bitkiyi birleştirerek bir melez yöntemi kullanın. Bu melezler, bazen ana bitkiden bile daha iyi olan yeni özelliklere ve hastalık direncine sahip olacak, farklı etkilere ve kişiliklere sahip birçok melez bitki yaratacak, böylece benzersiz genetik kümeleriniz olacak.


Toca Lab Plants Hile Apk


Tabii ki, test için laboratuvarınızda bulunan tüm bitkileri yetiştirmenize izin verilir. Ancak aynı zamanda ağacınızın mutlu olup olmadığına da bakmanız gerekiyor çünkü bitkiler Toca Lab'de tasarlandı: Bitkilerin hepsi tıpkı insanlar gibi mutlu ve hüzünlü duygulara sahiptir. Olumsuz duygular yüzünden bitkilerinizin zayıf büyümesine izin vermeyin.


Toca Lab Plants Apk indir


Toca Lab: Plant oynarken kolayca bitki yetiştirme konusunda uzman olabilirsiniz. Beğendiğiniz bir bitki bulursanız, bitkilerin özelliklerini korurken bitki sayısını artırmak için bir ayna da kullanabilirsiniz. Her klonladığınızda, ana ağacı ve klon makinesini vererek 5 özdeş ağaç daha oluşturacaksınız. Fideler fırından çıktıklarında başka deneylerde kullanmanız için yedek malzeme haline gelecektir. Bu, klonlama teknolojisinde ileriye doğru atılmış büyük bir adımdır ve bunu eğlenceli bitkilerle dolu bir deney evinde deneyimleyeceksiniz.


Toca Lab Plants indir (MOD, Full - Tam Sürüm)


Bir önceki android oyun Car Games Car Racing Game APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar