Never Ending Dungeon Mega Hileli MOD APK [v1.6.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Never Ending Dungeon Mega Hileli MOD APK [v1.6.5] 1 Never Ending Dungeon Mega Hileli MOD APK [v1.6.5] 2 Never Ending Dungeon Mega Hileli MOD APK [v1.6.5] 3 Never Ending Dungeon Mega Hileli MOD APK [v1.6.5] 4 Never Ending Dungeon Mega Hileli MOD APK [v1.6.5] 5 Never Ending Dungeon Mega Hileli MOD APK [v1.6.5] 6

Never Ending Dungeon Mega Hileli MOD APK [1.6.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Goblin, örümcek gibi birçok farklı canavarla yaşam ve ölüm savaşına katılabilecek ve öngörülemeyen güç patronlarıyla rekabet edebileceksiniz.


Never Ending Dungeon 1.6.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. SALDIRI HIZI
  2. TANRI MODU
  3. REKLAM YOK
RPG her zaman çok sıcak oyun türlerinden biridir ve profesyonel oyun dünyasında ve sıradan oyuncularda hala büyük bir zevke sahiptir. İster iş ister zevk için olsun, mükemmel bir deneyim sunar. Birçok nesil boyunca RPG, zengin, teşvik edici ve yoğun bir hikayeye sahip basit bir dövüş tarzı oyunla her zaman karşı konulmaz bir çekiciliğe neden oldu. Tabii ki, içerik ve oynanış oyundan oyuna farklılık gösterecektir, hiçbir oyun, sebepten dolayı oyunla tam olarak aynı değildir. Bu, rol yapma oyunu türünün yasak kuralıdır. 


Never Ending Dungeon v1.6.5 MOD APK


Bu nedenle, RPG oyunlarında uzmanlaşmış oyun stüdyoları, bir Tasarımcı ekibinin amansız yaratıcılığıyla oyuncuların kalbine derinlemesine damgasını vuracak bir isim, kendilerini her zaman bir dayanak noktası yapmaya çalışırlar. Ve size göndermek istediğimiz oyun - Never Ending Dungeon da göz ardı etmemeniz ve görmemeniz gereken değer verdiğimiz oyunlardan biridir. Creative Mobile Publishing tarafından geliştirilen Never Ending Dungeon, basit oynanışı ve karanlık Dungeon'daki kötü güçlerle bitmeyen savaşları ile etkileyicidir.


Never Ending Dungeon Hile Apk


Never Ending Dungeon, adından da anlaşılacağı gibi, oyunun sonsuz bir oynanışı var. Bu, kontrol ettiğiniz savaşçıların interneti kullanmasanız bile gece gündüz savaşabilecekleri anlamına gelir. Elinizde sadece bir telefon ve mutlu anlarla, Goblin, örümcek gibi birçok farklı canavarla yaşam ve ölüm savaşına katılabilecek ve öngörülemeyen güç patronlarıyla rekabet edebileceksiniz. Elbette, karakterlerinizi güçlü silahlar ve güçlü zırhlarla donatmazsanız, patronla mücadeleyi kabul etmek kolay bir iş değildir. Bu yüzden, her oyun ekranında, seviye atlamak, savaşçılara malzemeleri, her türlü eşyayı ve en önemlisi parayı (Patrona meydan okuma sürecinde elde edilen) kazanmak için kendinize deneyim biriktirmelisiniz. … Zindanda meydan okuyarak kazandığınız her şeyin mutlak bir değeri vardır ve yükseltilerek silahlar, dayanacak zırhlar, savuşturmak için kalkanlar yükseltilerek uygulanır. Buna ek olarak, büyülü veya fiziksel gücü artıran büyüler, temel büyüleri ve hatta her kahramandaki benzersiz güçlendirmeleri içeren başka güç artırıcı işlevler de vardır.


Never Ending Dungeon Para Hilesi


Ayrıca tecrübe puanı biriktirdiğinizde ya da zindanlar aracılığıyla yeterince para kazandığınızda karakterin görünüşünü değiştirebilir ya da savaşçı modellerini değiştirebilirsiniz. Çünkü farklı savaşçıların farklı dövüş stilleri vardır. Güzel ve çekici tekniklerle savaşçıyı kendiniz kontrol ettiğinizde asla sıkılmayacaksınız. Ve oyunun adının en iyi ve belki de en önemli kısmı, Patronlarla yapılan çetin savaşlardan geliyor. Zindan, sonsuz bir zorlu yolculuklar dizisidir, tırmandığınız kat sayısı arttıkça, daha fazla deneyim puanı ve alacağınız eşya alırsınız. Bu aynı zamanda oyunun zorluğunun da artacağı anlamına geliyor. “Flappy Bird” gibi bir durdurma oyunu olmasa da “Never Ending Dungeon” aslında o kadar da baskı oluşturmuyor denilebilir. Temel olarak, sadece karakterin kendi başına savaşmasını beklemelisin; dövüş yeteneğiniz, güç endeksinize göre derecelendirilecektir.


Never Ending Dungeon APK Son Sürüm indir


Never Ending Dungeon, şimdiye kadar bildiğim en basit oynanışa sahip oyunlardan biri diyebiliriz. "Yukarıdan aşağıya" bakış açısıyla, ihtiyacınız olan tek şey bir başparmak ve ekrandaki mevcut becerileri etkili bir şekilde kullanmaya hazır stratejik bir zihindir. Özellikle, savaş arayüzünde Zindan'ın üç özel hareketi olacak ve alt kenarda bir iyileştirme çubuğu görüntülenecek, HP Çubuğu ve EXP çubuğu özellik kutusunun üzerine yerleştirilecek. Ek olarak, Kahraman adı, elmaslar, kazanılan altın ve şu anda savaşan kat sayısı gibi diğer göstergeler ekranın üst kısmına yerleştirilecek. Kaydırma düğmesi yok, saldırı düğmesi yok; hepsi otomatik; Sadece neyi başlatmak istediğinize karar vermeniz gerekiyor - olağanüstü eğlenceli ve rahat bir oyun.


Never Ending Dungeon Apk indir


Zindan maceralarınızda kazandığınız para, elmas, malzemeler sırt çantanıza konacak. Bundan sonra, silahları, giydiğiniz kıyafetleri ve hatta kolyeler, sihirli yüzükler gibi diğer sihirli silahları yükseltmek için kullanacaksınız. Bu internet gerektirmeyen bir oyun olduğu için her şey kazandığınız eşya sayısı ile oluşturulabilir. Silahlardan zırhlara, her bir öğenin özelliklerini ve işlevlerini artırmak için iki farklı öğeden bir araya getirilebilir. Üstelik bu oyundaki donanım sistemi gerçekten biçim ve güç açısından çok zengin. Ekipmanda mükemmel bir seçim, ayak basabileceğiniz seviye zindanının belirleyici faktörü olacaktır. Öte yandan, farklı karakterlerin her birinin farklı özel yetenekleri vardır. Güç seviyenizi artırmak için kazandığınız parayı kullanın, ve kendinizi çarpıcı biçimde değiştiğini göreceksiniz. Oyun fragmanına dikkat ederek bu makaleyi yeni okuduysanız, şüphesiz en dikkat çeken şey, bu oyunun basit ve oldukça eğlenceli olmasıdır. Stratejik dostane oynanışa sahip RPG oyun serisindeki birkaç başlıktan biri ve özellikle oyuncuların yaşı ne olursa olsun bunun olduğu söylenebilir.


Never Ending Dungeon Saldırı Hızı Hilesi


Pek çok eleştirmene göre Never Ending Dungeon çok canlı bir chibi tasarım diline sahip. Animasyonlu bir tarzda 3B grafiklerle oyun, oyunculara şiddetli Dungeon'da sıcak bir deneyim yaşatıyor. Ancak film oyununun tasarımına kanlı ve ürkütücü bir aksiyon tarzı getirmesi için değil. Aksine, "Never Ending Dungeon" daki her şey bir eğlence oyunu olarak çok sevimli görünüyor, ancak heyecan verici ve çekici kısmı kaçırmıyor. "Yaratıcı Mobil Yayıncılık" ın yapımcıları, karakter şekillendirmeden animasyon sahnelerine kadar, gerçek bir savaşçının küçük, sevimli ama güçlü vuruşlarına kapılırlar. Sadece kahramanlar iyi bir şekle sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda canavarlar da onun müthiş ve ürkütücü olduğunu gösterme becerisiyle yazar tarafından mükemmel bir şekilde mükemmelleştirilir. Şekillendirmeden dövüş stiline, canavarlar ve büyük patronların hepsi güçlü, kararlı jestler taşırlar.


Never Ending Dungeon Altın Hile Apk


Dungeon'ın zindan haritasında ne kadar yükseğe tırmanırsanız, buradaki canavarların oyuncuların hala düşündüğü gibi gerçekten zayıf olmadığını o kadar çok anlayacaksınız. Şampiyonun ekipmanı yeterince güçlü değilse, kesinlikle Dungeon'ın sunduğu zorlukların üstesinden gelemezsiniz. Sonuç olarak, "Never Ending Dungeon" hem oynanışa hem de oldukça iyi grafiklere sahip. Oyun, özellikle strateji oyunlarına olağanüstü tutku duyan oyuncular için harika bir eğlence getiren seriyi sevenler için son derece uygun.


Never Ending Dungeon'ı indirin (MOD, Tanrı Modu)


Bir önceki android oyun Wheel of Fortune APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar