N.O.V.A. Legacy Para Hileli MOD APK [v5.8.3c]

Puan: 2.67 (Oylar: 3)
N.O.V.A. Legacy Para Hileli MOD APK [v5.8.3c] 1 N.O.V.A. Legacy Para Hileli MOD APK [v5.8.3c] 2 N.O.V.A. Legacy Para Hileli MOD APK [v5.8.3c] 3 N.O.V.A. Legacy Para Hileli MOD APK [v5.8.3c] 4 N.O.V.A. Legacy Para Hileli MOD APK [v5.8.3c] 5 N.O.V.A. Legacy Para Hileli MOD APK [v5.8.3c] 6

N.O.V.A. Legacy Para Hileli MOD APK [5.8.3c] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular, oyunun belirlediği 19 büyük görevi yerine getirmek zorunda kalacaklar


N.O.V.A. Legacy 5.8.3c APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  • Sınırsız altın para hilesi
  • Sınırsız elmas hilesi

NOT: Oyunu kurmadan ve açmadan önce lütfen tüm ağ bağlantılarını kapatın.

NOVA, üretici Gameloft'un çekim türünde ünlü bir oyun serisidir. Bu seride NOVA Legacy, Modern Combat'ın yanı sıra en popüler oyunlardan biridir. Hala Aksiyon seviyelerinde çekim yapan oyuncular, yeni hikayelerde yeni duygular yaşayacaklar. Oyun, oyunculara çok eğlenceli ve gerçekten tarif edilemez bir eğlence getirmeyi vaat ediyor. İster deneyimli bir oyuncu olun ister yeni başlayan biri olun, bu oyun sizin için hala süper harika bir seçimdir. Depresyonda hissetmeden sürprizden şaşkınlığa yönlendirileceksiniz. Olağanüstü özelliklerini öğrenelim!


N.O.V.A. Legacy v5.8.3c MOD APK


Oyunun arka planı, insan toplumunun büyüdüğü ve inanılmaz bir başarıya ulaştığı kurgusal bir gelecek. İnsanlar bu alanda çok sayıda kolonyal araziye sahipti. Bu nedenle, uzaylılar her zaman insan topraklarını istila etmek isterler; topraklarımızı ele geçirmek için planlı savaşlar yapıyorlar. Oyunun görevi, açgözlü ve güçlü uzaylılarla onlarla savaşmaktır.


N.O.V.A. Legacy 5.8.3c Para Hile Apk


N.O.V.A Legacy oyununa katılan oyuncular, asistanı Al Yelena'nın yardımıyla insan bölgesini korumak için sonuna kadar savaşan NOVA'nın Kal Wardin adlı güçlü savaşçı mezarına dalacaklar. Tüm atış oyunlarının benzer olduğundan şüpheleniyor musunuz? Yanılıyorsun. Her oyun, farklı perspektifler altında tamamen farklı hikayelere sahip olacak. Sizi son derece heyecanlandıran parıldayan ışıklarla dolu bu oyunun son derece taze sahnesine dalacaksınız.


N.O.V.A. Legacy Altın Hilesi


Oyuncunun görevi, Dünya dışındaki en güçlü savaşçılar olarak bilinenleri yenmek için takım arkadaşlarıyla birlikte çalışmaktır. Tespit edilmekten kaçınmak için düşman bölgelerinde ustaca hareket etme ve hayatlarına son vermek için son teknoloji silahları kullanma eylemi. Her düşman türünün farklı özelliklerini gözlemlemeniz, ancak bunlara farklı yanıt verme yollarına sahip olmanız yardımcı olacaktır. Çünkü düşmanlar, birçok farklı gezegenden gelen insanlardır; hepsini yenmek için her nesnenin güçlü ve zayıf yönlerini kavramanızı gerektirir. Düşmanların farklı şekilleri sizi gerçekten şaşırtacak. Görünüşler, Zombiler, robotlar, cyborglar ve daha pek çok şey gibi tuhaf veya havalı olabilir.


N.O.V.A. Legacy Elmas Hilesi


Oyun size yıkıcı güce sahip çok sayıda benzersiz silah sunuyor, böylece en güçlü olanla savaşabilirsiniz. Her silahın tabanca, tüfek, keskin nişancı tüfeği, plazma gibi kendi avantajları ve dezavantajları olacaktır. Silahlar ayrıca, ne kadar yıkıcı olduklarına göre, normalden son derece nadir olana kadar sınıflandırılır. Her maçtan sonra yeterince para biriktirirseniz, satın almak için mağazaya gidebilirsiniz. Bu, tüm düşmanları fethetme yolculuğunda silahlar hazırlamanız için silah toplamanın mükemmel bir yoludur.


N.O.V.A legacy hile apk indir


Oyuncular, oyunun belirlediği 19 büyük görevi yerine getirmek zorunda kalacaklar; Bekçiden saldırıya kadar operasyonlar gerçekleştirmelisiniz. Bu cazibe ile kesinlikle çekileceksiniz. Görevi tamamladığınızda, düşmanın istila etmek için planladığı topraklar hakkında daha fazla şey keşfetmenize yardımcı olacak birçok üsse gidebileceksiniz. Oyun, ihtiyaçlarınızın her birine uygun Çevrimiçi veya Çevrimdışı oyun modlarına sahiptir. Çevrimiçi oynarsanız, çok daha çekici ve eğlenceli olması için birçok arkadaşınızla da oynarsınız. Ayrıca, Çevrimdışı modda oynarsanız, istediğiniz zaman, istediğiniz yerde kolayca oynayabilirsiniz.


Nova legacy para ve elmas hilesi


Oyunda, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok oyun modu vardır. Hikayeye göre veya bir takım oluşturarak (4 * 4 ve 9 * 9), gruplar halinde oynamak için kendi başınıza oynayabilirsiniz. Olağanüstü çeşitli ve eksiksiz silahlarla, düşmanla savaşacağınızdan tamamen emin olabilirsiniz; Eşzamanlı olarak, gerektiğinde silahları da yükseltebilirsiniz.


Nova legacy apk dayı


Oyunun görsellerindeki grafik kalitesi birçok oyuncu üzerinde iyi bir izlenim bıraktı. Grafikler Gameloft serisinin en üstündedir, bu nedenle asla hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Ayrıca, her cihaz için kendi kendini ayarlama modu, oyunun sorunsuz çalışmasına yardımcı oldu. Size uzayda savaşıyormuş hissi veren gerçekçi ses efektleri.


Nova legacy APK -- PARA hilesi


Oyunu “halihazırda” oynamak için sınırsız altın ve elmas eklemek istiyorsanız, Mod sürümünü indirmeyi seçebilirsiniz. Para ve elmaslar, daha güçlü olmak, düşmanları daha hızlı yok edebilmek için silahlarınızı yükseltmek ve donatmak için size daha fazla fırsat verecektir. Basit oynanışı ve aşık olmanızı sağlayan silah cephaneliğiyle oyun görülmeye değer! Size eğlenceli ve keyifli bir oyun diliyorum.


NOVA Legacy'yi İndirin (MOD, Sınırsız Para / Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Asphalt Xtreme APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar