Gangstar Rio City of Saints Full Para Hileli MOD APK [v1.2.2b]

Puan: 3.00 (Oylar: 3)
Gangstar Rio City of Saints Full Para Hileli MOD APK [v1.2.2b] 1 Gangstar Rio City of Saints Full Para Hileli MOD APK [v1.2.2b] 2 Gangstar Rio City of Saints Full Para Hileli MOD APK [v1.2.2b] 3 Gangstar Rio City of Saints Full Para Hileli MOD APK [v1.2.2b] 4 Gangstar Rio City of Saints Full Para Hileli MOD APK [v1.2.2b] 5 Gangstar Rio City of Saints Full Para Hileli MOD APK [v1.2.2b] 6

Gangstar Rio City of Saints Full Para Hileli MOD APK [1.2.2b] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Rio sokaklarında terör estirmeye hazır mısınız ?


Gangstar Rio City of Saints 1.2.2b APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm. 64.99 TL olan bu oyun bedava,
  2. Sınırsız Para Hilesi

Gangstar Rio City of Saints, günümüzde mobil cihazlar için süper özel bir oyundur. Oyun Türü Aksiyon – Rol Oynama ve Gameloft ailesi tarafından geliştirilmiştir. Bu oyun, gürültülü bir zamanda Brezilya'nın yoğun dövüş sahnelerini simüle ediyor. Bu oyun, oyunculara keşfetmeleri için birçok fırsat vermeyi vaat eden ünlü Gangstar serisinde benzersiz bir aksiyon sanal alanı olarak kabul edilir. Çeşitli görevlere sahip birçok üstün özellik ile oyuncular sıkılmadan veya hayal kırıklığına uğramadan onlara çekilecek. Bu oyunun neden bu kadar popüler olduğunu anlamak istiyorsanız, bu makale aracılığıyla açıklamama izin verin!


Gangstar Rio City of Saints v1.2.2b MOD APK


Gangstar Rio City of Saints oyununda suikast çetesinin eski bir üyesi olan Angel adlı ünlü bir karakterin rolünü oynayacaksınız. Angel, fareler kasabası Rio'da büyümüş, zengin ve iyi huylu bir adamdır. Anna ile tanıştıktan sonra Angel aşık olur ve sokak hayatından vazgeçmeye karar verir. 


Gangstar Rio City of Saints Apk indir


Ancak, Angel ve Ana'nın huzurlu bir hayat bulmak için ayrılmaya karar verdikleri gün, ne yazık ki, ikisinin “sonsuza dek ayrılmalarının” kader günüdür. Arabaya kötü adamlar tarafından bir bomba yerleştirildi ve Angel'ın her şeyi kaybetmesine neden oldu: araba patladı, Angel'ın sevgilisi Ana ölmek zorunda kaldı ve ciddi şekilde yaralandı.


Gangstar Rio City of Saints Para Hilesi


Bu kararmış gerçek, aşk ve mutlu bir yuva hayallerini kapattı. Angel ameliyat olmak zorunda kaldı ve yakışıklı yüzü de deforme oldu ve tamamen yeni bir yüz haline geldi. Angel, intikam almasına neden olan kötülüğü bulma arzusuyla, iyi aşkını çalan kişiyi araştırmak için çete hayatına dönmeye karar verir.


Gangstar Rio City of Saints APK cepde


Bu oyunda tamamlamanız gereken 60'tan fazla görev ve düzinelerce beklenmedik olay var. Özel görevleriniz arasında hedefleri kırma, kovalama ve yok etme yer alır. Bıçak, tabanca ve dinamit blokları gibi kullanabileceğiniz gerekli silahlar. Stratejinizi izleyerek farklı arazilerde hareket etmek için tankları, tırmıkları, helikopterleri veya zırhlı araçları da kullanabilirsiniz.


Gangstar Rio City of Saints Full Apk


Favori karakteriniz için özelleştirme de ücretsiz olarak mevcuttur. Karakterinize havalı ve etkileyici bir görünüm kazandırmak için yaratıcı olabilir ve gömlekler, şapkalar, gözlükler veya pantolonlar ve diğer kıyafetleri keşfedebilirsiniz. Bu eşyaları karakter için dekore etmek, karakterin güzelleşmesine ve gücünün artmasına yardımcı olur. Oyuna gelirken, yeni şeylerle uçsuz bucaksız bir Brezilya ülkesini keşfetme fırsatına sahip olacaksınız. Örneğin, istediğiniz yere ayak basabilir, uçsuz bucaksız şehri veya yaşadığınız yeri özgürce keşfedebilirsiniz.


Gangstar Rio Apk Oyun İndir Club


Görüldüğü gibi, üretici güzel bir 3D grafik stili yaratarak oyuncuların kalbini kazanma konusunda çok yetenekli. Sahne ahenkli ve canlıdır, gerçekçi sesle birleştiğinde zengin bir birliktelik, son derece muhteşem kareler yaratmıştır. Seçilen oyun sahnesi aynı zamanda hem havadar hem de görkemli, yüksek binalarla büyük, birçok büyük plajı olan modern bir yol sistemi ve büyük ticari merkezlerle birçok estetik özelliğe sahiptir.


Gangstar Rio hilesiz indir


Aynı zamanda, karizmatik oyun tarzı, oyuncuyu sonsuz tutkuya kaptırır; Oyunun belirlediği görevler ile oyuncular son derece yüksek değerlerde birçok ödülü geri alabilmektedir. Oyun aynı zamanda oldukça taktikseldir, size iyi bir rol yapma yeteneği verir ve aynı büyülü duyguları gerçek aksiyon filmlerinde yaşarsınız.


Gangstar Rio nasıl indirilir


Oyuna katılın ve Rio kentinden ünlü gecekondu mahallesi, ticaret bölgesi, orman veya plaj gibi diğer alanlara kadar birçok yeri keşfedeceksiniz. Hepsi oyuncuları çekmek için 3B alanda yeniden oluşturulacak. Size kasıtlı olarak suikast düzenleyen ve açgözlü davranışlarda bulunan politikacıları yok eden suçluyu bulmak için farklı görevleri tamamlayacaksınız. Tanığı güvende tutmak için harekete geçerseniz, intikam için önemli ipuçlarını çabucak bulursanız en iyisi olur.


Gangstar Rio City of Saints Apk Hile


Çeşitli araç ve silahların yardımıyla suçluyu çabucak bulacaksınız. Silah silah hazinesi, tabancaları, tüfekleri, tank silahlarını ve diğer silahları içerir. Seyahat amaçlarınız için araç satın alabilir, toplayabilir veya çalabilirsiniz. Bu nedenle, keşfetmek için ilgi çekici ve harika bir aksiyon oyun alanı istiyorsanız, bu süper oyunu deneyimlemekten çekinmeyin! Eğlenin!


Gangstar Rio City of Saints indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi / Full Sürüm)


Bir önceki android oyun FoxOne Special Missions APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar