Stickman Dismounting Para Hileli MOD APK [v3.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Stickman Dismounting Para Hileli MOD APK [v3.0] 1 Stickman Dismounting Para Hileli MOD APK [v3.0] 2 Stickman Dismounting Para Hileli MOD APK [v3.0] 3 Stickman Dismounting Para Hileli MOD APK [v3.0] 4 Stickman Dismounting Para Hileli MOD APK [v3.0] 5 Stickman Dismounting Para Hileli MOD APK [v3.0] 6

Stickman Dismounting Para Hileli MOD APK [3.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çöp adam ile harika numaralar yapın, duvarlara çarpın, kemikleri kırın, araçları yok edin ve eğlenin!


Stickman Dismounting 3.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
Bugünlerde oyun forumlarında manşetlere çıkan eğlenceli bir aksiyon oyunu biliyor musunuz? Bunun neden olduğunu biliyor musun? Bu Stickman Dismounting - kukla işkence adı verilen eğlenceli bir aksiyon oyunu. Henüz oyunu oynamadım, ama sadece adını duymak yeterince ilginç, değil mi? Aşağıdaki makale, oyuncuların bu oyunu daha iyi anlamalarına yardımcı olmak için oyunun ayrıntılarını verecektir.


Stickman Dismounting v3.0 MOD APK


Stickman Dismounting, aynı derecede ilginç, heyecan verici aksiyona sahip heyecan verici bir oyundur. Oyun, zengin oynanışı ve insanları bu oyunu sevdirecek birçok ayrıntıyla çok eğlenceli bir alan açıyor. Fizik tabanlı bir dublör ve travma oyunu olan Turbo Dismounting'in güncellenmiş versiyonu olarak kabul edildi. Bu sürüm, oyunculara en iyi deneyimi yaşatmayı vaat ediyor.


Stickman Dismounting 3.0 Para Hile Apk


Oyun bugün en iyi oyun olarak kabul ediliyor ve birçok kişi tarafından güveniliyor. ViperGames tarafından geliştirilen ve Android mobil platformunda yayınlanan telefonda emülasyonlu bir çöp adam oyunudur. Önemli bir şekilde, bu sürümdeki oyun sınırsız ücretsiz para ile yüklenmiştir, böylece oyuncular tamamen emin olabilir ve oyunu kendi tarzlarında oynayabilirler. Oyun, biraz eğlenceli ve benzersiz oyun içeriğine sahip küçük şirin bir kukla figürle, kazaları simüle eden görüntülerle birlikte manken karakterin ciddi şekilde yaralanmasına neden olacak şekilde oluşturulmuştur. Bu oyun, olağanüstü tehlikeler, çarpışmalar ve duvarlar gerçekleştiren, kemikleri kıran, araçları yok eden ve gerçek hayatta deneyimleyemeyeceğiniz eğlenceyi gerçekleştiren mankenler gibi mankenleri tasvir ediyor.


Stickman Dismounting Apk Oyun indir Club


Ek olarak, bu aptallar biraz kafa karıştırıcı olacaktır çünkü eylemler sıktır. Ancak üretici, bu oyunun yalnızca 12 yaş ve üstü oyuncular için olduğunu ve oyuncuların stresli günlerden sonra bu oyunu eğlence olarak görmeleri gerektiğini belirtti. Oyunculara oyundaki herhangi bir eylemi gerçeğe uygulamalarını önermeyin. Genel olarak, bu oyun ile oyun oldukça çeşitli ve zengindir. Basit oynanışla oyun hızla birçok oyuncuya ulaştı. Oyun, farklı zorluk seviyelerine sahip birçok farklı seviyeye ayrılmıştır. Ancak oyuncuları zorlaştırmayacaktır. İlk seviyede, oyuncular hayal ettiklerinden biraz daha hafif hissedecekler, ancak onu fethetmenizi bekleyen bir sonraki meydan okuma bölümünü kutlamak için acele etmeyin.


Stickman Dismounting Apk Hile


Yüksek seviyelere ulaşmak için çok fazla deneyime sahip olmanız gerekir ve toplanan ödüllerin sayısı sahneyi geçmeye yetecek kadar fazladır. Oyuncuların araba kazasına neden olması, ok fırlatması veya bu çubukları yok etmek için çim biçme makinesi kullanması gibi birçok zorluk olacaktır. Dahası, basit işlemlerle, oyuncuların karakteri hareket ettirmek için yalnızca ekrandaki kontrollere dokunmaları gerekir. İşkence yapmak ve görevi tamamlamak ve oyunun galibi olmak için sopa mankenini duvarlara ve engellere karşı kontrol edin.


Stickman Dismounting APK indir


Oyun, oyuncular için oldukça çekici ve ilginç birçok özellikle piyasaya sürüldü. Üretici, oyundaki yaygın hataları en aza indirmek için oyunu düzenli olarak güncelleyen her zaman dikkatli. Genel olarak, bu oyun boyutu son derece hafiftir ve telefonunuzun kapasitesini kaplamaz. Böylece oyuncular sizi eğlendirecek ve eğlendirecek pek çok özellikle gecikme, kekemelik, otomatik çıkış endişesi duymadan indirebilir ve hiç bellekle dolu olmayabilir.


Stickman Dismounting APK Son Sürüm


Ayrıca oyunda oldukça hoş ve güzel çalışan ragdoll fizik sistemi gibi pek çok özellik ve her duruma uygun çıtır kulaklar veren ses efektleri bulunuyor. Oyun, oluşturulmuş birçok farklı engele sahip çeşitli seviyelere sahiptir. Ayrıca, kaydetme ve paylaşma özelliğine sahip oynatma sistemi. Birçok araç, her özelleştirme seviyesi için birçok uygun ve çeşitli sahne. Oyuncular, oyunun keyfi için kendilerine has bir şekilde şımarıktırlar.


Stickman dismounting Apk dayı


Burada da herkes oyunun tüm özelliklerini anlıyor, değil mi? Yeterli olmasa da, herkesin oyunun doğasını anlamasına izin verecek kadar. Oyuna gelince, oyuncular hiçbir şey için endişelenmeyecekler; Oyunda sizin için mevcut olan her şey çok mükemmel. Şu anda oyun popüler ve Android mağaza sayfalarında trend oluyor, bu nedenle herkes, bu oyunda eğlenceyi keşfetmek için lütfen telefonunuza bir uygulama yükleyin.


Stickman Dismounting'i İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Crazy Taxi Classic APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar