Stickman History Battle Para Hileli MOD APK [v2.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Stickman History Battle Para Hileli MOD APK [v2.0] 1 Stickman History Battle Para Hileli MOD APK [v2.0] 2 Stickman History Battle Para Hileli MOD APK [v2.0] 3 Stickman History Battle Para Hileli MOD APK [v2.0] 4 Stickman History Battle Para Hileli MOD APK [v2.0] 5 Stickman History Battle Para Hileli MOD APK [v2.0] 6

Stickman History Battle Para Hileli MOD APK [2.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kaynaklarınızı dikkatli bir şekilde yönetin ve uygun şekilde kullanın. Emrindeki hazinelerden bazıları calvary, helikopterler, robotlar, çöp adamlar, işçiler, topçu ve piyade içerir.


Stickman History Battle 2.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Ücretsiz alışveriş

Stickman History Battle, Andrey Bojko tarafından geliştirilen bir strateji oyunudur. Gerçek zamanlı strateji ve macera oyununu birleştirir. Savaşlara katılmak ve farklı dönemlerde yolculuk yapmak için çöp adam kahramanlarına katılacaksınız.


Stickman History Battle v2.0 MOD APK


Oyun ayrıca sizi ekrana bağlı tutacak yüksek kaliteli grafiklere ve ses sistemlerine sahiptir. Krallığınızı kurmak ve düşman uygarlıklarına direnmek için savaşma yeteneğinizi açığa çıkarmanız gerekecek.


Stickman History Battle Para Hilesi


Düşmanlarınızı yenecek kadar güçlü müsünüz? Android için Stickman History Battle'ı indirin ve ilk elden öğrenin. Oyun 94M'dir ve tüm Android 5.0 cihazlarla çalışır. Bu oyun olağanüstü fizik tabanlı bir oynanışa sahiptir. Savaşlarda zaferle çıkmak için birliklerinizi yönetmeniz ve saldırınızı dikkatli bir şekilde planlamanız gerekecek. Sizi farklı stratejiler denemeye ve kazanmanın yeni yollarını keşfetmeye zorlar.


Stickman History Battle Altın Hilesi


Ayrıca sürdürülebilir bir imparatorluk yaratmak için kaynakları yönetmeniz ve farklı yapılar inşa etmeniz gerekecek. Oyun, çok oyunculu savaşlara izin veriyor ve bu da onu daha da dinamik hale getiriyor. Çöp Adam kahramanları savaşın ön saflarında yer alacak. Çeşitli niteliklere sahip okçular, askerler ve büyücüler içerirler. Savaş yeteneklerinizi geliştirmek için seviyelerini ve niteliklerini yükseltebilirsiniz.


Stickman History Battle Hile Apk


Her haritadan kaynak toplayın ve oyundaki yeni birimlerin kilidini açmak için yapılarınızı yükseltin. Medeniyetiniz ne kadar yüksek olursa, bir savaşı kazanma şansınız o kadar artar. Tutarlı düşman saldırılarına dayanacak iyi bir savunma sistemi de kurabilirsiniz. Güçlü düşmanları yenmek akıllı stratejiler gerektirir, bu yüzden kendinizi hazırlayın.


Stickman History Battle Elmas Hilesi


Kaynaklarınızı dikkatli bir şekilde yönetin ve uygun şekilde kullanın. Emrindeki hazinelerden bazıları calvary, helikopterler, robotlar, çöp adamlar, işçiler, topçu ve piyade içerir. Savunmanızı ihmal etmemelisiniz çünkü düşman saldırılarına yenik düşebilirler. Bunun yerine, onları eğitmeye ve yeni beceriler kazandırmaya devam edin.


Stickman History Battle Apk indir


Stickman History Battle APK, oyuncuların zafere giden yolu seçebilecekleri zorlu bir dünya haritasına sahiptir. Görevleri tamamlayıp savaşları kazandıkça harita ile birlikte ilerleyeceksiniz. Veya diğer oyuncularla yoğun bir PvP savaşı yapmak için doğrudan bir rota seçebilirsiniz. Bu, dünyanın her yerinden diğer oyunculara karşı yeteneklerinizi test etmenin en iyi yoludur.


Stickman history battle android oyun Club


İmparatorluğunuzu yükseltmek için doğru kaynaklara ihtiyacınız olacak. Sürdürülebilir bir medeniyet yaratmak için yapılar inşa edebilirsiniz. Yeni yapılar için ödeme yapmak için altın ve taş toplayın ve ilerledikçe gelişmiş uygarlıkların kilidini açın.


Stickman History Battle indir (MOD, Para Hilesi / Ücretsiz Alışveriş)


Bir önceki android oyun Metal Slug 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar