Hunting Simulator Para Hileli MOD APK [v6.81]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Hunting Simulator Para Hileli MOD APK [v6.81] 1 Hunting Simulator Para Hileli MOD APK [v6.81] 2 Hunting Simulator Para Hileli MOD APK [v6.81] 3 Hunting Simulator Para Hileli MOD APK [v6.81] 4 Hunting Simulator Para Hileli MOD APK [v6.81] 5 Hunting Simulator Para Hileli MOD APK [v6.81] 6

Hunting Simulator Para Hileli MOD APK [6.81] - Android tablet ve telefonlarınız için son sürümü ücretsiz indirin. Avcılık oyunlarını sevenlere harika bir oyun.


Hunting Simulator 6.81 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para hilesi 
  2. Yeterli paranız olmasa bile alışveriş yapabilirsiniz.

Hunting Simulator, sinir bozucu şehir karmaşasından kaçmanıza ve doğa ile yeniden birleşmenize olanak tanıyan inanılmaz, güzel ve benzersiz simülatör. Hunting Simulator'da vahşi bir ava çıkmak için eşsiz bir fırsatınız var, ancak doğaya ve içinde yaşayan vahşi hayvanlara karşı hayatta kalabilecek misiniz? Av Simülatöründe dünyayı dolaşın ve dövüş becerilerinizi test edin!


Hunting Simulator v6.81 MOD APK


Hunting Simulator oyununda 8 benzersiz ülke bulacaksınız: Türkiye, ABD, Kanada, Beyaz Rusya ve diğerleri, 8 farklı silah türü, balistik hesap makinesi, çeşitli mermi türleri ve kesinlikle izin vermeyecek çeşitli oyun modlarından sıkıldıysan denemelisin! Yüksek kaliteli 3D grafikler, kullanışlı bir arayüz ve rahat kontroller, eğlenceli oyun ve iyi gelişmiş bir oyun dünyası


Hunting Simulator 6.81 Para Hile Apk


Gerçek bir av simülasyonu. Bu nedenle, Avcılık Simülatörü, oyunculara açıkta ve ormanda saatler ve saatler boyunca daldırma imkanı sunar. Tek ve çok oyunculu modlarla, birçok avlanma alanında ve yüzlerce hedefle. Oyun, en ünlü av şehirlerinden bazılarına sahiptir. Colorado dağları, Fransa'nın meşe ormanları ve Alaska'nın buzlu ovaları gibi. Her avlanma alanında, her biri özgün davranışlara sahip farklı ve gerçekçi görünümlü birçok hayvan yaşıyor.


Hunting Simulator Son Sürüm Apk indir


Küçük ve gösterişsiz bir oyun, büyük oyun, avcı, su kuşları… Her tür sadece doğal ortamında bulunur. Her bölge, oyun içindeki gerçek avlanma alanlarına dayanmaktadır. Alberta'nın büyük gölleri ve kuzey ormanları. Texas, Colorado'nun vadileri ve kuru ovaları ve dağlık arazileri, Alaska'nın tundrası ve ormanları. İskoç Yaylaları ve hatta Alpler ve Fransız meşesi. Ormancılık 17 farklı ateşli silahtan (Long, Cross Bow ve hatta Browning. Winchester Rifle) ve modern avcılar için 50 temel aksesuar arasından seçim yapın. Tasmalar, yem ve rüzgar tozu dahil.


Hunting Simulator 2022


Av örtülerini kullanmayı öğrenin, hayvan izlerini takip edin ve takip edin, bu nedenle kendinizi ayarlayın. Mevsimler ve dinamikler gibi unsurlar dinamik olarak değişir. Her avlanma bölgesi, keşfetmek ve yer kazanmak için benzersiz bir ekosisteme sahiptir. Farklı hedeflere sahip 111 görevde avlanmanın heyecanını yaşayın. Bazı avlanma senaryoları çok özel hayvanlara yol açar! "Atış poligonunda" atış becerilerinizi geliştirin. Ya da kendinizi her türden avlanmanın “özgür av” arayışına atın.


Hunting Simulator 4x4 mod APK


Woodcock oyun şirketi tarafından üretilen Android platformunun popüler oyunlarından biridir. macera ve avlanmaya dayalı oyunları seven ziyaretçilerimiz için güncel versiyonu eklememiz gerekiyor. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz vahşi doğada avlanmak ve görevleri tamamlamaktır. Oyun içerisinde yaşanan maddi sorunlar ve genel zorluklar nedeniyle. Bu nedenle Mod Apk Sınırsız Para sunar.


Avcılık Simulator oyunu APK hile


Böylece oyunun tadını sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz silahları satın alabilir ve rahatlıkla avlayabilirsiniz. Tehlikeli hayvanlar, farklı silahlar, geniş araziler ve dahası sizleri bekliyor. Hunting Simulator'un mevcut versiyonunda yeni bir harita sizi bekliyor. Grafikler 3D ve ses kalitesi iyi. Kontroller çift parmakla sağlanabilir.


Hunting Simulator'u indirin (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Operation Citadel APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar