Experiment Z Mega Hileli MOD APK [v2.14]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Experiment Z Mega Hileli MOD APK [v2.14] 1 Experiment Z Mega Hileli MOD APK [v2.14] 2 Experiment Z Mega Hileli MOD APK [v2.14] 3 Experiment Z Mega Hileli MOD APK [v2.14] 4 Experiment Z Mega Hileli MOD APK [v2.14] 5 Experiment Z Mega Hileli MOD APK [v2.14] 6

Experiment Z Mega Hileli MOD APK [2.14] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Zeka ve yeteneğin birleşimi, ekip çalışması arasında onlarla mücadele edebilmek.


Experiment Z 2.14 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

 1. GodMode
 2. Anında Öldürme hilesi
 3. Sonsuz mermi hilesi
 4. Hızlı Ateş hilesi
 5. Yeniden Yükleme Yok Geri Tepme
 6. Yok Yumruk 
 7. Gecikme Yok
 8. Sonsuz Z Jeton
 9. Ücretsiz Alışveriş
 10. Sonsuz Yakıt
 11. Sonsuz Enerji
 12. Sonsuz Yiyecek
 13. Süper Hızlı
 14. Süper Atlama
 15. Parolasız Sunucu Odalarını Atlama
 16. Sonsuz Kaynaklar
 17. Ücretsiz El Sanatları
 18. Anında El İşi
 19. Her Zaman Küçük Ateş Var
 20. Z Coins Bonus Açılır Penceresi
Bir gün gizemli yeşil ormanda kaybolduğunuzu ve karşınıza şüpheli zombilerin çıktığını mı düşünüyorsunuz? Kendilerini orman maceracıları olarak gizlerler ve insanları tespit ederlerse her an saldırabilirler. Z deneyi sizi resmen heyecan verici aksiyona götürüyor ve modern atış yeteneğine sahip olmalısınız. Experiment Z, zombileri tahmin edebilmek için hızlı bir zihne sahip olmanızı gerektiriyor. Daha da ilginç olanı, oyuncunun zombilerin maskesini çıkarmak için kardeşleriyle savaşacak olmasıdır.


Experiment Z v2.14 MOD APK


Büyük genişliği ile bilinen yeşil bir ormanda pratikte seyahat ediyorsunuz. Buranın keşfetmenizi bekleyen birçok gizemi var çünkü buraya gelenler çoğu zaman geri dönmüyor. Bu gizem merakınızı artırdı ve bunu öğrenmek için ankete katıldınız. En heyecan verici şey, bu ormandaki her gizli köşeyi birlikte keşfetmek için bir grup arkadaşınızla birlikte gideceksiniz.


Experiment Z Mermi Hilesi


Experiment Z, her türlü fetih için size geniş bir araç yelpazesi sunar. Elbette çok meraklısınız ve kendiniz için kritik bilgileri kazmak istiyorsunuz. Ancak, siz ve arkadaş grubunuzun bu yemyeşil ormanda kaybolmanızı bekleyemezdiniz. Birçok zorluk yaşanacak ve tüm bu engelleri nasıl aşacaksınız. Sıradaki bilinmeyenler tam da bu gizemli oyunda keşfedilecek.


Experiment Z Para Hilesi


Bu seferki görev, bu ölümün gizemli ipuçlarını bulmaktır. Beklediğimiz gibi, derin ormanın bu tarafında başka insan grupları vardı ama onlar her zamanki gibi değildi. Gerçek görünümlerini gözlemlemeliyiz ve gece çöktüğünde kötü zombilere dönüşürler. Ormanı keşfetmeye gidenlerin çoğu zaman geri dönmemelerinin nedeni de budur.


Experiment Z Altın Hilesi


Bu zombiler insanları soyuyor; bizi yakaladıklarında yaklaşacaklar ve saldırma fırsatını yakalayacaklar. Ama neyse ki, Experiment Z size etkili bir zombi dedektörü sunuyor. Bu araç, yakınınızda bir zombi belirirse, kaçabilmeniz için bir uyarı verir. Zombiler genellikle gruplarıyla gider; onlara ateş etmek için bu fırsatı değerlendirelim. Bu oyunda yapmamız gereken şey kötü zombileri vurmak.


Experiment Z Yakıt Hilesi


Oyuncular, savaşmak için tüm benzersiz silahları, özellikle de tüm silahları hazırlamalıdır. Hedefi isabetli bir şekilde öldürürsek atış kabiliyetimiz artacaktır. Birçok zorluk olacak ve onları yok etmek için zayıf noktaları birlikte bulalım. Experiment Z, çektiğiniz çekimlerin en iyi sonuçları almasını istiyor. 


Experiment Z Hile Apk


Bir dizi hedef vererek ve yavaş yavaş yok ederek ekipmanınızı yükseltin. Canlı geri dönmeye çalışmalı ve arkadaş grubu, korkunun üstesinden gelmek için öncü kahramanlardan biridir. Ayrıca en yakın hedeflere yaklaşmalı ve kökü yok etmek için atış yeteneğinizi kullanmalısınız. Lütfen onlara büyüme şansı vermeyin çünkü bize şiddetle saldıracaklar.


Experiment Z Enerji Hilesi


Experiment Z, oyuncuların heyecan duyduğu heyecan verici bir süper ürün getirdi; oyunda ortaya çıkan önemli zorluklar, mükemmel geri dönüşümüzü işaret ediyor. Pek çok sırrı ortaya çıkarın ve atış becerilerinizi bir sonraki seviyeye taşıyın. Daha da ilginç olan, tüm ayaklanmaları bastırmış olmanız ve burada amansız bir şekilde savaşabilirsiniz.


Experiment Z Apk indir


Tüm arkadaşlarınızla yeşil ormanı keşfedin. Gerekli kanıtları toplayın, saklayın ve özellikle zombileri tespit edin. Zeka ve yeteneğin birleşimi, ekip çalışması arasında onlarla mücadele edebilmek. Belirlenen görevi tamamlamak için oyundaki silahları ve araçları kullanın. Atış becerilerinizi gösterin ve hızlı ve etkili bir şekilde nişan alın.


Experiment Z indir (MOD, Mega Hile)


Bir önceki android oyun Racing Fever Moto APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar