Car Simulator 2 Para Hileli MOD APK [v1.46.2]

Puan: 3.60 (Oylar: 13)
Car Simulator 2 Para Hileli MOD APK [v1.46.2] 1 Car Simulator 2 Para Hileli MOD APK [v1.46.2] 2 Car Simulator 2 Para Hileli MOD APK [v1.46.2] 3 Car Simulator 2 Para Hileli MOD APK [v1.46.2] 4 Car Simulator 2 Para Hileli MOD APK [v1.46.2] 5 Car Simulator 2 Para Hileli MOD APK [v1.46.2] 6

Car Simulator 2 Para Hileli MOD APK [1.46.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Lamborghini ve Ferrari gibi ünlü markaların süper arabalarına kadar hepsi oyunda.


Car Simulator 2 1.46.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi.Sonsuz para ve kutular;
  2. Tüm arabalar açık (bunları oyunun ana menüsünden seçebilirsiniz);
  3. Polis flaşörleri takma yeteneğinin kilidi açıldı.

Dünyada onlarca spor var ama kralın sporu futbol ama hız açısından kral yarışıyor. Yarış sporunu seven birçok insan var çünkü macera, heyecan ve çok daha fazlasını sunuyor. Oyun endüstrisinin yarış günlerinde, oyuncular muhtemelen "Turbo" adının bir zamanlar viral bir oyun olduğunu duymuşlardır. Ama bu sadece geçmişte kaldı; Günümüzde oyuncular giderek daha talepkar hale geliyor ve deneyimlemek için daha özgün bir şeyi tercih ediyor.  Oyuncunun gereksinimlerini iyi karşılayabilecek bir oyun var, o da Car Simulator 2 - oyuncuya otantik bir deneyim getirecek bir oyun. Bu oyuna geldiğinizde başka bir oyunda bulmanızın zor olacağı harika bir deneyim yaşayacaksınız.


Car Simulator 2 v1.46.2 MOD APK


Car Simulator 2, piyasadaki diğer isimlerle kıyaslandığında nispeten göz alıcı ve benzersiz bir görsel tasarıma sahip. Oyundaki karakterler diğer birçok oyunda olduğu gibi gerçekçi bir görünümle tasarlanmadı ve yine de nispeten basit. Karakterin hareketleri de düzgün değil; onlar biraz sahtedir ve sahtekarlığı ortaya çıkarır. Ancak karşılığında oyunun ana karakteri olan arabalar görece iyi bir tasarıma sahip ve oyuncuya en iyi deneyimi yaşatmak için daha rafine hale getirilmiş. Grafikler oyunun gücü olmasa da, oyuncuların deneyimlemesi için nispeten iyi yapıldılar. Oyunun gücü, oyunun rafine edilmiş olması ve oyuncuların deneyimlemesi için mükemmel bir şekilde eşleştirilmesidir.


Car Simulator 2 Para Hilesi


Oyunun oynanışı, oyuncuya yeni bir deneyim getirmek için iki yarış stili ve "Grand Theft Auto" stilinin bir kombinasyonudur. Bu oyun, oyuncuların deneyimlemesi için oyuncuları her iki serinin en iyisine getirecek. Oyunun oynanışı, oyuncuların keyif alması için yarış ve şiddet olan en önemli iki konuya odaklanmaya devam edecek. Bu aynı zamanda bu oyunların her iki serisine de adını veren şeydir. Artık oyuncular her ikisini de tek bir oyunda deneyimleyecek. Oyuncu sadece bir yarışçı değil, aynı zamanda suçludur, gece düştüğünde aynı zamanda oyuncunun yarışçı olduğu zamandır.


Car Simulator 2 Yakıt Hilesi


GTA gibi, bu oyunda da oyuncular, oyunu keşfetmek veya para kazanmak için oyundaki görevleri yerine getirmek için iki seçeneğe sahip olacak. Oyuncular oyunu deneyimlemek için ne isterlerse yapabilirler. Oyuncu sevdiği şeyi satın almak için paraya sahip olmak isterse, oyuncu oyunun oyuncuya verdiği görevleri yapabilir. Oyuncular bu şekilde yaşamak istemezlerse, oyunda istediklerini yapma özgürlüğünün başka bir yolu var. Oyuncular silahları insanları vurmak, benzin istasyonlarını yok etmek veya istediklerini yapmak için kullanabilirler. Bu oyunda polise çok fazla bağlı kalmayacaksınız ancak dilediğinizi özgürce yapabileceksiniz. Ayrıca, ikramiye kazanmak ve kazanmak için yarışlara da katılabilirsiniz.


Car Simulator 2 APK Dayı


Oyun ayrıca, kullanıcıların gerçekleştirmesi ve para kazanması için birçok gereksinimi olan dev bir görev sistemine sahiptir. Görevi tamamladıktan sonra, genellikle o görev için para alacaksınız. Bu parayı yeni bir araba satın almak, aracınızı kişiselleştirmek gibi birçok şeyde kullanabilirsiniz. Oyundaki görevler de çok çeşitlidir; her görevin, oyuncuların başarılı olmak için bu gereksinimi yerine getirmesi gereken farklı bir gereksinimi olacaktır. Oyunun oyuncuların yapmasını gerektirdiği şeyler, örneğin uyuşturucuları kodamanlara taşımak, insanları öldürmek, mülkleri soymak gibi.


Car Simulator 2 Hile Apk


Bu oyun ana teması arabalar olan bir oyundur, yani arabaların oyunda olmazsa olmazıdır. SUV'lar gibi sıradan arabalardan Lamborghini ve Ferrari gibi ünlü markaların süper arabalarına kadar hepsi oyunda. Ayrıca oyuncunun evinde bir garaj olacak, böylece oyuncular sahip oldukları arabaları burada saklayabilecek ve istedikleri zaman kullanabilecekler. Ayrıca daha güçlü hale getirmek için arabalarınızı yükseltebilirsiniz.


Car Simulator 2 İndir (MOD Sınırsız Para / Yakıt Hilesi)


Bir önceki android oyun SimpleRockets 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 13 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"CAR SİMÜLATÖR 2"

Emirhan

2 yıl önce

indirmek istiyorum

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar