WarFriends Mega Hileli MOD APK [v4.7.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
WarFriends Mega Hileli MOD APK [v4.7.5] 1 WarFriends Mega Hileli MOD APK [v4.7.5] 2 WarFriends Mega Hileli MOD APK [v4.7.5] 3 WarFriends Mega Hileli MOD APK [v4.7.5] 4 WarFriends Mega Hileli MOD APK [v4.7.5] 5 WarFriends Mega Hileli MOD APK [v4.7.5] 6

WarFriends Mega Hileli MOD APK [4.7.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yeni grafikler ve sezgisel dokunmatik kontroller ve aksiyon ve zorluklarla dolu çevrimiçi PvP kavgaları ile beceri tabanlı, gerçek zamanlı bir çevrimiçi nişancı oyunudur.


WarFriends 4.7.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Mermi Hilesi (azalmak yerine artacaklar)
  2. Yeniden Yükleme Yok (bu, bir atış ile diğeri arasındaki yeniden yükleme süresi için değil, cephaneyi yeniden doldurmak için yeniden yükleme süresi için geçerlidir)
  3. Sınırsız Köpek Etiketi
  4. Anti Ban Sistemi
Atış oyunu, oyunculara en büyüleyici savaşları vereceğinden ve oyuncunun becerilerini takdir edeceğinden emin. Etkili maçlar oluşturmak için gözlem yapma, silahlarda ustalaşma ve taktikler düzenleme yeteneğini kullanmanız gerekecek. Dolayısıyla bu oyunlar sürekli piyasaya çıkıyor ama asla eskimiyor. Oyun pazarında muazzam bir değişiklik olmasına rağmen insanlar onu sevecek. WarFriends PvP Shooter Game pazar lideri değil, ancak şu anda hala birçok oyuncunun dikkatini çekiyor. Trendi takip etmeye çalışmadığı için oynanış kadar görsel tasarımında da yeniliklere sahip bir ürün ortaya çıkarıyor.


WarFriends v4.7.5 MOD APK


WarFriends, CHILLINGO üreticisinin bir ürünüdür. Onlar her zaman size en iyi bağımsız oyun ürünlerini sunmak isteyen Electronic Arts'ın bir bölümüdür. Oyun mağazalarında hala çok fazla oyun yok, ancak çoğu hala askeri unsurlar sunuyor. Silah kullanan ancak son derece sevimli görünümlerle tasarlanmış aksiyon oyunlarını görebilirsiniz. Bu nedenle aynı ürünlerden farklı hale gelir. Oyunları, farklı oyuncu türlerinin yanı sıra birçok farklı seviyeye uygun olması nedeniyle oyuncular tarafından her zaman takdir edilmektedir. Ayrıca bu oyuna dahil olarak, her yaştan oyuncunun kimseyi sınırlamadan sunucularına erişmesine izin verir.


WarFriends Mermi Hilesi


Pek çok farklı yaşla arkadaş canlısı olduğu için sevimli bir görüntü tasarımı da kullanıyor. Oyunu hızlıca gözlemleyebilir ve Chibi benzeri bir karakter tipi kullandığını anlayabilirsiniz. Bu, oldukça küçük göründükleri ve normalden daha büyük bir kafaları olduğu anlamına gelir. Bu karakterler, son derece kapsamlı tasarımlara sahip olmaları ve savaş sırasındaki bir savaşçının karakterini tanımlamaları ile sevilirler. 


WarFriends Para Hilesi


Her ekipman türü için, savaşta, güzel görünümün yanı sıra gerçek dövüşte açıkça gösterecektir. Ayrıca savaş sahnesi mükemmel bir şekilde anlatılmış. Arka planın içerdiği karakterlerle eşleşmesi gerektiğinden oyun yapımcısı buna dikkat etmelidir. Her oyun moduna bağlı olarak katılmanız için farklı savaş sahneleri olacak. Kapalı bir askeri bölgede, buzlu alanlarda savaşmak ister misiniz? ya da eski bir uygarlığın izlerini taşıyan çok uzaktaki derin ormanlar mı? Bütün bunlar oyuna yansıyacak ve oyun tarzının çeşitliliğine katkıda bulunacak.


WarFriends Hile Apk


Oyunda en iyi şampiyon olmadan önce bir kadro oluşturmak çok uzun bir yolculuk alacaktır. Oyun, ustalık unsuru ile bir strateji oyununun mekanizmasına göre işleyecektir. İyi bir sinerji ve istikrarlı savunma ile ezici bir ordu oluşturmanız gerekecek. Dikkat etmeniz gereken ilk şey, sahip olduğunuz güç türünü çeşitlendirmektir. Piyade askerleri, keskin nişancılar, robotlar, helikopterler, tanklar ve daha fazlası, daha yüksek seviyelere ulaştığınızda, yaklaşan amaçlarınız için mümkün olduğunca çok sayıda savaş cihazının kilidini açacaksınız. Ne kadar çok araca sahip olursanız, rakibinizin tahmin etmesini zorlaştıran beklenmedik taktikler oluşturmak için o kadar çok özelleştirebilirsiniz. Bu oyunda donattığınız araç sayısı aynı oyunlardan fazla gibi görünüyor. Bu da onu çok daha çekici kılan bir özellik.


WarFriends Apk indir


Her hafta sabit bir etkinlik olacak, Arena'nın kapıları açılacak ve oyuncuların savaşa katılmasına izin verecek. Bu yerde sadece siz ve diğer oyuncular arasındaki beceri eşleşmeleri olan birkaç kural var. Beceriye dayalı, hızlı aksiyon PvP düelloları, oyuncunuzun zihniyetini açıkça gösterecek ve oyuncuların sürekli olarak diğer oyunculara karşı sürtünmesi gerektiğinde birçok ders sunacaktır. Kraliyet ödüllerini toplayın ve her kazandığınızda zafer kazanın. Belki de neşe, heyecan ve bir sonraki maça kadar bekleme arzusu getirecektir. Ancak sıralamaya her terfi ettiğinizde, rakibiniz çok daha güçlü hale gelecektir, bu yüzden savaşmayın. Çünkü tabanca ve keskin nişancı tüfeklerinden av tüfeğine ve tanksavar bazukalarına kadar ağır silahlar almaya hazır değilseniz, muhtemelen yine çok şey kaybetmeniz gerekecek.


WarFriends indir (MOD, Sınırsız Mermi Hilesi)


Bir önceki android oyun Soccer Manager 2022 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar